Data publikacji: 2 stycznia 2023
Data aktualizacji: 28 marca 2024

Niejeden singiel z pewnością zastanawiał się nad tym, aby zmienić swoje życie, zauroczyć dziewczynę i doświadczyć czegoś niepowtarzalnego. Samotność może być dzisiaj nie lada problemem. Praca i obowiązki nieraz tylko to wzmacniają. Nie każdy ma przecież czas na to, żeby co chwilę gdzieś wychodzić i poznawać w ten sposób przyszłe wybranki.

Bywa, że na liście zadań często brakuje miejsca na poznanie kogoś. Z pomocą przychodzi tutaj technologia. To właśnie ona odsłania przed nami nowe możliwości, które można wykorzystać do zaprowadzenia zmian w naszym życiu. W tym artykule poznasz wskazówki dotyczące tego, jak poderwać dziewczynę przez internet.

Jak poderwać dziewczynę przez internet?

Myślałeś kiedyś o tym, dlaczego działania wielu użytkowników aplikacji randkowych nie przynoszą żadnych efektów w sztuce uwodzenia i w tym, jak można jak podrywać dziewczyny przez internet? Nieskuteczność w dużej mierze zależy od ignorowania kilku podstawowych kwestii. Są to kolejno: nieodpowiednia prezencja, brak rozwoju, brak realnego zainteresowania drugą stroną i postawa typu „wszystko mi się należy”.

Ten artykuł nie tylko podaje wskazówki, lecz przede wszystkim wskazuje na to, jak zmienić swoje nastawienie. Rozwój to podstawa. W związku z tym dobrze na początek zastanowić się nad słowami, które mogą zmotywować nas do realnego działania.

1) Nie ma sukcesu bez pracy nad sobą. Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozkochać dziewczynę przez internet dowiedz się, jak możesz zadbać o siebie i o swoją prezencję.

2) Bądź takim facetem, który jest w stanie wymienić powody, dlaczego kobieta powinna się Tobą zainteresować.

Stosując się do tych zasad z łatwością zobaczysz, jak uwieść dziewczynę przez internet.

Zainwestuj w siebie

Jeśli chcesz wiedzieć jak zauroczyć dziewczynę przez internet, musisz najpierw mieć ją czym zauroczyć. To tak prosta sprawa, jednak łatwo możemy o niej zapomnieć. Prosta sprawa, im więcej oferujesz, tym bardziej atrakcyjny jesteś. Dbanie o siebie, rozwój swoich zainteresowań, odpowiednie zapewnienie sobie dobrych chwil, którymi się podzielisz. Wszystkie wcześniej wymienione kwestie to tylko kilka istotnych elementów, aby odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – Jak poderwać dziewczynę w Internecie? Inwestycja w siebie to nie powielanie utartych schematów. Bądź przede wszystkim sobą i to właśnie pielęgnuj. Będziesz się nie tylko wyróżniał, ale pokazywał realną wartość, jaką posiadasz. Dziel się tym z innymi ludźmi i na swoim profilu. Te sprawy mogą stać się fundamentalne w tym, jak poderwać kobietę w Internecie. Uczyń ze swojego profilu wizytówkę, jednak jest pewna granica. Przesadne dzielenie się swoim życiem i skupienie wyłącznie na sobie nie jest niczym dobrym. Raczej nikt nie chce stać się narcyzem, pomijając już kwestie prywatności…

Zaprezentuj się

Przykład jak można maksować wygląd.

Często za fatalną prezencją stoi lenistwo i brak motywacji do działania. Rzadziej jest to kwestia po prostu tragicznych genów.

Należy koniecznie zadbać o to, jak będą widzieć Cię inni. Zamiast skupiać się od razu, jak rozkochać kobietę przez internet, należy postawić sobie zasadnicze pytanie: W jaki sposób mogę zainteresować potencjalną partnerkę? Z sieci korzysta mnóstwo osób, w związku z tym, to właśnie na Twoich barkach spoczywa zadanie wyróżnienia się. Polecam zawsze zastosować w tym przypadku Looksmaxing – a więc poprawę wyglądu na każdej możliwej płaszczyźnie. Musisz zrozumieć, że kobiety też lubią ładnych i zadbanych mężczyzn. Wygląd nie jest dla kobiet aż tak istotny jak dla mężczyzn, ale wciąż zwracają na niego sporą uwagę. Dlatego jeśli wyglądasz źle, to jest to pierwsza rzecz, o którą powinieneś zadbać. Jeśli źle wyglądasz, to robisz złe pierwsze wrażenie. Bez dobrego pierwszego wrażenia, bardzo ograniczasz swoje szanse na polu relacji damsko męskich.

