Data publikacji: 29 marca 2018
Data aktualizacji: 19 kwietnia 2022

Dziś prosty zestaw z okazji Happy Hours w Answear. Na ruszt wrzucamy odcienie szarości, grafitu i bieli. Happy Hours trwają w Answear do dnia dzisiejszego, a więc 29 marca. 

Jeśli chcesz przejrzeć całą ofertę Happy Hours kliknij na powyższy baner. Jeśli chcesz przejrzeć wybrane przeze mnie produkty, kliknij tutaj.

Cały zestaw pochodzi z asortymentu Answear. Dominują męskie kolory, bez zbędnych wybiegów kolorystycznych. Taki zestaw w sam raz na ponure wiosenne dni, które własnie mamy za oknem i póki co pewnie jeszcze trochę nas potrzymają. Cały zestaw nie licząc zegarka kosztuje 609,60 zł. Myślę, że to bardzo dobra cena starałem się dobrać produkty tak, aby nie kosztowały fortuny. Co prawda zegarek po cenie standardowej kosztowałby jeszcze więcej niż cały zestaw, ale to tylko taka luźna propozycja.

Jack & Jones

Podstawowa część tego zestawienia to kurtka jeansowa firmy Jack&Jones. Muszę przyznać, że kurtka od razu wpada w oko. Do tej pory rozglądałem się głównie za kurtkami w niebieskich odcieniach dżinsu, jednak te ciemniejsze też mają w sobie wiele charyzmy. Kurtkę można dostać w Answear z okazji Happy Hours za jedynie 239 złotych, oszczędzamy prawie 200 złotych. Naprawdę warto skorzystać.

Jack & Jones

Pod kurtką prosty golf również marki Jack&Jones w kolorze szarym. Ostatnio mam mocną fazę na golfy, dodają one nieco męskości i powagi, dlatego jeśli ktoś celuje właśnie w te cechy, powinien się za takim golfem rozejrzeć. Golf ożywia nieco naszą stylizację.

Na nogach spodnie Only & Sons w kolorze grafitowym. Są to spodnie jeansowe typu biker, ostatnio bardzo modne i wygodne. Jak dodatkowo macie w garażu motor będą ładnie fitowały. Spodnie są w fasonie Slim, a więc ładnie leżą na naszych nogach, ale nie są przesadnie obcisłe.

Propozycja jeśli chodzi o stopy, to proste tenisówki Big Star w białym kolorze. Można dostać je za bardzo niską cenę 89,90 złotych. Jeśli nie będziecie w nich biegać, skakać i chodzić z premedytacją po wodzie, to powinny trochę posłużyć. Wiadomo za taką cenę nie ma co oczekiwać nie wiadomo jak jakościowego obuwia, jednak z doświadczenia wiem, że jak dbamy o buty, to wytrzymują dłużej (ale odkrycie).

Na ręce zegarek Fossil FS5419, po przecenie kosztuje 499 złotych.