Data publikacji: 16 maja 2023
Data aktualizacji: 21 maja 2024

Zastanawiasz się jak sprawdzić czy ktoś ma Tindera? Dobrze trafiłeś. W tym artykule spróbuję odpowiedzieć na to pytanie. Bez względu na powód dla którego chcesz kogoś wystalkować – istnieją pewne sposoby, żeby to zrobić. Jednak od razu na wstępie zaznaczam – nie jest to zadanie łatwe. Tinder to nie Facebook, który posiada wbudowaną wyszukiwarkę użytkowników. Dlatego zadanie jest bardziej skomplikowane.

Dlaczego chcesz sprawdzić czy ktoś ma konto na Tinderze?

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś chciałby sprawdzić, czy dana osoba ma Tinder. Rozważyć możemy przykładowo:

  1. Podejrzenie partnera o zdradę – jeśli jedna z osób w związku przeczuwa, że coś jest nie tak, być może będzie chciała sprawdzić, czy partner ma konto na Tinderze. To oczywiste – po co osobie w związku konto na Tinderze? Raczej nie do podbijania atencji, co i tak jest bardzo słabym procederem.
  2. Sprawdzenie czy dana osoba jest singlem – jeśli podoba Ci się koleżanka, kolega lub ktoś z dalszego grona znajomych, być może będziesz chciał sprawdzić, czy ma konto na Tinderze. Założone konto będzie oznaczało, że prawdopodobnie jest singlem i szuka partnera.
  3. Po prostu ciekawość – czasami nie musi być dobrego powodu, by sprawdzić czy ktoś ma Tindera, wystarczy ciekawość. Co prawda ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Moralność każdy ma swoją, dlatego nie oceniam. Jeśli chcesz sprawdzić to pewnie masz jakiś powód i jest to Twoja sprawa. Przejdźmy do konkretów. Jak sprawdzić, czy dana osoba ma tinder?

erodate banner
Masz dość Tindera? Sprawdź Erodate!

Jak sprawdzić konto na tinderze? Sposoby

Poniżej prezentuję najlepsze moim zdaniem sposoby, jak sprawdzić konto na tinderze danej osoby. Każdy sposób ma swoje wady i zalety. Moim zdaniem najlepszy jest sposób pierwszy, który co prawda wymaga czasu i zakładania konta ale daje nam najbardziej miarodajne wyniki. Nie polecam sposobu z wykorzystaniem aplikacji trzecich, ze względu na bezpieczeństwo.

Ogromna liczba użytkowników: Tinder posiada miliony aktywnych użytkowników na całym świecie, z których wielu codziennie korzysta z aplikacji, aby nawiązać nowe znajomości lub znaleźć partnera.

Spróbuj wyszukać profil tinder

Najprostszym sposobem jest założenie konta na tinderze, a następnie przesuwanie par. To proces czasochłonny ale dający szansę na znalezienie konta tinder osoby, której szukamy. Oczywiście może się okazać, że mimo wielu przesunięć, Tinder nie podsunie nam akurat profilu tej osoby. Drugi problem to limit polubień w darmowej wersji tindera. Z tego powodu sposób ten jest nieco wadliwy, aczkolwiek jest w pełni darmowy.

PROTIP: Jeśli chcesz pozostać anonimowy przy wykorzystywaniu tego sposobu, załóż fałszywe konto. Nie podawaj prawdziwego imienia, wieku i nie dodawaj swoich zdjęć na tindera. Zamiast tego dodaj losowe zdjęcia lub nie dodawaj ich wcale.

Odszukanie profilu tindera – aplikacje trzecie

Istnieją aplikacje trzecie, które mają funkcje wyszukiwania profili na tinderze bez konta. Jednak trzeba pamiętać, że takie aplikacje mogą być również sposobem na wyłudzenie od nas danych osobowych lub pieniędzy. Należy zatem ostrożnie z nich korzystać. Aplikacje trzecie mają taką zaletę, że nie musimy zakładać konta na Tinderze, żeby wyszukać profil i sprawdzić czy ktoś ma tindera.

Historia przeglądania

Jeśli masz dostęp do urządzenia z którego korzysta osoba, którą chcesz sprawdzić – przejrzyj historię przeglądania. Możesz to zrobić zarówno mobilnie, jak i na desktop. Jeśli masz dostęp do telefonu – wyszukaj aplikacje i sprawdzić, czy jest zainstalowany tinder. Jeśli chcesz sprawdzić tindera partnera, przejrzyj również historię przeglądania na urządzeniu mobilnym. Niektóre aplikacje mogą być ukryte przez użytkownika danego smartfona i nawet się nie zorientujesz, że Tinder jest zainstalowany.

Wykorzystaj URL

Umieść imię i nazwisko w adresie URL Tindera.

