Data publikacji: 2 września 2018
Data aktualizacji: 19 kwietnia 2022

Dziś wjeżdża kolejny lookbook, który będzie adekwatny do pogody za oknem. Nie wiem jak u was, ale u mnie od dwóch dni pada deszcz i są burze, więc trzebabyło nieco zmienić garderobę. 

Jak zwykle w lookbookach, będzie krótko i na temat, bez rozpisywania się, bo o to chodzi w tego typu wpisach.

Wrzuciłem na ruszt jeden z moich ulubionych zestawów. Połączenie kurtki ramoneski, koszuli w czerwono-granatową kratę, niebieskich dżinsów i białych butów. Ten zestaw został też bardzo dobrze odebrany na instagramie, gdy wrzucałem go w wersji „na ziemi” – miał bardzo dużo zapisań. Zresztą na insta wleciały dwie wersje, ta druga ukaże się w lookbooku na blogu na 100%. Będzie jeszcze mnóstwo okazji tej jesieni, aby to zrobić.

Kurtka

Podstawą zestawu jest kurtka marki Pull&Bear, obecnie jedyna ramoneska, której używam. Kupiona została za bezcen, rok temu na wyprzedaży. Dosyć mocno przylega do ciała, ale bardzo dobrze się ją nosi. Poprzednia ramoneska, którą miałem z Zary, była nieco za luźna co wyglądało nieestetycznie. Teraz Zara wprowadziła jak co roku tradycyjnie ładne ramoneski, jedną z nich mierzyłem, zdjęcie znajdziesz na moim Instagramie. Podlinkuję wam też właśnie ramoneski z Zary trochę niżej.

Koszula

Pod kurtką koszula w czerwono-granatową kratę. Jest to dosyć drobna krata. Koszula pochodzi z sieciówki Zara i została kupiona już prawie dwa lata temu. Do dziś bardzo dobrze służy. Uważam, że łączenie takiej kolorystycznie koszuli z ramoneską, jest połączeniem z najwyższej półki. Wygląda to wszystko bardzo ładnie.

Dżinsy

Spodnie to proste niebieskie dżinsy. Pochodzą z siecówki H&M. Służą mi już spory kawałek czasu. Nie mam zamiaru ich wymieniać, bo to jedne z moich ulubionych spodni. Na nogawkach został zastosowany pinroll. Trochę na szybko, bo padało, ale jest 😉

Buty

Buty to tak się złożyło kolejny raz Nike Bruin Vapor. Niestety wychodzenie w białych butach w taką pogodę nie jest najlepszym pomysłem i będę musiał je wrzucić do pralki.

Tym oto sposobem otrzymaliśmy taki oto jesienny zestaw.

KURTKA: ZARA
KOSZULA: JACK&JONESMANGO MAN
DŻINSY: REVIEW, WRANGLER
BUTY: NIKE BRUIN VAPOR, NIKE RENEW RIVAL

Ramoneska i koszula męska Ramoneska i koszula męska Ramoneska i koszula męska Ramoneska i koszula męska Ramoneska i koszula męska Ramoneska i koszula męska

Ramoneska i koszula męska ramoneska i koszula męska

ramoneska i koszula męska