Data publikacji: 27 czerwca 2018
Data aktualizacji: 13 października 2023

Pogoda się nie poprawia, mamy ochłodzenie więc warto rzucić jakimś zestawem na jesień w lecie 😉 

Na wstępie zaznaczam, że będę linkował do produktów z platformy AboutYou, gdzie obowiązuje kod zniżkowy: CZESC – dzięki niemu otrzymacie dodatkowe 20% zniżki. Kod wpisujecie dopiero podczas dokonywania zakupu.

Tradycyjnie jak w takich postach nie będę się rozpisywał, bo nie o to tutaj chodzi. Wyprzedaże w pełni, można coś ustrzelić. Mnie udało się już kilka braków uzupełnić, ale wjechały również spodnie lampasy. Na zachodzie modne już od dawna, u nas oczywiście od całkiem niedawna.

Góra zestawu to zwykły t-shirt. U mnie jest to kolor czarny, aczkolwiek nie byłoby problemów również z kolorem białym. T-Shirt może być nieco w stylu Long-fit, jeśli chcemy całej stylizacji nadać większego luzu.

Przy okazji obserwuj mnie na insta!

Street outfit 🔥 .. @outfitbrlg #outfitberloga #ddoutfit

Post udostępniony przez Streetwear & Fit DD (@david_durden_)

Całość uzupełnia niebieska kurtka jeansowa. Co prawda obecnie bardzo modne są kurtki nieco sprane, ale znowu nie można przesadzać i latać co chwilę do sklepu, żeby wymienić denim na modniejszy odcień. Kurtka pochodzi z H&M i została kupiona już prawie rok temu na wyprzedaży. Świetna kurtka, bardzo ją lubię, ma trochę dziur, przetarć i mocny niebieski odcień. Obecnie bardzo na topie są również kurtki z grafiką na plecach. Przyznam, że bardzo dobrze to wygląda i kolejny raz – jeśli zależy nam na większym luzie, to warto sięgnąć po kurtkę tego typu – linkuję wam niżej do dwóch kurtek z LEE, które taką grafikę z tyłu posiadają.

Na nogach spodnie lampasy. Akurat w moim zestawie nie mamy tradycyjnie jednego paska na całej długości, ale dwa – biało-czerwone. Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny polskiej reprezentacji na mundialu, raczej nie chciałbym być przez to z nią kojarzony. Podobny zabieg zastosował Tommy Hilfiger w swoich spodniach, ale tam również mamy jeden pasek, przedzielony w połowie na biało-czerwony.

Bardzo ładnie fitują tutaj białe buty. Ja akurat wybrałem dosyć tradycyjnie wysokie białe Conversy. Jednak równie dobrze można pokusić się o inne niskie obuwie w białym kolorze. Niżej podlinkuję fajną okazję na Asics Tigery, tylko zaznaczam, że idą jak burza i zostało tylko kilka rozmiarów.

Całość uzupełniona czapką z Pull&Bear ale to już całkowicie luźna propozycja.

KURTKA: blend (119,90) / lee riders (199,90) / lee dust (359,90) / lee (230,60) / only & sons (210,00)
T-SHIRT: biały / czarny
SPODNIE: lampasy / lampasy
BUTY: Converse / Asics Tiger

Przykładowe wykorzystanie podobnego fitu:

Kurtka jeansowa + spodnie lampasy

IG: @backyard.fits

Kurtka jeansowa + spodnie lampasy

AliExpress.com