Niektóre profile na Tinderze są wyświetlane za pośrednictwem adresu URL, który zawiera ich imię lub nazwę użytkownika. Jeśli wpiszesz adres URL „tinder.com/@yourname”, możesz być w stanie znaleźć osobę, której szukasz na Tinderze.

Gdy nie masz pewności, jaką nazwę użytkownika może wybrać dana osoba, spójrz na jej profile w mediach społecznościowych, aby zobaczyć, jakich nazw użytkowników używała w przeszłości. Jeśli jednak żadna z tych opcji nie zadziała, nie zniechęcaj się! Jest jeszcze jeden sposób na znalezienie czyjegoś profilu na Tinderze.

Sprawdź SMS-y

Dobrym sposobem jest sprawdzenie historii SMS danej osoby. Żeby zarejestrować profil na tinderze, potrzebujemy potwierdzenia kodu, który przychodzi w SMS. Zwykle takie SMS-y nie są kasowane, dlatego możemy sprawdzić, czy dana osoba ma lub miała konto na tinderze.

Inny sposób na sprawdzenie czy ktoś korzysta z tindera

Innym sposobem może być zapytanie wprost danej osoby, czy używa Tindera. Jednak to ma sens tylko wtedy, gdy nie chcesz działać z ukrycia i nie dbasz o anonimowość. Poza tym możesz też przejrzeć inne social media danej osoby – Facebooka, Snapchata. Tinder często łączy się z kontem Facebook, dlatego możesz przejrzeć powiadomienia i zobaczyć, czy Tinder był łączony z Facebookiem.

Początki: Tinder został założony w 2012 roku przez Seana Rada, Jonathana Badeena, Justina Mateena, Joe Munoz, Dinesha Moorjani i Whitney Wolfe. Początkowo projekt został zainicjowany w inkubatorze start-upów Hatch Labs w Los Angeles.

Hmm, ciekawe czy ma Tindera…

Jak sprawdzić, czy ktoś ma zarejestrowany profil tindera – tego nie rób

Jeśli chcesz sprawdzić tindera jakiejś osoby, powinieneś przestrzegać podstawowych zasad, żeby nie wpędzić się w maliny.

Wiele osób może stwierdzić, że dobrym pomysłem jest wpisanie e-maila partnera w polu „odzyskiwanie hasła”. Wtedy na wielu portalach, jeśli konto na ten e-mail zostało założone, pojawi się informacja „nowe hasło zostało wysłane na podany adres mailowy”. Jednak na Tinderze to tak nie działa. Otrzymasz jedynie informację, że „jeśli konto z podanym adresem e-mail istnieje, to powinna przyjść wiadomość z resetem hasła”. Nie dowiesz się czy wiadomość dotarła, bo prawdopodobnie nie masz dostępu do poczty swojego partnera lub partnerki.

Przeczytaj również:

Znalezienie konta tinder nie jest łatwe, bo aplikacja przykłada bardzo dużą uwagę do prywatności. Jeśli więc chcesz sprawdzić konto tinder danej osoby, musisz naprawdę uruchomić swoje szare komórki, bo to nie jest łatwe zadanie.

Profil na tinderze można też ukryć dla osób z kontaktów. To kolejna opcja, która wzmacnia prywatność. Jeśli chcesz sprawdzić konto tinder osoby, która włączyła tę opcję, możesz zapomnieć o powodzeniu operacji, pod warunkiem, że ta osoba ma zapisany Twój numer w kontaktach na telefonie lub ma Cię w znajomych na Facebooku. Wtedy nie znajdziesz tej osoby używając sposobu pierwszego.

Po co jej ta fotka? Może na Tindera?

Jak sprawdzić czy ktoś ma zainstalowany tinder – podsumowanie

Pamiętaj, że szanowanie prywatności innych jest bardzo ważne. Korzystanie z aplikacji do śledzenia czy próby znalezienia kogoś na Tinderze bez jego zgody może być uznane za naruszenie prywatności.

Poszukiwanie określonej osoby na Tinderze może być trudne i często wymaga znacznej determinacji, a niekiedy także inwestycji w konto premium, aby osiągnąć zadowalające efekty.

Mimo to, niezależnie od platformy, warto zastanowić się, czy cel, dla którego to robisz, jest naprawdę wart wysiłku. Czasem prosty dialog może dostarczyć odpowiedzi na twoje pytania lub pomóc nawiązać kontakt z osobą, którą chcesz poznać. To może wydawać się staromodne, ale nadal okazuje się być wyjątkowo efektywne. Teraz, gdy znasz sposoby na sprawdzenie obecności kogoś na portalach randkowych, pamiętaj o tym rozwiązaniu!

Źródła:
https://www.wikihow.com/Find-Someone-on-Tinder
https://whatismyipaddress.com/find-someones-profile-on-tinder