Data publikacji: 25 października 2023
Data aktualizacji: 28 marca 2024

Jak być atrakcyjnym? Jak sprawiać, żeby więcej kobiet chciało wejść ze mną w romantyczną relację, a nie tylko przyjacielską? Dziś właśnie o tym.

Jeśli czytasz mojego bloga to wiesz, że taki ze mnie PUA jak z Andrzeja Dudy reprezentatywna osoba. Jednak uważam, że pewne aspekty z takich społeczności są bardzo fajne. Można zagarnąć do siebie kilka ciekawych zasad, a na ich podstawie zbudować swoje. Szczególnie mam na myśli te zasady, które takie społeczności sprawiają, że stawiasz siebie na pierwszym miejscu – podnosisz swoje poczucie własnej wartości.

Jak być atrakcyjnym dla kobiet?

Atrakcyjność jest cechą, którą wielu mężczyzn pragnie osiągnąć, ale często jest to pojęcie trudne do zdefiniowania. Dla wielu z nas, bycie atrakcyjnym dla kobiet może wydawać się wyzwaniem, które wymaga nie tylko atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego, ale także pewnych cech osobowości i zachowań. Jednak prawda jest taka, że atrakcyjność nie jest jedynie kwestią urody czy bogactwa; to kompleksowy zestaw cech i zachowań, które przyciągają uwagę dziewczyn. Niezależnie od tego co się mówi o generalizacji – uśredniając – na większość dziewczyn działają podobne schematy. Atrakcyjność jest pojęciem szerokim, ale możemy zgodzić się, że pewność siebie, decyzyjność czy Gdy czytam na niektórych forach, że „gra nie istnieje, liczy się tylko Twoja morda” – to wiem, że osoby piszące te teksty nie mają większego doświadczenia z kobietami. To bujdy na resorach. Gra była, jest i będzie ważna – a na nią skupia się wiele elementów.

W niniejszym artykule przyjrzymy się temu, jak być atrakcyjnym dla kobiet w sposób autentyczny. Rozważymy nie tylko wygląd, ale także cechy charakteru, umiejętności komunikacyjne i sposoby budowania attraction. Będę wzorował się na swoich zasadach, którymi kieruję się w relacjach. Niektóre z nich to świeżynki, które udało mi się wprowadzić niedawno, a inne są ze mną już od wielu lat. Zapraszam!

Zapraszam tylko raz

jak być atrakcyjnym

O tej zasadzie pisałem już wielokrotnie. Nigdy nie zapraszam dziewczyny więcej niż raz. Powód odmowy i jej sposób nie ma znaczenia. Nawet jeśli dziewczyna napisze całą litanię dlaczego nie może się spotkać – piłka jest po jej stronie. Ja wykonałem swoje zadanie i nie zaproszę jej drugi raz. Powiesz – duma? Honor? Nie. Po prostu mam szacunek do siebie. Nie widzę sensu zapraszać panny więcej niż jeden raz. Ona ma mój numer / instagram – sama również może się ze mną skontaktować. Zobacz – jako mężczyzna już zrobiłem swoje. Podszedłem do niej, zrobiłem dobre pierwsze wrażenie, ona była chętna podać mi kontakt i nawet zaprosiłem ją gdzieś. Moja misja zakończona, piłka po jej stronie. Nie ma znaczenia, czy to Tinder czy dziewczyna z klubu.

Tak, stracisz w ten sposób wiele kontaktów, które za drugim razem być może by się zgodziły na spotkanie – ale jeśli masz takich kontaktów dużo i jesteś atrakcyjny, to masz to szczerze mówiąc gdzieś. Jedna w te czy te – nie robi różnicy. Naucz się upuszczać znajomości i robić to bez żalu. Widocznie nie było nam pisane spotkanie, ale trudno, ja jutro poznam kolejną dziewczynę, po jutrze kolejną. To nie moja strata.

Uwaga – piszę to ze swojej perspektywy. Jeśli uważasz, że minimalna wytrwałość (nie mylić z desperacją) jest dla Ciebie dobra, bo podejrzewasz, że dziewczyna faktycznie nie może, a chce się z Tobą spotykać – działaj po swojemu. Moja perspektywa pod tym względem może być mocno skrajna. Dla mnie to jest dobre, ale nie dla każdego jest to optymalne rozwiązanie.