Stwórz atrakcyjny profil

tinder top wybory
tinderseduction.com

Dobierz najlepsze zdjęcie profilowe, jakim dysponujesz. Jeśli nie masz takiego, niestety, musisz je koniecznie zrobić. Twoje zdjęcie to Twoja wizytówka, dlatego zadbaj o to, aby zaprezentować się od najlepszej strony. Zwróć uwagę na atuty swojego wyglądu i nie bój się ich wyeksponować. Postaraj się nadać zdjęciu charakteru i zrób je w dobrej jakości. Twój cel jest jeden – zatrzymać drugą stronę i zakończyć swipping. Kiedy masz już zdjęcie profilowe, możesz śmiało dodawać inne, np. takie, które są związane z twoimi zainteresowaniami lub pracą. Zdjęcie przy pianinie, a może w garniturze z pewnością wzmocni atrakcyjność. Twoim celem jest stworzenie ciekawego profilu, który jednocześnie pozostaje naturalny.

Zdjęcia to nie wszystko

jakie zdjęcie profilowe tinder

Ważny jest też opis. Napisz o swoich zainteresowaniach i tym, czym się zajmujesz. Podziel się podstawowymi informacjami o sobie, jednak w taki sposób, aby generować jak najwięcej pytań. Twoim zadaniem jest tutaj wyeliminowanie nudy. Dobrze jest dołożyć coś intrygującego, np. nutka tajemniczości zwiększa szansę na przykucie uwagi dziewczyny. Jest tak, ponieważ to właśnie ciekawość kobiety może generować w niej pytania, na które zechce zdobyć odpowiedzi. Dobrym sposobem na walkę z nudnym opisem na Tinderze może być też krótka informacja, dlaczego się czymś zajmujemy. Odsłonięcie Twoich motywacji może wskazywać nie tylko na to, co robisz, ale jaki masz charakter. Sprawa ta może odegrać kluczową rolę. Nie jesteś przecież kolejną osobą w danym fachu, lecz kimś wyjątkowym. Musisz to zaakcentować. Oczywiście należy wystrzegać się zbytniej wylewności!

erodate
Jeśli szukasz przelotnych znajomości możesz spróbować Erodate.

Jak zagadać do dziewczyny w internecie?

Istotne jest też to, czy potrafisz w tzw. „text game”. Mężczyźni mają ten problem, że popadają w spiralę nudnych pytań w stylu „co robisz?”, „gdzie idziesz?”, „gdzie mieszkasz?”. Niektóre z tych pytań są w porządku, ale nie na początkowym etapie znajomości, gdzie dziewczyna Cię nie zna i nie wie jeszcze, czy warto inwestować w znajomość z Tobą. Poświęciłem temu osobny rozdział w moim e-booku – Jak poderwać dziewczynę na ulicy. Sęk w tym żeby rzucać twierdzenia i założenia na temat dziewczyny. Nawet jeśli będą nietrafione – ona Ci o tym powie. Przykładowo „wyglądasz podejrzanie niewinnie, więc pewnie jesteś szalona”. Dziewczyna często ustosunkuje się do tego „haha raczej ta niewinność nie jest podejrzana, bo naprawdę jestem raczej introwertyczką”. To tylko przykład. Dlatego pamiętaj, że gdy przykładowo – zaczynasz rozmowę na Tinderze, niekoniecznie pytaj. Stosuj twierdzenia na wymiennie z pytaniami.

Czego NIE robić

Wzbudzanie nieatrakcyjności.

Podstawowa zasada – podrywając przez internet nie bądź desperatem. Pisałem o tym setki razy. Nikt nie lubi ludzi potrzebujących. To Ty masz reprezentować wysoką wartość i być dla dziewczyny wyzwaniem. To Ty stoisz na piedestale i jesteś nagrodą. Dziewczyny kierują się hipergamią. Jeśli pokażesz słabe cechy, dziewczyna uzna, że jesteś od niej niżej pod względem wartości Sexual Market Value. Dlatego nie spamuj dziewczynie i nie miej pretensji, że nie odpisuje od kilku godzin. To jest żałosna postawa.

