Alpha Male

 20% samców alfa ma dostęp do praktycznie niezliczonej ilości kobiet, podczas gdy pozostałe 80% panów, musi obchodzić się smakiem, albo dostawać tylko „ochłapy”.  Oznacza to, że 80% populacji kobiet pragnie 20% najlepszych samców, a pozostali nie wzbudzają w nich wielkiego zainteresowania. Ta teoria opiera się na tak zwanej Zasadzie Pareta. Zasada Pareta mówi o tym, że 20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów. Przykładem Zzasady Pareta jest sytuacja, gdzie 20% klientów przynosi 80% zysków, albo gdy 20% materiału, zajmuje 80% egzaminu.

20% to samcy alfa, 80% to samcy beta. Jeśli rozejrzysz się po otoczeniu, szybko dojdziesz do wniosku, że dokładnie tak to wygląda. Większość panów dałaby się pokroić, aby tylko jakaś piękna księżniczka zwróciła na nich uwagę.

Dla stałych czytelników mam 15% przedpremierowej zniżki. Aby odebrać zniżkę kliknij poniższy przycisk i podaj adres e-mail, na który otrzymasz kod rabatowy w dniu premiery. Jeśli już wcześniej podawałeś swojego maila przy okazji innego produktu, nie musisz tego robić ponownie.

Odbierz 15% zniżki

 Ta sytuacja jest dobrze widoczna na Instagramie, gdzie stado samców beta wychwala w komentarzach zdjęcie w stringach jakiejś niewiasty. Problem polega na tym, że to nie oni uprawiają z nią seks, ale panowie, którzy znają zasady gry i wiedzą, że bycie w grupie „wywieszonych jęzorów” jest najgorszą z możliwych opcji. 

Przy okazji tekstu o Tinderze, wspominałem, że nawet panie o bardzo słabym wyglądzie, celują w najlepszych panów w aplikacji. Brzmi to irracjonalnie, ale dokładnie tak to wygląda. Kobieta 3/10 wcale nie chce łączyć się ze swoim odpowiednikiem. Celuje w panów 7/10 i lepszych, mimo, że nie ma u nich większych szans.  Oznacza to, że będąc na samym szczycie drabinki, twoje życie wyglądałoby naprawdę wspaniale. Role by się odwróciły i już nie musiałbyś liczyć na szczęście, czy dobre ułożenie gwiazd, aż łaskawie jakaś panna na ciebie spojrzy. To ty miałbyś tę kontrolę, którą mają najpiękniejsze kobiety, to ty byś wybierał i przebierał. Tylko jak to osiągnąć? 

Odpowiedź na to pytanie oraz wiele zagadnień związanych z relacjami damsko-męskimi i ideologią The Red Pill znajdziesz w e-booku pt. Alpha Male.

 

TROCHĘ MOTYWACJI

Znalezione obrazy dla zapytania calvin klein selfie

Znalezione obrazy dla zapytania calvin klein selfie

Znalezione obrazy dla zapytania sexy calvin klein selfie

KOSZYK
PREMIERA: Lipiec 2018

CENA: 49,90