Data publikacji: 7 grudnia 2022
Data aktualizacji: 28 marca 2024

Każdy, kto korzystał z aplikacji randkowych, wie, jak frustrujące może okazać się to, kiedy zobaczymy “tę jedną osobę”. Pojawia się kogoś, kto idealnie odpowiada naszym gustom i nagle wyskakuje okienko z informacją, że przekroczyliśmy dzienny limit polubień.  Jaki jest jednak limit i czy możemy jakoś to wszystko policzyć, kiedy skończy nam się możliwość przesuwania par na Tinderze?

Tinder limit polubień

Limity polubień są częścią polityki zarobkowej Tindera, która ma przekonać użytkowników do tego, żeby kupili płatne subskrypcje. Ze względu na popularność platformy, każdy szuka metody na to, w jaki sposób wybić się nad innych. Oczywiście, możemy tworzyć ciekawe opisy i dodawać zdjęcia, jednak w wypadku, gdy algorytm nie będzie nas faworyzować, to możemy napotkać niemały problem. Niestety, ale konta z subskrypcją premium ze względu na to, że mają więcej polubień, częściej wyświetlają się innym profilom, co zwiększa ich zasięgi.

Ciężko określić, ile dokładnie wynosi limit polubień na Tinderze. Wiemy, że kiedyś można było polubić nawet do 100 profili dziennie. Współcześnie ze względu na ukryte algorytmy Tindera bardzo ciężko stwierdzić, ile dokładnie wynosi liczba dziennych polubień. Istnieje jednak kilka czynników, które mogą wpływać na to, jak dużą ilością polubień będziemy dysponować:

 • Wiek,
 • Płeć,
 • Lokalizacja,
 • Sposób korzystania z aplikacji,

Nie każde konto jest równe na tej platformie, co warto brać pod uwagę.

Dlaczego Tinder traktuje różne konta inaczej?

Platformy randkowe tak samo, jak każda inna firma, szuka, jak może zarobić. Konta osób, które mają większy problem ze znalezieniem randki, będą skłonniejsze do zakupu premium. Natomiast podział na płeć, z perspektywy ekonomicznej, w tym wypadku też ma sens. Kobiety stanowią mniejszość na aplikacjach randkowych, przez co są mniej skłonne płacić za opcje premium (więcej na ten temat w artykule: Opinie mężczyzn na temat Tindera). Jednak, jeśli nie będą dawać polubień innym osobom, to nawet najdroższa subskrypcja im nie pomoże. Kobiety mogą mieć więcej polubień na dzień, żeby więcej osób mogło zostać z nimi sparowane.

Nie inaczej jest z osobami, które są starsze (spekuluje się, że konto premium zaczyna stawać się droższe, gdy osoba ma 28 lat i więcej). Działanie Tindera i algorytmów faworyzuje raczej osoby młode, ponieważ mają one większą łatwość w znalezieniu randki. Osoby starsze są też często bogatsze, przez co chętniej wydadzą pieniądze na konto premium. Nie jest tajemnicą, że Tinder narzuca inne ceny w wypadku osób w określonym wieku. Ceny w wypadku kont premium, mogą stawać się nawet 2-krotnie droższe, ze względu na to, bo ktoś przekroczył pewną granicę wieku.

Sprawdź również:

Czy możemy jakoś zwiększyć ilość dostępnych polubień?

tinder limit polubień

Wiele osób stara się w jakiś sposób zwiększyć ilość polubień, poprzez zmienianie lokalizacji itp. jednak nie ma żadnych potwierdzeń, że to działa. Jest tylko jedna metoda, która jest pewna, a mianowicie subskrypcje premium. Kupując nawet najtańszą opcję, ściągamy ograniczenia co do ilości polubień. Jednak problem pojawia się wtedy, gdy nie chcemy płacić za Tindera, ponieważ nasze konto będzie miało obcięte zasięgi.

Czy warto kupować Tindera premium?

W wypadku tej praformy, subskrypcje możemy podzielić na 3 rodzaje:

Tinder Plus obejmuje:

 • Polubienia bez ograniczeń
 • Dowolną lokalizację
 • Ponowny wybór bez ograniczeń
 • Ukrycie reklam

Tinder Gold:

 • Wszystkie opcje Tindera Plus
 • 5 Superlajków co tydzień
 • 1 darmowy Boost miesięcznie
 • Możliwość zobaczenia, kto Cię polubił
 • Top Wybory każdego dnia

Istnieją pewne sposoby aby zdobyć Tinder Gold za darmo.

Tinder Platinum:

 • Wszystkie powyższe opcje
 • Wiadomość przed połączeniem się w parę
 • Polubienia priorytetowe
 • Zobacz Polubienia wysłane w ostatnim tygodniu

Jak widać, opcje oferowane w subskrypcjach premium są bardzo przydatne, zwłaszcza nieograniczona ilość polubień.  Jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu pary, to zainwestowanie w konto premium może być jedyną opcją.

erodate banner
Jeśli masz dosyć Tindera powinieneś spróbować alternatywy – Erodate.

Czy istnieje darmowy sposób na zdobycie nieograniczonej ilości polubień?