Utrzymuję wiele kontaktów jednocześnie

Każda kobieta zawsze ma w telefonie kilka kontaktów do mężczyzn, którzy w mgnieniu oka rzuciliby wszystko, gdyby tylko ona znalazła czas na spotkanie z nimi. Kobiety cały czas stosują „spinning plates”. W razie czego powiedzą Ci „to tylko przyjaciel / znajomy / kolega”. Ty również powinieneś mieć wiele kontaktów do płci przeciwnej.

Wiele kontaktów zmienia perspektywę. Sprawia, że stajesz się bardziej wyluzowany, pewniejszy siebie i nie masz ciśnienia na jedną relację. Wiesz, że jak nie wyjdzie z Magdą, to wyjdzie z Kasią, a jak nie wyjdzie z Moniką, to wyjdzie z Julią. To jest zdrowe podejście i nie ma w tym nic złego. Nie daj sobie wmówić, że powinieneś się spotykać tylko z jedną dziewczyną jednocześnie. Jeśli to początek relacji – nie jesteś nikomu nic winny. Żeby mieć wiele kontaktów, musisz często wychodzić w miejsca gdzie poznajesz dziewczyny. Kluby, miasto, bar, siłownia – cokolwiek. W domu nikogo nie poznasz.

Nie zliczę ile razy dziewczyna początkowo niezby zainteresowana mną osobą diametralnie zmieniała o mnie zdanie, gdy widziała mnie w towarzystwie innych dziewczyn, często ładniejszych od niej. To powoduje, że kobieta zaczyna kwestionować swoją decyzję, bo działa efekt dowodu społecznego. Skoro on ma takie wzięcie, to widocznie jest coś, czego w nim nie zauważyłam na pierwszy rzut oka. Social proof to potężna broń. Jak być atrakcyjnym? Miej wiele kobiet wokół siebie.

Nigdy nie próbuję zdobyć niezainteresowanej

strach przed podejściem

Jeśli widzę, że po początkowych ruchach, dziewczyna nie odwzajemnia zainteresowania – przestaję robić cokolwiek w jej kierunku. Po prostu puszczam kierownicę. Albo nawet nie puszczam kierownicy – zatrzymuję samochód i wychodzę. Tam na zewnątrz jest tysiące dziewczyn, które dałyby się pokroić za takiego gościa, więc nie będę tracił czasu na niezainteresowaną pannę.

Shit happens. Nikt nie ma 100% skuteczności. Ja jestem odrzucany, Ty jesteś, Dan Bilzerian jest i Brad Pitt również. Jebać to. Skup się na ludziach, którzy chcą Cię mieć w swoim życiu. Resztę olej.

Traktuje siebie jak króla

Staram się być zdrowym egoistą. Jestem najważniejszą osobą w swoim życiu. Mam do siebie szacunek. Staram się pobudzać samego siebie do działania i motywować. Nie dopierdalam sobie niepotrzebnie w myślach, gdy coś nie idzie po mojej myśli. Uważam, że w mentalu leży 80% sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie. Jeśli nie masz psychy i nie wierzysz w swoje idee, marzenia – to jak masz zacząć działać? Do działania potrzebna jest wiara.

Dlatego stawiam siebie na piedestale, ponieważ silniejszy ja, jako jednostka – tym większe profity z tego dla mnie i mojego otoczenia. Im słabszy będę – tym więcej problemów sprawię nie tylko sobie, ale i mojemu otoczeniu. Kobiety lubią, gdy mężczyzna wie kim jest, dokąd zmierza i nie rzuci wszystkiego w pizdu, tylko dlatego, że pojawiła się w jego życiu jakaś panna.

Dbam o siebie fizycznie

słaby mężczyzna

Wygląd to dla mnie zawsze była podstawa. Powiedzieć, że dbam o siebie, to nic nie powiedzieć. W zdrowym ciele, zdrowy duch. Chodzę na siłownię, prowadzę dietę, biegam. Sporo wydaję na ubrania. Mam niemałe pojęcie o modzie, bo lubię się dobrze prezentować. Jest w tym element narcyzmu, ale nie jest to nic złego. Zawsze lepiej jest wyglądać dobrze, aniżeli źle.

Nie muszę wspominać o efekcie aureoli. Prędzej pracę dostanie ten zadbany, który wzbudza zaufanie, niż ten niezadbany. Tak to działa od zarania dziejów. Dlaczego więc nie zdobyć dodatkowych punktów w tym aspekcie?

Pomijam już czysto zdrowotne aspekty. Będziesz prawdopodobnie dłużej żył i dłużej będziesz sprawny. My zwracamy uwagę na tyłek i piersi, a kobiety na rozbudowaną klatkę piersiową. Nie musisz być Pudzianem, wystarczy tylko trochę przypakować. Jeśli zastanawiasz się jak być atrakcyjnym – przede wszystkim maxuj wygląd zewnętrzny.

