Data publikacji: 12 października 2023
Data aktualizacji: 28 marca 2024

Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Jak sprawić, by być dla niej atrakcyjnym seksualnie? Rozkochanie kobiety w sobie to nie tylko sztuka, ale także proces wymagający zrozumienia – przede wszystkim różnic pomiędzy męskością a kobiecością. Nie ma magicznej formuły, która działa na wszystkie kobiety, ponieważ każda z nich jest inna. Niemniej jednak, istnieją pewne uniwersalne zasady, które mogą pomóc w budowaniu trwałego związku i rozkochaniu w sobie partnerki. Jeśli czytasz bloga to na pewno będziesz znał większość przedstawionych tutaj rad. Jeśli natomiast czytasz na co dzień Wysokie Obcasy – artykuł może wywołać dysonans poznawczy.

Artykuł dla początkujących. 

Bądź Niedostępny

Bycie niedostępnym nie oznacza, że powinieneś ignorować kobietę lub jej unikać. Chodzi raczej o zachowanie równowagi między swoim życiem osobistym a kobietą, z którą się widujesz. Kobiety pociągają mężczyźni, którzy nie są zawsze dostępni na zawołanie. Dlatego ważne jest, aby zachować własne zainteresowania, kumpli, pasje i czas dla siebie. To sprawi, że twoje życie stanie się bardziej interesujące, a jednocześnie partnerka poczuje, że też musi się wykazać.

Nie powiedzą Ci tego niektórzy YouTuberzy, którzy jeszcze do niedawna wydawali się wzorem do naśladowania i wyjaśniali środowiska PUA-podobne, ale niedostępność to Twoje paliwo na początku relacji, gdzie wszystko jest tajemnicze i niepewne. Niektórzy mężczyźni wykładają się na tacy, nie chcąc stracić kobiety. Myślą, że jeśli będą niedostępni, to dziewczyna im zwieje. To nieprawda. A myślenie „nie chcę jej stracić” – jest paradoksalnie obraniem kursu na stracenie kobiety. Możesz sobie nie zdawać sprawy z tego, że dziewczyna, która jest zainteresowana, nie pozwoli Ci tak łatwo odejść. Musiałbyś ją naprawdę olewać – nie odpisywać jej, nie zauważać, żeby sobie odpuściła. W innym wypadku ona podejmie tę grę i stopniowo będzie pozwalała na więcej.

Bądź Pewny Siebie

Pewność siebie to atrakcyjna cecha u mężczyzn. Pewność siebie oznacza, że jesteś przekonany do siebie, swoich działań, wartości i decyzji. Kobiety cenią mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą, i nie boją się podjąć odpowiedzialności za swoje życie. Warto pracować nad budowaniem swojego poczucia własnej wartości, rozwijając umiejętności i budując pewność siebie. Pewność siebie nie jest stała, ale jej wahania nie powinny występować często – szczególnie u osoby, która ma ustabilizowane poczucie własnej wartości. Nikt nie jest robotem i każdemu zdarzają się wypadki przy pracy. Nie strzelisz karnego dwa razy z rzędu i zaczynasz powątpiewać w swoje umiejętności. Życie.

Jednak to nie zmienia faktu, że powinieneś być pewny siebie – najczęściej jak to możliwe. Ktoś Cię nie lubi? Ok, nie musi, ja lubię siebie, a nie każdy musi mnie lubić. Ktoś Cię krytykuje i nie zgadza się z Tobą? Ok, ale to moje zdanie i ktoś może mieć inne, nie każdy musi się ze mną zgadzać. To bardzo pomaga, bo trudno będzie innym zachwiać Twoją osobę. Jeśli czerpiesz siłę z wnętrza siebie, a nie z opinii innych ludzi – jesteś jak skała.

jak rozkochać kobietę
Ostatnio słyszę o „rudych” tylko w kontekście Donalda Tuska, dlatego dla odmiany wrzucam to.

