Data publikacji: 11 stycznia 2020
Data aktualizacji: 11 stycznia 2020

Wrzucam na ruszt kolejną stylizację, kolejny raz z kurtką pilotką B3. Szczerze mówiąc, zima nie rozpieszcza, nie ma śniegu, wieje i jest chłodno, więc czekam już na wiosnę. Jak dla mnie taka aura to żadna frajda, dobrze by było znowu ubrać bezrękawnik i czapkę z daszkiem od Vans. Niestety na to jeszcze poczekamy.

Świąteczna męska stylizacja – kurtka pilotka B3

Ta kurtka to taka moja wielka miłość i towarzyszy mi przez całą zimę. Ostatnio się zorientowałem, że nie chodzę w płaszczach więc postanowiłem trochę to zmienić. Opisywałem ją już wiele razy, więc nie widzę sensu robić tego ponownie, bo nic nowego nie wymyślę. Każdemu polecam mieć w szafie jedną dobrą kurtkę B3. Kto nie kupił, to pewnie za roku Zara znowu wypuści ten model.

Granatowy świąteczny sweter we wzory

Ten sweter to prawdopodobnie mój najlepszy zakup w ostatnim czasie. Co prawda skład nie zachwyca, jak to często bywa w HM (50% akryl), ale poza tym jest świetny. Jest dosyć ciepły, ma golf, więc nie trzeba się bawić w szale i w dodatku piękny norweski wzór. Połączenie z niniejszej stylizacji jest trochę niekonwencjonalne. Mamy tutaj sporo kolorów, a granat połączony z dżinsami nie robi jakiegoś mocnego kontrastu. Tak czy inaczej całość wygląda dobrze i tak właśnie często nosiłem się w okresie świątecznym.

Jeansy i Adidas Yeezy Boost 350

Dżinsy to już klasyka z HM, którą też opisywałem wiele razy, więc sobie to daruję. Na stopach buty Adidas Yeezy Boost 350 w kolorze białym, które na zimową pogodę nie są najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ są białe. Fajnie kontrastują z dżinsami, ale jak pada deszcz, to nie warto ich ubierać, bo potem się niszczą podczas prania. Buty niezwykle wygodne i ładne, na lato są perfekcyjne.

Produkty ze stylizacji nie są już dostępne, więc wrzucam podobne w linkach albo po prostu same nazwy. 

SWETER: Jack & Jones 125,60 zł

JEANSY: Only & Sons 167,60 zł

KURTKA: Pilotka B3 z Zary z roku 2018, była też w 2019, obecnie niedostępna, chyba że na Allegro / Ebay.

BUTY: Adidas Yeezy Boost 350 V2 Cream White CP9366