Zaskoczę Cię i napiszę, Tak! Istnieje. Choć akcja nie jest organizowana często, to czasem Huawei we współpracy z Tinderem rozdaje darmowe konta premium. Zazwyczaj promocja obejmuje subskrypcję Tinder Plus, jednak to już jest dużo. O dziwo, subskrypcja ta nie jest na miesiąc, ale aż na pół roku. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na Tindera, to zawsze pozostaje ta możliwość. Promocja ta jednak nie jest stała. Jeśli zależy Ci na tym, żeby z niej jednak skorzystać, obserwuj AppGallery, ponieważ to właśnie tam znajdziesz tę promocję.

Super Like: Oprócz standardowego swipe w prawo, Tinder wprowadził funkcję „Super Like”. To bardziej wyraziste wyrażenie zainteresowania, które informuje drugą osobę, że jesteś naprawdę zainteresowany jej profilem.

W jaki sposób zmniejszyć zapotrzebowanie na dużą ilość polubień?

Jeśli nie możesz znaleźć promocji i nie chcesz kupować premium, to pozostaje tylko jedna opcja, zwiększyć efektywność. Przy ograniczonej ilości polubień musisz przyciągać swoją osobą. Zadbaj o bardzo dobre zdjęcia (minimalnie 3) i postaraj się, żeby Twój opis brzmiał ciekawie. W wypadku, gdy szukasz randki na Tinderze, to kwestie zadbania o profil przynoszą bardzo dobre efekty.

Przy tworzeniu profili pamiętaj, jakie osoby chcesz do siebie przyciągnąć. Jeśli będziesz mieć duży odzew osób, z którymi nie będziesz się chciał potem spotkać, to nic z tego nie wyjdzie. Na to jak będziesz odbierany wpływa charakter opisu oraz to jak zaczynasz rozmowę z dziewczyną na Tinderze.

Jak stworzyć profil, który będzie lajkować dużo osób?

Opis musi wskazywać na Twoje zainteresowania. Nie musisz pisać bezpośrednio, co lubisz robić, wrzuć zdjęcie z gór i napisz, że uwielbiasz świeże powietrze, co sprowokuje inne osoby do myślenia. Jeśli lubisz samochody, dodaj zdjęcie swojego i napisz, że przejażdżki nocą Cię odprężają. Takie opisy są ciekawsze i przyciągną większą ilość osób na Twój profil.

Jeśli chodzi o zdjęcia, to staraj się wrzucać takie, które są aktualne. Jeśli bardzo Ci zależy, to warto wynająć fotografa, który zrobi nam kilak ciekawych zdjęć. Jeśli wstydzisz się powiedzieć, że pójdą one na Tindera, to powiedz, że potrzebujesz je na Instagrama. Dobre zdjęcia to początek sukcesu profilu na platformie randkowej.  Staraj się także, żeby zdjęcia nawiązywały do Twoich hobby. Nie bój się pokazywać tego, co robisz, bo dzięki temu profil staje się dynamiczniejszy. Zrób sobie zdjęcie, jak np. programujesz albo grasz na pianinie, dodaj zdjęcie z ulubioną książką, pokaż siebie przez profil, bo to przynosi efekty.


tinder poradnik dla mezczyzn

Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz nawet o 50% zwiększyć swoje szanse w podrywie na Tinderze – przeczytaj koniecznie mojego e-booka o Tinderze. To najpopularniejszy tego typu poradnik w sieci, który pomoże Ci podrywać nie tylko na Tinderze, ale również innych aplikacjach.

Dzięki temu poradnikowi:

 • zaczniesz zdobywać więcej par z pięknymi kobietami,
 • nauczysz się jak przenieść rozmowę z Tindera na SMS-y, a potem jak doprowadzić do spotkania,
 • poznasz dziewczynę do związku lub zaczniesz wchodzić w relacje FWB lub ONS,
KUP TERAZ

Podsumowanie

Ograniczenia polubień na Tinderze są bardzo problematyczne, jednak istnieją metody, żeby nie musieć się nimi przejmować. Masz dwie opcje:

 1. Zadbaj o swój profil. Stwórz tak atrakcyjne konto, że nawet przy tak ograniczonej ilości polubień, wszyscy będą chcieli mieć Cię w parach. Jest to sporo pracy, jednak dzięki temu będziesz mógł oszczędzić.
 2. Kup subskrypcję premium. Niestety, innej opcji w tym wypadku nie ma. Zakup nawet Tindera Plus zwiększy Twoje zasięgi i pomoże Ci znaleźć parę.

Pamiętaj jednak przy tym, żeby nie ufać darmowym stronom, które oferują Ci zwiększenie ilości lajków za darmo, chyba że znajdują się na oficjalnej stronie Tindera. Warto jeszcze zaznaczyć, że samo konto premium nie wystarczy. Nawet z Tinderem Platinum możesz mieć problem ze znalezieniem pary, jeśli Twój profil będzie źle prowadzony. Zadbaj o jakieś zdjęcia i postaraj się stworzyć ciekawy opis, nawet jeśli musiałbyś wykorzystać do tego Chat GPT.