Może Cię zainteresować również:

Kocham rozwój, osiąganie celów

trening

Kocham się rozwijać i osiągać kolejne cele. Skup się na drodze, a znajdziesz drogę. Czasami zastanawiało mnie to, jak narciarze, mogą tak szybko jechać przez las. Przecież tam jest choinka na choince. Dziś już wiem, że oni po prostu skupiają się na drodze, a nie na całej reszcie. Interesuje ich tylko droga do celu, a nie otoczenie.

To piękna przenośnia, którą możesz wykorzystać w swoim życiu. Skup się na swoim celu. Reszta nie ma znaczenia. To co mówią inni, czy sprzyjają Ci okoliczności, czy jest pogoda – jebać to. Interesuje Cię tylko dotarcie do danego punktu. Zobaczysz co się stanie, gdy skupisz się tylko na drodze.

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą i nie boją się po to sięgać.

Nie boję się kończyć znajomości

jak być atrakcyjnym

Jak być atrakcyjnym? Umieć odpuszczać! Jedną z cech, której musiałem się nauczyć na przełomie ostatnich lat było odpuszczanie znajomości, w których druga strona zachowuje się nie w porządku. Mam tutaj na myśli wszelkie przejawy braku szacunku. W przypadku kobiet to było trudne, gdy byłem młokosem, bo chciałem po prostu seksu i starałem się przymykać oko na jakieś głupie teksty, byle ją przelecieć.

Dziś tego nie robię. Jeśli ja zachowuję się w porządku, a dziewczyna wali jakimiś głupimi tekstami, stara się dowartościować moim kosztem – to nawet jeśli na horyzoncie istnieje szansa na seks z nią – urywam znajomość. Zbyt dużo czerwonych flag oznacza, że seks nie jest tego warty. FWB nie jest tego warte, ONS nie jest tego warty. Serio lepiej odpalić sobie PS5 z kumplami, niż się babrać w takie coś, byle tylko zaliczyć.

To samo tyczy się męskiego grona. Nie chce mi się z ludźmi siłować, nie po to się z nimi widuję. Chcę się dobrze bawić, spędzić czas w dobrej atmosferze – wzajemnym szacunku. Jeśli tego nie ma, to znaczy, że takie osoby nie są warte mojego czasu.

Nie mam żalu i uprzedzenia do kobiet

jak być atrakcyjnym

I bardzo ważne na koniec – być może najważniejszy punkt. Nie mam żalu do kobiet czy uprzedzeń. Ten rynek wygląda jak wygląda. Jest jak jest. Nie wszystkie kobiety są do niczego. Tam w tym oceanie nadal jest mnóstwo świetnych i wartościowych dziewczyn. Okej, być może większość nie jest warta nawet 10 minut rozmowy, ale naprawdę są tam fajne laski.

Nie mam też żalu, że na przełomie lat zostałem odrzucony przez niektóre dziewczyny, które mi się podobały, ale działało to tylko w jedną stronę. Nie wszystkim musisz się podobać. Nawet Jezus Chrystus miał hejterów. Natomiast ja mogłem stać się dzięki tym odrzuceniom lepszym gościem – atrakcyjniejszym. Takim, który dziś ma duże powodzenie i nie musi się przejmować aż nadto relacjami z kobietami.

Podsumowanie – jak być atrakcyjnym

A wiesz co mi daje tak dużą pewność i umiejętność przyznania się do porażek i błędów i relatywny spokój wewnętrzny? Wysokie poczucie własnej wartości. Ci co mnie mają lubić, to mnie lubią, inni nie. Mężczyźni, kobiety – bez znaczenia. Robię fajne rzeczy w życiu, dobrze się bawię. Mam wiele fajnych umiejętności. Dobrze wyglądam. Dlatego jestem spokojny. Nie przemawia przeze mnie redpill rage czy inna reakcja obronna. Nie piszę tego tutaj po to, żeby się mentalnie masturbować. Piszę to po to, żeby nakreślić Ci kierunek. Jeśli dziś czujesz, że jesteś niewystarczająco dobry, że mógłbyś więcej – bierz życie za jaja i zacznij robić co do Ciebie należy. Nie musi być tak, jak jest dziś. Jeśli zastanawiałeś się jak być atrakcyjnym dla dziewczyn – to mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci trochę odpowiedzieć na to pytanie.

I jeszcze nie raz życie pewnie da mi mocno po mordzie. Ale zgadnij co?

I’m ready for it.