Jeśli myślisz o kimś na poważnie, musisz wystrzegać się kłamania na swój temat. Niszczy Ci to nie tylko reputację, ale krzyżuje także Twoje plany na poważną relację. Czas demaskuje kłamcę. Rzecz jasna, nie ma co eksponować swoich wad. Inwestując we własny rozwój, dąż do ich eliminowania. Jeśli możesz się pozbyć swoich wad, pewne jest jedno – nie są one czymkolwiek stałym. Musisz kłaść akcent na swoje zalety i to właśnie je rozwijać. To że udajesz kogoś kim nie jesteś, wyjdzie prędzej niż myślisz. Oczywiście możesz zgrywać bad boya i Twój profil może wręcz krzyczeć „jestem złym chłopcem!” – jednak jeśli na spotkanie przyjdzie miękka faja, bez doświadczenia w kontaktach z kobietami, to kobieta może czuć się zażenowana. Dlatego małymi kroczkami się zmieniaj, ale nie graj – po prostu bądź.

Co, jeśli już kogoś znalazłeś?

Powyżej zostały przedstawione wskazówki, w jaki sposób przygotować się na podrywanie kobiet w Internecie. Jeśli o wszystko zadbałeś, nie ma na co czekać, do dzieła! Jeśli zainteresowała Cię jakaś dziewczyna, musisz zwrócić uwagę na kilka przydatnych kwestii. Najważniejszą rzeczą jest w tym wypadku zapoznać się przed napisaniem z tym, czym dzieli się Twoja potencjalna wybranka. Jeśli chcesz uwieść dziewczynę w Internecie, nie wystarczy samo skupienie się na sobie.

Dowiedz się do kogo chcesz napisać

Przeczytaj uważnie opis i sprawdź w miarę możliwości treści, jakimi dzieli się dziewczyna, którą jesteś zainteresowany. Pomoże Ci to nie tylko lepiej rozpocząć rozmowę i dobrać tematy do dyskusji, lecz także samemu upewnić się jeszcze, czy aby na pewno ta dziewczyna będzie tą, z którą możemy się dopasować. Pamiętaj o teorii haczyków z e-booka DayGame.

Stosuj prawo wzajemności

Poznaj dziewczynę jak najlepiej, nie stosuj żadnych tricków ani tanich tekstów. Bądź szczery i pewny siebie. W rozmowie nie skupiaj się na sobie, lecz na drugiej osobie. To jedna z największych technik wzbudzania atrakcyjności – prawo wzajemności. Mów w 80% o niej i w 20% o sobie. Ludzie kochają mówić na swój temat, pisał o tym Robert Cialdini w swojej książce „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”. Zwracaj uwagę na emocje towarzyszące w rozmowie, a także zadbaj o to, aby nie zanudzić rozmówcy. Napisz coś konkretnego, a nie mgliste „Co tam?”. W tym temacie bardzo ważne okazuje się zainteresowanie drugą osobą. Jeśli poświęciłeś, chociaż chwilę na wcześniejsze przeglądnięcie profilu dziewczyny, to możesz z łatwością przerwać niezręczne nieodpisywanie, poruszając temat, który jest jej bliski.

Pamiętaj, żeby nie inwestować więcej niż dziewczyna podczas pisania w aplikacji. Chodzi o to żeby zostawiać nutkę tajemniczości. Dziewczyna odpisuje jednym słowem? Nie bój się również odpisać jednym słowem – najwyżej nie odpisze, a Ty znajdziesz następną. Dziewczyna odpisuje po pięciu godzinach? Odpisuj po sześciu. Flirt to też przeciąganie liny. Naucz się pisać z dziewczyną, a będziesz o kilka kroków przed konkurencją.


tinder poradnik dla mezczyzn

Jeśli masz problem z podrywaniem dziewczyn w internecie, to polecam Ci przeczytać mój e-book, na temat podrywu przez Tindera. Znajdziesz tam wiele wskazówek na temat tego jak zaczynać rozmowę i jak ją prowadzić do spotkania. Nauczysz się także od podstaw budować swój profil w jak najlepszy sposób. Co więcej – w e-booku zawarłem wiele przykładów rozmów z Tindera, dzięki, którym nauczysz się krok po kroku prowadzić takie znajomości.

Do tej pory z e-booka skorzystało już ponad 2000 mężczyzn.

Dzięki poradnikowi możesz nawet o połowę poprawić ilość swoich par. 


Podsumowanie

Dbasz o siebie, masz fajny profil i dodatkowo zainteresowała Cię jakaś dziewczyna. Teraz już można tylko działać. Najważniejszą rzeczą, która podsumowuje wszystko, co zostało tu powiedziane, to PRACUJ NAD JAKOŚCIĄ. Samorozwój, prezencja, zainteresowanie drugą osobą to czynniki, które możesz wykorzystać do budowania wartościowych relacji. Jeśli będziesz coś sobą reprezentował, Twój wizerunek będzie mówił sam za siebie. Wtedy możesz skupić się na drugiej osobie, poznać jej zainteresowania i emocje. Staraj się to połączyć z własnymi zainteresowaniami i doświadczeniami.