Data publikacji: 7 listopada 2018
Data aktualizacji: 26 października 2020

Przybywam z kolejnym lookbookiem. To już 9 propozycja na blogu, a może i „dopiero”. Niestety tyle spraw na głowie ostatnio, że człowiek nie ma czasu wyjść z domu i zrobić jakiejś konkretnej sesji. Także postanowiłem kolejny raz uraczyć was lookbookiem robionym w mieszkalnych warunkach. 

Loobook #9 – coś co cię odmłodzi

Dzisiejszy outfit nie jest niczym poważnym. Mamy tutaj styl casual/streetwear i jeśli komuś zależy, aby dodać sobie poprzez ubiór lat, to raczej odradzam. Polecam osobom, które albo mają to gdzieś, czy ciuchy je odmładzają, czy postarzają, albo osobom, które chcą wyglądać na młodsze.

Ja czasami chadzam w takim luźnym stylu, aczkolwiek właśnie ze względu na fakt, że ta stylizacja odejmuje lat, staram się nie zakładać jej za często. Jak widać poniższy fit to sporo zabawy kolorami. Mam niebieską katanę, szarą bluzę LEE z logotypem, brązowe joggery i czarne buty ze skarpetą na wzór tych z Balenciaga. Łącznie mamy więc cztery kolory, a więc złamana jest zasada „trzech kolorów”. Jednak mimo to cała stylizacja wygląda poprawnie. Spodnie można by z powodzeniem zamienić na czarne (jeśli ktoś chciałby to wszystko nieco „wyciszyć”), ale ja jako, że posiadam brązowe joggery, staram się je wykorzystywać.

Katana jeansowa

Kurtka pochodzi z H&M. Do dziś jest to moja ulubiona kurtka jeansowa. Posiada lekkie przetarcia i jest wykonana z ciemniejszego jeansu. Taka kurtka w szafie, to moim zdaniem podstawa – nigdy nie wyjdzie z mody i będzie pasowała do wielu różnych stylizacji.

Bluza LEE

Bluza LEE, to również klasyka. Bardzo ładna bluza w szarym kolorze z minimalistycznym logotypem. Polecam tę bluzę właśnie z uwagi na prostotę i kolor. Niestety ja kupiłem rozmiar M i bluza jest nieco „oversized”. Żałuję, że nie wziąłem S-ki. Tak czy inaczej polecam.

Brązowe Joggery

Joggery pochodzą z Bershki. Do ich kupna zainspirował mnie nieco Goncalo Oliver. Najczęściej te joggery zestawiam z białą bluzą i białym butami. Kolor dosyć trudny jak na spodnie i na pewno nie każdemu podejdzie. Mnie akurat bardzo się podoba.

Buty

Buty pochodzą również z Bershki i jak już pisałem wcześniej, były wzorowane na modelu Balenciaga. Buty są bardzo lekkie i wygodne. Skarpeta z czasem nieco się rozszerza, ale można przymknąć oko, bo nie wpływa to na użytkowanie buta.

KURTKA / BLUZA / JOGGERY / BUTY