Cześć, jestem Dawid i kiedyś pokonałem Goliata.

Największym celem mojego pisania tutaj jest sprawienie, żebyś w końcu złapał swoje życie za jaja i przestał patrzeć na nie z pozycji pasażera, bo uwierz mi, dużo lepiej jest siedzieć za kierownicą nowego Porsche, niż siedzieć z boku i tylko obserwować, jak ktoś dobrze się bawi.

Nauczysz się tu:
– jak wygrywać
– jak wyglądać na gościa z klasą
– jak poznawać tyle kobiet, żeby system prosił Cię o wykasowanie kilku kontaktów
– jak przechodzić przez piekło z uśmiechem na twarzy

Zawsze chcę być najlepszy, we wszystkim co robię (jedynie nauka się do tego grona nie zalicza). Kocham sport, nie wyobrażam sobie mojego życia bez regularnego biegania (szczególnie w ogromnych śnieżycach o 2 w nocy), grania w piłkę nożną, treningów na siłowni, pojedynków z workiem bokserskim, jazdy na nartach i w sumie mógłbym tak długo.

Główną wagę przykładam do pierwszych trzech wymienionych pozycji. Uważam, że sylwetka jest pewną wizytówką człowieka. Odpowiada na pytanie czy chce mu się coś w życiu, czy może mniej? Dlatego przywiązuję do niej bardzo dużą wagę. Pokaż mi twój brzuch, a powiem ci kim jesteś.

Poza sportem dużą część mojego życia stanowi muzyka. Gram na gitarze akustycznej. Trochę na keyboardzie. Uczę się śpiewać. Od totalnego zera udało mi się mocno ruszyć do przodu, efekty pracy pewnie wkrótce ukażą się w sieci – podziękowania dla panów ze „Strefa Głosu”.

Te dwie rzeczy będą się tu przewijały się w nieskończoność.

Lubię Jacka Danielsa z Coca-Colą. Kawę z mlekiem ale bez cukru. Mój ulubiony drink to Mohito. Są dwa filmy które uważam za swego rodzaju biblie życia – Fight Club i Forrest Gump. Zawsze staram się wyglądać jak milion dolarów.

Uwielbiam sporty ekstremalne, a konkretniej mówiąc różnego rodzaju wyczyny spod szyldu Red Bulla. Niektórzy chcą skoczyć ze spadochronem, niektórzy na bungee, a mnie marzy się skok na rowerze nad przepaścią. Gdy już zrealizuję to marzenie istnieje szansa, że na moim blogu przestaną pojawiać się teksty. A jeśli już tak się stało, to pewnie nie doleciałem na drugą stronę urwiska.

Jakkolwiek poważnie brzmią teksty na moim blogu bądź świadom, że jestem pełen poczucia humoru i nie traktuję życia zbyt poważnie.

Nie powiem ci też o co chodzi w życiu, mogę ci jedynie powiedzieć, że: „życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz”.

Znalezione obrazy dla zapytania life is this i like this gif