Bądź Decyzyjny

Kobiety często cenią mężczyzn, którzy potrafią podejmować decyzje. To nie oznacza, że musisz być dyktatorem, ale to ważne, aby potrafić wyrazić swoje zdanie i brać odpowiedzialność za pewne aspekty życia. Nie pytaj jej gdzie chce iść – po prostu powiedz gdzie chcesz iść Ty, wtedy ewentualnie dziewczyna dostosuje się lub zaproponuje coś innego. Jednak pytania „co chcesz robić, gdzie chcesz iść” – są żałosne na początku relacji i pokazują brak pewności siebie. Podobnie wybieranie godzinę miejsca gdzie chcesz usiąść w restauracji czy jakie danie chcesz zamówić. Nie chodzi o to, żeby podejmować decyzję w ciągu 10 sekund, ale po prostu streszczaj się i nie zastanawiaj dłużej niż kobieta. Żeby rozkochać kobietę na początku relacji, musisz pokazać jak najwięcej męskich cech (a więc różnic – tu kij w oko poprawności politycznej, która uważa, że nie ma różnic między płciami). Im większy kontrast (ty męski, ona kobieca) – tym lepiej. Męskość pociąga kobiety.

Będąc decyzyjnym, pokazujesz partnerce, że jesteś gotów prowadzić i troszczyć się o nią.

Nie bój się mówić o seksie

Otwarta i zdrowa komunikacja o seksie to klucz do rozkochania kobiety i udanej relacji. Kiedy wpadasz do friendzone? Kiedy udajesz jej przyjaciela, który nie chce jej przelecieć. Przepraszam za dosadność, ale tak po prostu to wygląda. Kobiety Ci tego nie powiedzą. Zamiast tego powiedzą Ci, że masz być miłym gościem i się starać, bo kobiety patrzą na charakter. Bzdury. Jeśli nie będzie pożądania, to nie będzie ani relacji typu FWB ani związku. Będzie przyjaźń. Dlatego nie bój się pokazywać swoich intencji i nie bój się być seksualny. Seks to naturalna rzecz, dlatego musisz go wplatać w relację. Tylko oczywiście z wyczuciem, na zasadzie flirtu, bo mówiąc tylko o tym bez kalibracji do sytuacji, wyjdziesz na jakiegoś totalnego creepa.

Rozmawianie o swoich pragnieniach, potrzebach i oczekiwaniach może pomóc w zrozumieniu się nawzajem i zbudowaniu większej intymności. Nie bój się inicjować takich rozmów, ale pamiętaj, że szacunek i umiejętność wyłapywania granic na danym etapie relacji – są bardzo istotne (tzw. kalibracja).

jak rozkochać kobietę
„Hehe, fajne rady, po prostu bądź sobą”. Więc po raz setny – tak, wygląd też ma znaczenie, nie tak duże jak przypisuje mu się w bańkach typu blackpill, ale ma.

Drocz się z nią

We wpisie odnośnie DayGame’u pisałem jak ważny jest flirt, umiejętność prowadzenia rozmowy z kobietami i droczenie się z nimi. Stosowanie założeń – często błędnych na jej temat, to podstawa flirtu. Spróbuj odgadnąć coś na jej temat, stwórz założenie – „sprawiasz wrażenie takiej dobrej dziewczyny, przypominasz mi tę Panią dokarmiającą gołębie w Kevin Sam w Nowym Jorku”. Zainteresowana dziewczyna albo zgodzi się z takim stwierdzeniem, albo wyprowadzi Cię z błędu i zdementuje to twierdzenie. Czasami pod takimi wpisami kobiety zarzucają, że to bujdy „żałosny tekst, od razu bym wyszła” – no tak, bo czytasz go w swoim mieszkaniu na laptopie i tym bardziej napisał go bloger, na którego od razu bierzesz poprawkę, bo w końcu „doradza w relacjach DM” – czytaj „manipulant jeden”. Nie jesteś kobietą zainteresowaną danym facetem, który właśnie wypowiada ten tekst w zabawny sposób na spotkaniu.

