Data publikacji: 2 października 2022
Data aktualizacji: 28 marca 2024

Mimo że portale randkowe zachęcają tym, że są na pozór darmowe – niestety – podczas korzystania z nich, może rzucić Ci się w oczy nieprzyjemna prawda. Oczywiście, możesz korzystać jedynie z darmowej wersji aplikacji, jednak wiąże się to z wieloma udogodnieniami. Bywa, że na portalach randkowych ciężko znaleźć odpowiednią osobę, jeśli nasze zasięgi są mocno ograniczane, a ilość polubień ogranicza się do kilku swape’ów. Czy można jednak zdobyć Tindera plus całkowicie za darmo, nie musząc opłacać comiesięcznej subskrypcji?

W jaki sposób działa polityka zarobkowa Tindera?

Ze względu na to, że aplikacje randkowe zarabiają właśnie na tym, że sprzedają konta premium, które ulepszają nasze, to raczej niemożliwe wydaje się, żeby darmowy Tinder Plus był ot, tak rozdawany. Rozdawanie kont premium nie miałoby by przecież sensu, ponieważ zmniejszałoby to zarobki firmy. Z takich darmowych okazji korzystałyby zwłaszcza osoby, którym najbardziej zależy na znalezieniu kogoś ciekawego na Tinderze (najczęściej mężczyźni po 25 roku życia). Ludzie zajmujący się cennikiem dla tej aplikacji są tego świadomi, dlatego ceny dla mężczyzn są wyższe, jeśli są oni starsi. Wydaje się, że gdyby rozdawano zbyt wiele kont premium za darmo, mogłyby na tym ucierpieć dochody firmy. Jednak nie do końca jest to prawda.

Dlaczego tinder premium za darmo jest rozdawany za darmo?

Choć może Cię to zaskoczyć, możesz pozyskać za darmo nie tylko opcję plus, ale też Tinder Gold. Działania marketingowe mające na celu pozyskanie nowych użytkowników, działają na różne sposoby. Jeśli jednak jakiejś firmie, której zależy na szybkim zdobyciu nowych odbiorców, to darmowe oferty bywają skuteczną strategią. Właśnie taką strategię przyjął Huawei z AppGallery, czyli ich sklepem z aplikacjami. Jeśli ktoś miał aplikację i był w niej zalogowany, to poprzez wykonanie prostych zadań mógł otrzymać ekskluzywny prezent w postaci Tidnera plus na 6 miesięcy. Jest to zweryfikowany sposób na ulepszenie swojego konta na Tinderze za darmo, jednak promocja ta nie jest stała i pojawia się nieregularnie. Niestety nie ma innego sposobu na zdobycie premium, niż oczekiwanie na to, że jakaś firma zrobi promocję we współpracy z Tinderem.

tinder plus za darmo
Warto zainstalować aplikację Pepper i dodać do ulubionych tag „Tinder” – dzięki temu o każdej podobnej promocji zostaniesz powiadomiony.

Dlaczego Tinder rozdaje konta Premium za darmo android?

Niestety, ale nie jest to wyróżniony system, który otrzymuje darmowe kody na Tindera Plus albo Gold. Tak jak wyżej, musimy wykonać wszystkie kroki, jeśli chcemy cieszyć się ulepszonym kontem przez pół roku.

Czy jest możliwość zdobycia tinder plus za darmo IOS?

Tak, jak wcześniej pisałem, możesz zdobyć konto plus za darmo na 6 miesięcy, jeśli wykonasz kroki opisane wyżej. Niestety, ale Apple nie organizuje żadnych dodatkowych promocji, które można by było wykorzystać. Na szczęście kody zdobyte przez aplikację Huawei mogą zadziałać na każdym koncie. 

Na co uważać podczas poszukiwania takich promocji?

Niestety, ale zdarza się, że scam strony wiedząc, że takie firmy jak Huawei rozdają konta premium, tworzą oferty, które mają na celu oszukać osobę szukającą takiej okazji. Podczas sprawdzania okazji upewnij się, że aplikacje, które pobierasz, są powiązane z firmą prowadzącą promocje. Zazwyczaj takie kampanie są prowadzone na rzecz Huawei’a, więc prezent będzie znajdować się tylko w AppGallery i nie będziesz do tego potrzebować żadnych dodatkowych aplikacji. Dodatkowo jeszcze warto pamiętać, że sam sklep z aplikacjami powinien być pobierany z oficjalnej strony, dlatego, jeśli nie zostaniesz tam przekierowany, musisz koniecznie uważać na to, co pobierasz.

erodate banner
Szukasz przelotnych znajomości? Wypróbuj Erodate.

