Data publikacji: 7 lipca 2021
Data aktualizacji: 7 marca 2022

Skuteczne uwodzenie kobiet to temat wałkowany od lat w wielu artykułach. Można odnieść wrażenie, że zagadnienie zostało już dawno wyczerpane. Większość porad odnosi się jednak do klasycznej sytuacji podrywu, która nie uwzględnia specyficznych okoliczności spotkania dwójki ludzi. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pomogą odpowiedzieć na pytanie, jak uwieść kobietę w konkretnych okolicznościach.

Zdalne uwodzenie kobiet

W ostatnich czasach robienie czegoś „zdalnie” jest bardzo powszechne. Na odległość możemy zarówno pracować, jak i załatwiać ważne sprawy. Uwodzenie kobiet przez Internet lub przy pomocy telefonu również jest popularne. Podjęte działania nie muszą wynikać z braku śmiałości, ale z odległych miejsc zamieszkania. Stąd też nie należy wstydzić się wirtualnego podrywu, ale zamiast tego szukać skutecznej metody zdobycia sympatii wybranki. Jak zagadać do dziewczyny na Tinderze i innych aplikacjach?

Świat internetowych randek

Zadając sobie pytanie, jak uwieść kobietę przez Internet, należy najpierw określić, kim jest nasza wybranka. Jeżeli to osoba poznana na czacie internetowym, to trzeba wziąć pod uwagę, że zapewne nic o nas nie wie. W tym przypadku trzeba liczyć się z nieufnością kobiety – co zrozumiałe, bo ostatnio dużo mówi się o oszustach internetowych, którzy fałszują tożsamość lub okazują się być seksualnymi drapieżnikami. Nie chcąc wystraszyć naszej rozmówczyni warto być skromnymi i nie naginać faktów. Istotne jest tutaj powiedzenie, że prawda zawsze wyjdzie na jaw, bo prędzej czy później dojdzie do fizycznego spotkania, a co za tym idzie weryfikacji stworzonego wizerunku.

Bardzo ważne, żeby poznana kobieta potraktowała nas poważnie. Nie warto ryzykować zerwania kontaktu poprzez wysyłanie frywolnych i dwuznacznych wiadomości. Oczywiście możliwy jest podryw poprzez dodanie nieco pikanterii w wypowiedziach, ale warto cierpliwie zaczekać na odpowiedni moment. Znikoma liczba kobiet już na początku znajomości jest zainteresowana preferencjami seksualnymi, a tym bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie naszego ciała. To samo dotyczy wysyłanych dziewczynie zdjęć (sprawdź – jakie zdjęcia dodać na tindera). Jeśli kobieta będzie ciekawa naszego wyglądu, to nie znaczy, że od razu chce zobaczyć obnażoną klatkę piersiową czy obcisłe bokserki. Zapewne bardziej interesuje ją codzienny wygląd mężczyzny, który pozwoli ocenić jego atrakcyjność bez zaakcentowanych sfer intymnych.

Wymiana wiadomości tekstowych

Często mówi się o tak zwanym SMS-owaniu z dziewczyną. W tym przypadku podryw polega na dynamicznej wymianie krótkich wiadomości tekstowych. Nie ma tutaj miejsca na długie komplementy czy miłosne poematy. Czy możliwa jest odpowiedź na pytanie, jak uwieść kobietę przez sms? Oczywiście nie będzie ona jednoznaczna, ale można wyodrębnić kilka wskazówek, które pomogą w skutecznym podrywie:
 

  • Bycie kulturalnym – szybka wymiana wiadomości może spowodować, że mężczyzna stanie się bardzo podekscytowany, na skutek czego napisze coś wulgarnego lub dziecinnego. Należy pamiętać, że mało która kobieta lubi być uwodzona w sposób ordynarny i nachalny. Warto więc przeczytać napisaną wiadomość przed wysłaniem, żeby uniknąć głupiej wpadki.
  • Zwięzły zapis – długie wiadomości SMS często łączą się z faktem, że trudno przyswoić treść na małym ekranie telefonu. Nadmiar używanych słów może spowodować, że rozmówczyni zniechęci się do dalszej rozmowy. Warto więc, żeby wysyłane wiadomości były krótkie i treściwe.
  • Nieporuszanie trudnych tematów – mobilna wymiana zdań z dziewczyną zazwyczaj kojarzy się z formą zabawy i luźnej konwersacji. Nikt nie lubi dzielić się swoimi problemami lub przykrymi tematami w wiadomościach SMS. Dobrze więc rozmawiać na tematy lekkie i zabawne, które nie wywołują przykrych emocji.

Spotkanie w windzie – jak uwieść kobietę w realu?

