Data publikacji: 2 maja 2021
Data aktualizacji: 23 sierpnia 2022

Jaki mężczyzna nie chciałby być ścigany przez zakochane kobiety? Prawdopodobnie tylko żonaty. Chociaż i my, żonaci marzymy nierzadko o uwodzicielskich spojrzeniach dziewczyn. Żarty na bok, ale jeśli chodzi o randki i to, jak znaleźć sobie dziewczynę – faceci mają prawdziwe problemy.

Niestety pragnienie mężczyzn, aby znaleźć dziewczynę, często nie wystarcza. Chociaż ten składnik odgrywa we wszystkim ogromną rolę. Wielu z nas myśli, że to kobiety są teraz rozpieszczane. Panowie, często ty my nie mamy odwagi przyznać się do swoich niedociągnięć i pracować nad nimi. Im szybciej je rozpoznamy, tym szybciej zaczniemy doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, pozwalające nam na znalezienie dziewczyny marzeń.

Jak znaleźć dziewczynę? – Doradzamy po męsku

Jak więc szybko znaleźć dziewczynę dla siebie i nie tęsknić za nią na początkowym etapie związku? Przede wszystkim musisz dowiedzieć się dokładnie, gdzie najlepiej szukać partnerki. Jest kilka miejsc, wśród nich należy wyszczególnić:

 • Media społecznościowe;
 • Serwisy randkowe;
 • Wspólni przyjaciele;
 • Praca, studia;
 • Życie codzienne i miejsca, które zwykle odwiedzasz.

Jeśli chodzi o to, jak znaleźć dziewczynę w Internecie, tutaj najlepiej rozpocząć znajomość, ale kontynuowanie jej powinno odbywać się w prawdziwym życiu. Zapraszając dziewczynę na spotkanie, zrozumiesz, czy warto poświęcać jej czas. Jeśli odmówi, dziewczyna uważa Cię tylko za rozmówcę. Tego akurat nie poszukujemy.

Jak znaleźć dziewczynę do łóżka – Właściwa postawa

Wielu samotnych facetów jest tak chętnych do nawiązania natychmiastowej, intymnej relacji, że dosłownie popadają w obsesję. W głowach mają tylko piękne dziewczyny, a wszystko inne schodzi na dalszy plan. Jeśli to zauważysz u samego siebie, jest to niepokojący znak.

Nie traktujmy sfery miłości, związków i seksu jako nadmiernie znaczących dla siebie. Na świecie wciąż jest wiele zabawnych i interesujących rzeczy – znajomi, sport, podróże, rozwój osobisty, muzyka, nauka, praca. Zrób coś nowego i niezwykłego, wzbogacaj swoje życie, a dziewczyny same będą się do Ciebie przyciągać. Bycie samowystarczalnym i otwartym to recepta na sukces – również w relacjach One Night Stand.

Gdzie szukać dziewczyny? – Propozycje poszukiwań

Jeśli ustaliliśmy obraz swojej przyszłej dziewczyny, wiemy, kogo poszukujemy i mierzymy swoje realne siły na zamiary, czas poszukać dziewczyny. Przejdźmy teraz do najpewniejszych miejsc.

Wśród znajomych

gdzie znaleźć dziewczynę

Na początek przyjrzyj się bliżej swoim przyjaciółkom i znajomym, wśród nich może być ta, której jeszcze nie rozważałeś. Zastanawiając się, jak szybko znaleźć dziewczynę – ta opcja będzie często najskuteczniejszą. Przyjaźń często przeradza się w miłość i z reguły takie związki są najsilniejsze i najtrwalsze. Rozmawiaj częściej ze znajomymi obu płci, spędzaj czas w dużych gronach, podróżujcie razem na wycieczki. Zwiększy to Twoje szanse na znalezienie dziewczyny.

Wśród podobnie myślących kobiet

jak znaleźć dziewczynę

Przez osoby o podobnych poglądach rozumiemy dziewczyny, które podzielają Twoje zainteresowania. Jeśli odwiedzasz siłownię lub basen, spotkaj się i porozmawiaj z tamtejszymi dziewczynami. Grasz w gry komputerowe? Na pewno wśród twoich rywalek są piękne i ciekawe dziewczyny. Co więcej, często znajomości z gier przeradzają się w poważne związki! Jeśli zatem nie masz hobby, znajdź je jak najszybciej.

W Internecie

tinder rejestracja

Randki w sieci z każdym dniem zyskują coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, bo o wiele łatwiej komunikować się przez monitor czy ekran smartfonu niż na żywo. Sieci społecznościowe i każdy dobry serwis randkowy czy aplikacjach są tworzone specjalnie w tym celu, grzechem jest ich nie używać. Jeśli masz problemy z podrywem w internecie – przeczytaj mój poradnik.