Dlatego drocz się, przekomarzaj – to jest zawsze fajna zabawa i pozwala rozwijać relację. Dzięki temu, że flirtujecie – sprawiacie wrażenie nadawania na tych samych falach „jest chemia, jest to coś!”.

Może Cię zainteresować:

Miej inne opcje

Postaraj się też nie dosypywać niczego do drinków żeby uwieść dziewczynę, jak to mają w zwyczaju niektórzy influencerzy, którzy nie wiedzą jak zdobywać kobiety.

„Nie interesują mnie mężczyźni, którzy mają inne opcje! Od razu skreślam!” – tak czasami piszą kobiety na forach. To są wierutne bzdury. Relacje to gierki, czy tego chcesz czy nie. Powie Ci to nawet psycholog. Kobiety zawsze mają jakieś inne opcje na boku i to jest ok, bo wiesz – to tylko kumpel co pomaga jej w pisaniu pracy licencjackiej czy odwozi na imprezy. Zawsze mają do kogo napisać i gwarantuję Ci, że w życiu kobiety z którą się spotykasz są inni mężczyźni. Być może ona nawet się z nimi nie widuje, ale ma w telefonie opcje awaryjne, które są na jej skinienie – takich jamniczków, czekających na okazję.

Posiadanie innych opcji daje Ci przewagę. Nie jesteś desperatem, nie skupiasz się tylko na jednej, więc masz o wiele łatwiej rozkochać dziewczynę. Mężczyźni, którzy nie mają problemu z rozkochaniem dziewczyny, to najczęściej panowie o charakterystyce bad boya i podejściu „I don’t give a fuck”. Nie wkręcają się, nie wierzą w bajkę o romantycznej miłości i paradoksalnie mają wiele chętnych panien na radarze, które między sobą rywalizują.

Jak rozkochać w sobie dziewczynę – nie graj!

Kobiety uwielbiają pewnych siebie mężczyzn, którzy nie boją się sięgać po najwyższe cele. Wygląd się liczy – to fakt, ale równie bardzo liczy się Twój charakter. „Dobrze wyglądająca pizda” nie jest aż tak atrakcyjna, bo kobieta wyczuwa, że taki mężczyzna poza wyglądem nie ma wiele do zaoferowania – a już na pewno nie osiągnie w życiu za wiele.

Dlatego najlepiej jeśli zadbasz o swój wygląd i charakter jednocześnie. Dzięki temu nie będziesz musiał grać i udawać kogoś, kim nie jesteś – co i tak szybko zostanie zweryfikowane.

Jak rozkochać kobietę – podsumowanie

Podsumowując, rozkochanie kobiety w sobie to proces oparty na wielu zmiennych. To pole niepewne, tajemnicze, gdzie Ty masz po prostu robić swoje, pokazywać swoje męskie cechy i tyle. Pamiętaj, że nie da się zdobyć każdej kobiety – dlatego naucz się odpuszczać. Rady „bądź niedostępny,” „bądź pewny siebie,” i „bądź decyzyjny” pomagają w budowaniu pożądania, które prowadzi do rozwijania relacji.

Pamiętaj jednak, że każda kobieta jest inna, więc warto poświęcić czas na poznanie swojej partnerki i zrozumienie jej potrzeb i oczekiwań. Ważne jest, aby być autentycznym, nie grać, nie udawać – po prostu dobrze czuć się w swojej skórze. Uważam, że największe problemy z kobietami mają mężczyźni, którzy nie stąpają twardo po ziemi, nie mają stabilnego obrazu siebie, tożsamości. Takich mężczyzn jest teraz plaga, ze względu na kryzys rodzin i małżeństw, co wiąże się z brakiem ojcowskiego wzorca.