Tematem dzisiejszego wpisu będą modne fryzury męskie. Niniejsze wpisy cieszą się na blogu dużą popularnością, a tradycja obowiązuje już od 2017 roku. Teraz nie mogło być inaczej, nadszedł czas na przegląd najmodniejszych fryzur męskich na rok 2019. Moment dodawania wpisu to listopad 2018, więc tym razem wpis nie pojawi się w styczniu, ale jeszcze przed końcem roku obecnego. Myślę, że to lepsze rozwiązanie, wiele osób będzie mogło na spokojnie przemyśleć swoje kolejne poczynania z włosami i już teraz zacząć np. zapuszczać górę.

Możesz również zobaczyć materiał w postaci video, zamieściłem go na samym końcu. Pamiętaj, żeby zostawić suba.

Fryzury męskie 2019

W roku 2019 dominować będą fryzury krótsze i średnie, które sprawią mężczyznom mniej kłopotów niż dłuższe. Mimo wszystko w zestawieniu znajdą się także nieco dłuższe rozwiązania, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z roku na rok kreatorzy mody głowią się nad tym, co tu można nowego wymyślić w sprawie włosów męskich. I coraz częściej po prostu wyciągają na powierzchnię to, co było modne już dawno temu. Podobnie zresztą jest w modzie jeśli chodzi o ubiór. Wracają trendy z lat 90., ludzie znowu noszą spodnie z dziurami. Historia kołem się toczy.

Niektóre fryzury, które zostały niżej przedstawione są modne niemal cały czas. Ja zawsze podkreślam, że najważniejsze jest dopasowanie fryzury do kształtu twarzy. Dopiero potem można kombinować. Staraj się nie robić podstawowego błędu, który popełnia wielu mężczyzn. Podoba im się jakaś fryzura swojego idola, więc postanawiają także sobie taką zrobić. Niestety, to że na tym idolu fryzura wygląda dobrze, nie oznacza, że na twojej głowie również będzie. Każdy ma inną twarz i każdy powinien dopasować fryzurę indywidualnie. 

CZYM UKŁADAĆ WŁOSY MĘSKIE

Krótkie fryzury męskie 2019

Zacznijmy od przedstawienia ciekawych fryzur o krótkiej długości, które z pewnością znajdą wielu zwolenników. Mężczyźni z reguły nie lubią długich włosów, które im przeszkadzają – często uprawiają sport, są aktywni fizycznie i nie mają czasu na użeranie się z lecącymi na oczy włosami. Wielu mężczyzn wybiera więc najprostsze i najkrótsze fryzury, aby nie mieć problemów z godzinnym staniem w łazience i układaniem.

Buzz Cut

fryzury męskie 2019 krótkie

Buzz Cut

Prawdopodobnie jest to obecnie najkrótsza fryzura na “rynku mody”, którą wybierają mężczyźni. Problem z Buzz Cut’em jest taki, że nie pasuje zbyt wielu mężczyznom. Wybrać Buzz Cut’a mogą osoby o odpowiednich rysach twarzy, które dodatkowo najlepiej, gdy posiadają zarost – można wtedy nieco rozłożyć ten efekt również na dól i całość wygląda poprawnie.

Na pewno nie polecam osobom młodym, które mają twarz “baby face”, ale również młodym, które mają świetne włosy i powinny wykorzystywać je jako atut, a nie ścinać do takiej formy jak po lewej.

Niemniej są panowie, którzy wybiorą to cięcie i będą wyglądać naprawdę dobrze. Najlepiej uzgodnić wszystko z Barberem.

Czym układać: hehe, niczym 😀

 

Inne propozycje

buzz cut fryzura 2019

French Crop / Fryzura Cezara

fryzury męskie 2019 french crop krótkie

Cesar

 

French Crop to fryzura określana często jako “Fryzura Cezara”. Włosy są bardzo krótkie i ukierunkowane do przodu, gdzie kończą się gdzieś w połowie czoła, tworząc małą grzywkę. Boki są oczywiście wycieniowane. Fryzura “na Cezara” jest w modzie od niedawna, ale cieszy się sporą popularnością, szczególnie za granicą. W Polsce wciąż brakuje odważnych śmiałków, którzy zdecydowali by się na takie cięcie, ale czasami można takich spotkać.

Moim zdaniem średnio będzie ta fryzura wyglądała na młodo wyglądającej twarzy, aczkolwiek mogą zdarzyć się wyjątki. Można z powodzeniem połączyć ją z zarostem. Do układania powinna wystarczyć nie za mocna pomada matowa, kluczową rolę odgrywa tutaj cięcie, wykonane przez znającą trendy osobę.

