Data publikacji: 23 lipca 2019
Data aktualizacji: 15 grudnia 2019

Witam w kolejnym Lookbooku. Jest to seria luźniejszych wpisów, w których prezentuję jakieś swoje pomysły na ciekawe stylizacje. Dziś klimatycznie przeniesiemy się w pewnym sensie do lat 90. Będzie Tommy Jeans i niekonwencjonalne rozwiązania.

KURTKA / SPODNIE / KOSZULKA* / BUTY / OKULARY

* Co do koszulki – jest to oczywiście Tommy Hilfiger T-Shirt 90s, którego oficjalnie chyba nie można nigdzie dostać. Dlatego polecam szukać na Allegro / Ebay i stronach zagranicznych. Powyżej podlinkowałem do koszulki Levisa, która również ładnie pasuje.

Kurtka jeansowa i Tommy Jeans

Kurtka już się kiedyś tutaj pojawiała. Widziałbym tu również jakieś jaśniejsze wydanie dżinsu, aczkolwiek tak też jest w porządku. Osobiście uważam, że jedna dobrze dopasowana kurtka dżinsowa, to podstawa w szafie każdego mężczyzny. T-Shirt to już klasyka od Tommy Jeans, ładna koszulka z estetycznym logo marki. Jest coś w tej biało-czerwonej kostce co przyciąga gusta ludzi, stąd też tak ogromna popularność tej koszulki.

Buty

Chciałem ubrać tym razem inne buty, żeby nie zanudzać jednymi i tymi samymi. Niestety te pasowały moim zdaniem najbardziej, więc znowu się pojawiają. Obiecuję, że następnym razem wlecą jakieś Vansy albo Jeezy. Co do samych butów – opisywałem je w poprzednich Lookbookach setki razy. Nie będę się powtarzał. Nike SB Air Max Bruin Vapor – gdyby ktoś szukał.

Spodnie

Bardzo często ich obecnie używam, są to lampasy z bershki, które wziąłem po przecenie. Nawet nie pamiętam czy już kiedyś pojawiły się w Lookbooku. Na instagramie na pewno były. Dosyć nieszablonowe rozwiązanie, ale całkiem ciekawie można to połączyć.

Akcesoria

Na nadgarstku prosty srebrny zegarek Pull & Bear. Dodatkowo jako uzupełnienie stylu Lenony. Uwielbiam okulary w stylu Johna Lennona. Pewnie ma to swoje powiązanie z muzyką jakiej słucham. Szczególnie podobało mi się gdy Liam Gallagher z Oasis akcentował swoje występy właśnie takimi okularami. Na Wembley w 2000 roku miał do tego również kurtkę dżinsową, zapiętą jedynie na ostatni górny guzik. Fajnie to wyglądało. Chcecie zobaczyć jak Lennony działają na kobiety? Oglądajcie filmik na samym dole od 0:34 😉

YouTube video