#PRAYFORPARIS
Rate this post

Po dwóch godzinach od zamachów w Paryżu zacząłem zastanawiać się nad tym, jaki będzie krok Facebooka. Okazało się, że będzie to możliwość ustawienia sobie profilowego zdjęcia w trójkolorowych barwach flagi Francji.

ŚWIATEŁKA I AWATARY = SOLIDARYZM 
Nie, żebym się czepiał takich błahostek, ale moim zdaniem było to całkowicie zbędne. Trzy zorganizowane grupy terrorystów podbijają Paryż i zabijają ponad 120 osób, a cały świat podświetla swoje najpiękniejsze budowle na kolor niebiesko-biało-czerwony, przy czym połowa świata, siedząc sobie bezpiecznie w swoich krajach i swoich domach, ustawia sobie flagę Francji w awatarze na Facebooku. No przyznajcie, że bardzo śmieszna sytuacja. Jestem całkowicie przeciwny takim przedstawieniom. Chcecie się solidaryzować? Wyślijcie swoje wojska i rakiety, gdzie trzeba, dajcie ludziom broń, a na granicach rozstawcie karabiny maszynowe i jeśli tylko jakiś nielegalny uchodźca będzie chciał przekroczyć granicę — zastrzelcie go.

Ktoś powiedział, że teraz potrzebowalibyśmy Hitlera. Coś w tym jest. Poprawność polityczna przyczynia się powoli do upadku Unii. Cała Unia Europejska jest tragicznie słaba. Jeśli nikt nic z tym nie zrobi, to za kilka lat wybiją nas wszystkich co do nogi. Wszyscy tylko potrafią mówić, ubolewać, podświetlać stadiony i pałace kultury, ale nikt nie potrafi podjąć żadnych akcji, które rozwiązałyby problem. Wszyscy tylko obchodzą go dookoła i mówią: „tyle robimy, spójrzcie, jak pomagamy!”.

TO NIE FRANCUZI, TO MUZUŁMANIE SĄ POSZKODOWANI…
Niektórzy w TV kompletnie postradali już zmysły i uważają, że to muzułmanie są poszkodowani przez te ataki, ponieważ będą teraz piętnowani. Życzę tym, którzy tak mówią, by zostali przez jednego z nich wysadzeni w powietrze. Nie wiadomo już czy aż tacy kretyni nami rządzą, czy ktoś im tak kazał.

Wracając do solidaryzowania się. Uważam za wręcz żałosne podświetlanie czegokolwiek czy co gorsza, ustawianie sobie profilowego z flagą kraju, na którego Francois Hollande najpierw wydał świadomie wyrok, a potem był zdziwiony – „jak to się stało? Skąd oni w moim kraju?”. Ciekawe, jaki będzie rewanż, pewnie wydrukują coś w Charlie Hebdo i to będzie ten wielki odwet za ostatnie dni we Francji.

Oczywiście efektem ubocznym dodawania zdjęć z filtrem były dzieci i ludzie, którzy kompletnie nie wiedzieli, po co i dlaczego je dodają, ale dodają, bo wszyscy to robią. To był tylko taki nieświadomy eksperyment Facebooka, który pokazał jak zaślepieni i głupi ludzie żyją wśród nas, ci sami ludzie mówią potem: „Tak dla Imigrantów” i uważają Korwina za półgłupka tylko dlatego, że chce wprowadzić możliwość posiadania broni. Upadamy na dno. Pytanie, co dalej?

 

———————————————————————————————————————

ławeczkahantlegelbieganieBez tytułu


brak

brak

brak

Korzyści bycia Patronem

polub fanpage

obserwuj na Instagramie