No dobrze, a jak rozmawiać z dziewczyną na żywo? W języku biznesowym można natknąć się na pojęcie „elevator speech”. Termin ten oznacza krótką przemowę, którą można wygłosić w trakcie przysłowiowego spotkania w windzie. W przypadku uwodzenia również łatwo znaleźć się w sytuacji, w której będziemy mieli zaledwie kilka minut, żeby przekonać dziewczynę do siebie. Warto posiadać przygotowaną taktykę na taką sytuację, żeby od razu działać, a nie zastanawiać się, jak uwieść kobietę w 5 minut. Należy pamiętać, że kobiety często czują awersję do mężczyzn, którzy zagadują je w sposób niechlujny. Co za tym idzie standardowy tekst „czy dasz mi swój numer telefonu” nie jest tak bardzo skuteczny, jak niektórzy sądzą. Oczywiście mając tylko chwilę dobrze jest „walić prosto z mostu”, ale można zrobić to w bardziej wysublimowany sposób. Prosząc o numer telefonu lub spotkanie przy kawie warto od razu określić swoje intencje: przykładowo powiedzieć kobiecie, że jest się singlem, następnie zapytać o jej „zajętość” oraz zapewnić, że chce się jedynie otrzymać szansę na bliższe zapoznanie. Kobiety zazwyczaj ufniej patrzą na mężczyzn, którzy szczerze mówią, jakie mają intencje oraz czego oczekują.

Należy pamiętać, że pytanie, jak uwieść kobietę w 5 minut, nie ogranicza się jedynie do sposobu zainicjowania znajomości. Zazwyczaj kobieta zdecyduje się na spotkanie z mężczyzną tylko w przypadku, w którym on również się jej spodoba. Oczywiście w kilka minut nie da się zdziałać cudów i przybrać wizerunku, która będzie wystarczająco atrakcyjny. Warto więc zawsze być przygotowanym na ewentualną randkę. Nawet wychodząc na zakupy należy używać atrakcyjnych perfum i zakładać starannie wyprasowane ubrania. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja na szybki podryw, a wiadomo że pierwsze korzystne wrażenie można zrobić tylko raz.

Przeczytaj również:

Znacząca różnica wieku – jak uwieść kobietę?

Spora różnica wieku to również jedna z wyjątkowych sytuacji, w której klasyczne myślenie o uwodzeniu może okazać się błędne. Dlaczego? Gdy mężczyzna spotyka znaczącą młodszą lub starszą kobietę, to musi zdawać sobie sprawę, że niekoniecznie będzie ona widziała w nim potencjalnego partnera uczuciowego. Różnica wieku może spowodować, że standardowy podryw zostanie odebrany jako przejaw dziwactwa lub nawet wygłupów z naszej strony.

Czy istnieje odpowiedź na pytanie, jak uwieść starszą kobietę? Na pewno musicie wyraźnie zaznaczyć, że traktujecie ją poważnie i bylibyście zainteresowani bliższą znajomością. W tym przypadku poprawną taktyką będzie szybkie i bezpośrednie przedstawienie intencji, które kierują naszym zachowaniem. Nie ma w tym nic złego, gdy mężczyzna wprost powie kobiecie, że mu się spodobała i chciałby ją bliżej poznać. Warto też zauważyć, że starsza od nas kobieta zapewne jest doświadczona w kontaktach z mężczyznami, dlatego nie wystraszy się tak bezpośrednim ruchem z naszej strony.

W przypadku odpowiedzi na pytanie, jak uwieść dziewczynę, która jest od nas znacząco młodsza, odpowiedź jest prostsza. Należy zachowywać się naturalnie, ale zarazem zadbać, żeby dziewczyna nie poczuła się jak obiekt seksualny. W społeczeństwie istnieje stereotyp, że związek młodej kobiety ze starszym mężczyzną opiera się jedynie na finansowym interesie. To krzywdząca opinia, dlatego warto naszej wybrance od razu uświadomić, że ma się wobec niej poważne plany. Należy również traktować ją w sposób dojrzały i na odpowiednim poziomie uczuciowym. Dzięki takiemu podejściu będziecie już sami wiedzieć, jak uwieść kobietę słowami, żeby osiągnąć sukces.

*

FAQ

Jak uwieść kobietę w internecie?

Przygotuj swoje najlepsze zdjęcia i dodaj ciekawy opis. W internecie masz tylko jedną szansę – jeśli nie zainteresujesz kobiety od razu, przewinie Twój profil w lewo i nie będziecie mieli pary. Twoje pierwsze wrażenie to podstawa.

Jak uwieść kobietę przez SMS-y?

Pisanie z kobietą jest dobrym sposobem na uwiedzenie jej. Pamiętaj, że ważny jest flirt i poruszanie tematów seksualnych. Staraj się jednak nie przesadzić i wychwytuj jej oznaki zainteresowania.

Jak uwieść kobietę na ulicy?

Podejdź i powiedz po prostu cześć. Następnie skomplementuj coś – co przyciągnęło Twoją uwagę w kobiecie. Jeśli będzie zainteresowana, rozmowa będzie trwać dalej. Pamiętaj o numerze telefonu!