Czy warto kupować konta premium na Tinderze?

Jednak wiele osób może wyjść z założenia, że zwykły Tinder im wystarczy. No cóż, gdyby opcje płatne nie były opłacalne, to ludzie by ich nie kupowali. Jak wiemy z danych, Tinder zarabia niemałe pieniądze na sprzedaży kont premium. W opcji plus otrzymujemy:

 • Polubienia bez limitów
 • Ponowny wybór bez ograniczeń
 • Możliwość zmiany lokalizacji aplikacji
 • Wyłączenie reklam w aplikacji

Największym plusem w tym wypadku jest jednak odblokowanie nielimitowanej ilości polubień. W przypadku Tindera musimy pamiętać, że będziemy się pojawiać tylko tym osobom, które polubiliśmy. Jeśli będziemy mogli dać więcej polubień, znacznie wzrośnie nasza szansa na znalezienie pary. 

tinder plus I gold logo
Dwie najpopularniejsze wersje premium Tindera – Gold i Plus.

Tinder Gold

Inną opcją jest Tinder Gold, który daje nam wszystko to, co opcja opisana wyżej, a dodatkowo:

 • 5 superlajków na tydzień
 • Raz w miesiącu darmowy Boost
 • Odkrywa ukryte osoby, które Cię polubiły
 • Top wybory każdego dnia 

Jeśli chcesz wykorzystać aplikację w pełni, konta premium okazują się do tego niezbędne. Dla niektórych osób próba znalezienia odpowiedniej osoby na platformie randkowej może okazać się bardzo czasochłonna, jeśli będzie korzystać jedynie z darmowej wersji. Jak zdobyć część usług premium z Golda, opisałem w poradniku – jak zdobyć Tinder Gold za darmo

Tinder Platinum

Jeśli zależy Ci, aby nie marnować czasu, to pozostaje jeszcze najdroższa, ale też najbardziej rozbudowana opcja, Tinder Platinum. Pomijając wszystkie wcześniej opisane opcje, w wypadku tej wersji premium otrzymujemy jeszcze:

 • Możliwość wysyłania wiadomości przy polubieniu
 • Polubienie priorytetowe
 • Możliwość przejrzenia polubień z zeszłego tygodnia

W tej wersji zwłaszcza pomocne okazują się priorytetowe polubienia, które powodują, że wyświetlamy się wcześniej niż inne osoby bez konta Platinum. Ta opcja premium nigdy nie jest udostępniana za darmo. Z racji, że większość osób nie posiada żadnego konta premium, masz możliwość łatwego wybicia się nad inne osoby. Zwłaszcza niektóre opcje, które daje Ci, np. Tinder Platinum pozwalają na lepsze pierwsze wrażenie. W wypadku, gdy ktoś nas polubi i okaże się, że zostaliśmy sparowani, dzięki wysłaniu wiadomości przy polubieniu będziemy mogli szybciej złapać kontakt.

Problemy na Tinderze? Sprawdź mojego e-booka

Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki na Tinderze, to zamiast kupować Tinder Premium, polecam przeczytać Ci mój poradnik dotyczący Tindera i aplikacji randkowych. Lepiej wymaksować swoje umiejętności i profil do granic możliwości, ponieważ kupowanie Tindera premium, to zwalczanie skutków, a nie przyczyny problemu.


Podsumowanie

Możliwość zdobycia Tindera Plus nie jest żadnym mitem krążącym po Internecie, a po prostu dobrze zaplanowaną akcją marketingową firmy Huawei. Jeśli tylko zadbasz o to, żeby zorientować się, kiedy pojawi się taka promocja, będziesz mógł z powodzeniem zdobyć konto Plus. Nawet na 6 miesięcy! Warto jednak uważać, gdzie dana promocja się odbywa, żeby uniknąć potencjalnego wycieku naszych danych. Postaraj się najpierw zweryfikować, czy inne osoby, także korzystają już z promocji Huawei’a i nie zmarnuj tego. Warto jest obserwować strony (np. Pepper), które zajmują się wyłapywaniem takich okazji, żeby być na bieżąco z tym, jakie nowe promocje i akcje się pojawiają, bo być może jakaś firma w kolaboracji także zrobi podobną akcję jak Huawei.