Data publikacji: 12 sierpnia 2018
Data aktualizacji: 13 października 2023

Jakoś ostatnio wzięło mnie na dodanie kilku „lookbook’ów”, ponieważ ten dział na moim blogu jest ubogi jak Rumunia po upadku Ceaușescu. Okazuje się też, że w moim „mieście”, nie ma za bardzo gdzie zrobić fajnych zdjęć, bo jest to taka dziura, że można dosłownie w nią wpaść i nie wyjść z powrotem. Dlatego postanowiłem cyknąć parę fotek w domu i wypróbować przy okazji nowy statyw do Iphone’a. 

Historia powstania tego zestawu jest dosyć przypadkowa, gdyż wszystko kupiłem oddzielnie i nawet do niedawana nie byłem świadom, że mam w szafie takie „połączenie”. Spodnie kupiłem w zamyśle, że będę nosił je do białej bluzy z kapturem (której jeszcze nie zdobyłem), a koszulka po prostu mi się podobała, bo pasuje do mojego wyrazu twarzy 😉 Ale zacznijmy od początku – od górnej części.

Ta koszulka już przewijała się w kilku zestawach, które proponowałem. Była tutaj na blogu i na Instagramie – jeśli mnie obserwujesz, to dobrze o tym wiesz. T-Shirt jest prosty jak budowa cepa. Uzupełnia go jedynie minimalistyczny napis „Bored”, który idealnie będzie leżał pod waszym znudzonym życiem wyrazem twarzy 😀 Koszulkę dorwałem na Zalando za jakieś 29 złotych na wyprzedaży, jest to koszulka marki Your Turn. Takich T-Shirtów z nadrukami w stylu minimal, jest cały worek na różnych platformach sprzedażowych i kilka z nich podlinkuję wam niżej.

Na nogach spodnie z Bershki w kolorze brązowym, wyrwane na wyprzedaży. W sumie mógłbym określić ten kolor, jako kolor wyschniętej krwi. Bardzo ładny, nietuzinkowy, ale wciąż w bladych odcieniach, zachowujący poważniejszy ton – coś co często polecam. Joggery są bardzo wygodne. Trzeba jednak przyznać, że to spodnie dosyć ciepłe i na letnie dni mogą okazać się przesadą. Niestety ciężko dorwać gdzieś podobne, więc podlinkowane niżej joggery, to wszystko co udało mi się znaleźć. W Bershce macie taki sam model w kolorze Khaki za 19,90 – został tylko rozmiar XS, polecam to wyrwać.

Tradycyjnie na stopach pojawiły się moje ulubione buty – Nike Air Max Bruin V, które jak sami widzicie pasują niemal do każdej stylizacji. To też dowód na to, że można kupić buty w kolorze białym i nie martwić się o ilość kombinacji, w których będą dobrze „grały”. Buty są bardzo wygodne i świetnie wyglądają. Wkrótce zamieszczę krótką recenzję tych butów na blogu.

Jeśli chodzi o skarpetki to polecałbym stopki. Ja akurat ma m na zdjęciach krótkie skarpetki z logiem Pumy, ale tym bym się nie sugerował. Akurat takie miałem pod ręką. Opcjonalnie można dorzucić czapkę – tak, jak na jednym ze zdjęć.

T-Shirt: Review (49,90 zł), Jack&Jones (49,90 zł), Calvin Klein (179,90 zł)

Joggery: Jack&Jones (89,90 zł), Urban Classic (167,60 zł), Bershka (19,90 zł)

Buty: Nike Air Max Bruin V (399,90 zł), Nike Stefan Janoski (299,90 zł)