Data publikacji: 26 października 2018
Data aktualizacji: 3 listopada 2018

Męskie inspiracje zima 2018.

Problemy z internetem, ząb i grypa spowodowały, że nie mogłem się zabrać do bloga. Na szczęście stworzyłem przez ten czas kilka artykułów, które postaram się wrzucić jeszcze do końca października. Zaczynam od tego oto wpisu, który przedstawia kilka męskich inspiracji na zimę 2018.

Męskie Inspiracje Zima 2018

Wpis na temat trendów męskich na sezon jesień zima 2018, nadal bije rekordy popularności. Jednak same trendy to jedno, a ulepienie z nich fajnej całości, to drugie. Jeśli nie siedzisz w modzie na co dzień i w sumie nie zamierzasz, bo zależy ci tylko na tym, by dobrze wyglądać – świetnie trafiłeś, zebrałem kilka przykładów i stworzyłem z nich mały album inspiracji. W modzie tak naprawdę nie sztuką jest się ubrać wydając połowę wypłaty na ciuchy. Sztuką jest się ubrać tanio, a dobrze. W tym „tanio”, pomoże ci z pewnością wpis dotyczący Czarnego Piątku 2018, który przygotowuję. Umieszczę w nim wszystkie sklepy objęte promocją, rabaty, kody i będę go stale aktualizował. Napisałem też mały poradnik jak działać w takie dni, gdy w sklepach trwa dosłownie bitwa o każdy przeceniony element garderoby. Także „tanio” mamy załatwione. Jeśli chodzi o „dobrze”, to w tym mogą pomóc ci inspiracje przedstawione poniżej.

Jedna rada zanim zaczniesz kompletować garderobę

Zadbaj o to, by było ci ciepło. To naprawdę jest bardzo ważne zimą. Nie ubieraj się jakby było 15 stopni, jeśli na dworze mamy -10. Po pierwsze bardzo łatwo się rozchorować. Ja już się o tym przekonałem, a mamy dopiero październik. Po drugie – zimno nie równa się komfort. Ciężko funkcjonować, gdy trzęsiesz się z zimna, ale na siłę chcesz dobrze wyglądać. Mam też przygotowany osobny artykuł – czego nie robić zimą w odniesieniu do mody męskiej i tam bardziej rozwinę ten temat.

Męskie inspiracje zima 2018 – Album

Zebrane inspiracje, to tak naprawdę mieszanka stylów i gustów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i być może wykorzysta podczas zbliżającej się „zimy stulecia” 😉

View post on imgur.com