Data publikacji: 2 kwietnia 2019
Data aktualizacji: 19 kwietnia 2022

Dziś kolejny Lookbook, tym razem już bardziej wiosenny, aczkolwiek z zachowaną rezerwą. Pogoda wciąż zmienia się jak w kalejdoskopie, dlatego trzeba być czujnym. To fajny okres bo znowu można wyciągnąć z szafy katany dżinsowe i ramoneski. Dzisiejszy LB jest powiązany własnie z kurtką motocyklową.

Ramonseka Pull&Bear

Pierwszym elementem, który najbardziej rzuca się w oczy jest ramoneska z Pull&Bear. Kupiona została już ponad rok temu i przez ten czas sprawowała się doskonale. Problem jest taki, że wraz z rozwojem sylwetki, zaczyna robić się ciasna. Już gdy ją kupowałem była dosyć przy ciele – jest to rozmiar S, który domyślnie noszę. Teraz zauważyłem, że ciężko momentami o swobodne ruchy, ponieważ tak jak powiedziałem, waga leci do góry, sylwetka się rozszerza i pojawia się problem. Kurtka oczywiście ze sztucznej skóry, kupiona na wyprzedaży za niecałe 100 zł. Opłacało się, jednak wkrótce będzie trzeba rozejrzeć się za czymś nowym.

Sprawdź inne męskie stylizacje

Sweter z Golfem Pull&Bear

Następnie przechodzimy do swetra. Sweter z golfem również został kupiony wtedy, gdy kupowałem kurtkę. Jakościowo jest średni. Już kilka razy „puściło oczko” i trzeba było go naprawiać. Obecnie wszystko działa i bardzo go lubię, ponieważ jest dosyć ciepły. Tak czy inaczej, dobrze, że kupiłem go po niskiej cenie. W innym wypadku byłoby to nieopłacalne, właśnie ze względu na jakość.

Joggery dresowe Zara

Opisywałem je już naprawdę wiele razy. Spodnie są bardzo wygodne i pasują do wielu różnych stylizacji. Niestety mam je już od około dwóch lat i są nieco znoszone. Nie ma się jednak co dziwić, taka kolej rzeczy, a ubrania nie są wieczne. Szczególnie te, które kupujemy w tych czasach.

Białe Converse

Zimą używałem ich bardzo rzadko. Obecnie wracają do gry, ponieważ nadchodzą cieplejsze dni. Co do jakości – nie jest źle. Były już prane więc w paru miejscach trochę się odklejały, natomiast niezawodna kropelka załatwiła sprawę. Pewnie jeszcze długo posłużą. Potem będzie trzeba się zastanowić nad kolejnym egzemplarzem.

KURTKA / SWETER / JOGGERY / BUTY

ramoneska i sweter z golfem
styl męski ramoneska
stylizacja męskarockowy styl męski ramoneska męska stylizacja ramoneska i joggery ramoneska i sweter z golfem ramoneska i sweter ramoneska i białe converse ramoneska sweter z golfem