Jak znaleźć szybko dziewczynę? – Na imprezach, w nocnych klubach

poznanie dziewczyny w klubie

Szczerze mówiąc, nie są to najlepsze opcje, jeśli poszukujesz dziewczyny na długi, poważny związek. Kontyngent, który tam znajdziesz, jest bardzo osobliwy. Jak mówią, zawsze musi być ten pierwszy raz. Być może to Ty będziesz miał szczęście, aby znaleźć w ten sposób swoją życiową partnerkę.

Jeśli jeszcze nie myślisz o poważnym związku, to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Zazwyczaj jednak są to jednonocne ekscesy warte zapamiętania.

Jak znaleźć dziewczynę przez Internet? – Serwisy randkowe i aplikacje

Twórcy Internetu próbowali i znacznie ułatwili życie samotnym sercom, damskim, jak i męskim. Obecnie w Internecie jest wiele witryn randkowych, wybierz tą, która Ci się podoba i idź na całość. Najpopularniejsze aplikacje to m.in. Tinder, czy Badoo.

Specyfika randek na stronach i w aplikacjach jest nieco inna niż w pozostałych częściach Internetu jak, chociażby na Facebooku. Tutaj będziesz musiał zmierzyć się z twardą konkurencją, więc musisz od razu wyróżnić się z tłumu.

Jak wyróżnić się w serwisach randkowych i aplikacjach?

Twoje zdjęcie profilowe powinno być po prostu najwyższej oceny. Wysoka jakość, stylowy i oryginalny look, pokazujący Cię z jak najlepszej strony. Nie może być to agresywne zdjęcie, ale jakby wykonane przez przypadek.

Jak znaleźć dziewczynę do łóżka? Tinder i Badoo będą najlepszymi opcjami na znalezienie dziewczyny, która podobnie jak Ty zechce spędzić swoją pierwszą randkę w Twoim lub jej domu. Niestety, aby zrealizować wasze wspólne marzenie, musisz ustosunkować się ze swoim profilem. Musisz ważyć każde słowo w swoim opisie. Nie musisz pisać swojej szczegółowej biografii – nikogo to nie interesuje. Tekst powinien być krótki, zwięzły i chwytliwy.

Opisz siebie jako osobę, nie musisz pisać nudnych frazesów typu „lubię wychodzić wieczorami” czy „lubię spędzać czas z przyjaciółmi”. Dodaj coś jasnego i niezapomnianego. Coś, co wpadnie każdej dziewczynie w oko, ale bez przesady, żeby nie wyjść na randkowego błazna.

Wskazane jest również nawiązanie znajomości w oryginalny sposób. Nie musisz się jednak przejmować – po prostu bądź szczery, towarzyski i otwarty. Pamiętaj, z im większą ilością dziewczyn piszesz, tym większe masz szanse na znalezienie udanej partnerki.

Co zrobić, aby pierwsze spotkanie nie było ostatnim? – Końcowe rady

Zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę? A może już ją znalazłeś? Dobrze dla Ciebie! Twoim zadaniem jest zrobienie oszałamiającego wrażenia. Pokaż się naprawdę z możliwie najlepszej strony. Zapamiętaj kilka wskazówek.

 • Przede wszystkim zwróć uwagę na wygląd. Ubrania powinny być proste, a jednocześnie nowoczesne, idealnie czyste i wyprasowane. Włosy powinny być ułożone, paznokcie wypielęgnowane, broda i wąsy ułożone;
 • Bądź grzeczny i szarmancki. Pozwól dziewczynie iść przodem, otwórz jej drzwi, nalej jej drinka do szklanki;
 • Aktywnie zainteresuj się życiem dziewczyny, słuchaj jej z pasją, kontynuuj rozmowę. Nie siedź i nie oczekuj, że Cię zabawi;
 • Nie chwal się. Nie ma nic gorszego niż sprawianie wrażenia osoby początkującej i aroganckiej;
 • Zabierz dziewczynę do domu po randce i podziękuj jej za wspaniały wieczór. Możesz od razu wyrazić nadzieję na kolejne spotkanie, chyba że sama wyjdzie z inicjatywą spędzenia nocy u Ciebie;
 • Nikt nie zabrania Ci próbowania pocałowania dziewczyny. Jeśli jej to nie przeszkadza, trafiłeś w dziesiątkę. Jeśli odmówi, nie zniechęcaj się. To niekoniecznie znaczy, że Cię nie lubi. Być może najpierw chce Cię lepiej poznać lub boi się wydawać zbyt przystępną. Odwaga i wytrwałość nadal będą w Twoich rękach – wybranka z ekscytacją zapamięta Twoją próbę.