 

Inne propozycje

fryzura cezara

Czym układać: Uppercut Easy Hold

Podobny obraz

Pomada Uppercut Easy Hold

KUPON -5% TYLKO DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA: SS2019X

Cezar nie wymaga bardzo mocnych kosmetyków, dlatego zalecam tutaj bardzo lekką pomadę od Uppercut’a. Wiecie co najbardziej wyróżnia tę pomadę? Piękny zapach, który łączy w sobie tytoń i nuty drzewne. W połączeniu z fryzurą cezara i tatuażami daje naprawdę fenomenalny efekt. Myślę, że każda kobieta obejrzy się za siebie na ulicy, gdy tylko was minie. Pamiętajcie również, aby nie nakładać wielkich ilości pomady na dłoń. Wystarczy mała ilość specyfiku na palcu wskazującym, aby osiągnąć pożądane efekty. Pomada dostępna oczywiście w moim sklepie. Jeśli po prawej stronie nie ma przycisku “KUP”, to znaczy, że sklep jeszcze nie działa.

Średnie fryzury męskie 2019

Teraz czas na fryzury średniej długości. Mam wrażenie, ze to właśnie te fryzury są najczęściej stosowane przez mężczyzn w naszym kraju. Nie da się ukryć, że do większości z nas pasują najlepiej, więc ich popularność nie powinna dziwić. Wielu mężczyzn jednak korzysta z usług taniego fryzjera, który odwala bardzo słabą robotę i fryzury się potem nie układają. Boki są przejechane maszynką na jedno kopyto i nie wygląda to za dobrze. Polecam więc skorzystać z usług Barber Shopu, albo profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Klasyczny Undercut / Zaczes do tyłu

fryzury męskie 2019 undercut średnie

Undercut

Fryzury męskie 2019 bez Undercuta obyć się nie mogły. To cięcie jest z nami od wielu lat i póki co nigdzie się nie wybiera. Fryzury Undercut charakteryzują się dłuższą górą i krótkimi bokami. Góra jest zaczesana do tyłu, jednak włosy są lekko uniesione u nasady – tym różni się to cięcie od klasycznego zaczesu, który może być “ulizany” i leżeć nisko przy głowie, a więc ma tzw. Low Volume.

Tego typu fryzura wymaga dobrego cięcia, a więc powinniśmy udać się do sprawdzonego Barber Shopu. Nie obejdzie się także bez dobrych specyfików. Polecam tę fryzurę układać pomadami wodnymi, chyba, że macie bardzo lekkie włosy, podatne na układanie – wtedy możecie skorzystać z pomady woskowej. Jak najbardziej poleca się także stosowanie brody doda trochę męskości. Nie polecam tej fryzury osobom o okrągłej twarzy, którzy nie mają zarostu oraz osobom z wysokim czołem.

 

Inne propozycje – zaczes do tyłu męski

undercut propozycje męskie

Warto również używać okrągłej szczotki, do podwinięcia i uniesienia włosów.

Czym układać: Reuzel Pink + prestyler Grooming Tonic

Reuzel Pink

Pomada Reuzel Pink

KUPON -5% TYLKO DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA: SS2019X

W ramach ciekawostki mogę zaznaczyć, że Reuzel Pink to była moja pierwsza pomada, z którą miałem do czynienia. Dlatego chyba mam do niej wielki sentyment, ponieważ zawsze na półce leży jedna puszka z knurem w logo. Dlaczego polecam do fryzury męskiej jaką jest Undercut? Ponieważ przy użyciu odpowiedniej ilości uzyskacie wysoki połysk z mocnym chwytem. Połączenie wręcz perfekcyjne. Wielu piłkarzy stosuje Reuzel Pink ponieważ włosy można poprawiać również w ciągu dnia. Jest to pomada woskowa, dlatego można zaczesywać włosy ręką i nie trzeba się martwić, że fryzura się zniszczy. Pomadę polecam stosować z prestylerem Reuzel Grooming Tonic. Można wtedy dodać objętości włosom i uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Pompadour Fryzura 2019

fryzury męskie 2019 średnie pompadour

Pompadour

Pompadour w modzie pozostaje nadal, aczkolwiek mamy jak co roku nowe odmiany tego cięcia. W roku 2019 bardzo często Pompadour będzie stosowany z zarostem. Dobre połączenie zarostu i Pompadoura przyczyni się na pewno do poprawy wyglądu naszej twarzy.

Boki będą cieniowane, co doskonale widać na zdjęciu. Widzimy wyraźnie dwie warstwy – dzięki temu nasza fryzura jest ciekawsza i estetyczna. U zwykłego fryzjera za 10 zł prawdopodobnie nie uzyskasz takiego efektu i będziesz miał całą długość boków taką samą. Jeśli nie masz zarostu nie musisz się martwić, bo Pompadour 2019 może być z powodzeniem stosowany również bez zarostu. Najważniejsze to dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

Jak sobie radzić z układaniem pompa? Cóż, zadanie nie jest takie proste. Musimy użyć silnej pomady i ewentualnie spryskać włosy lakierem.

 

Inne propozycje fryzury Pompadour

nowoczesny pompadour 2019

Czym układać: High Life Vodoo Brew II / Schmiere Knuppelhart OB

Pomada Schmiere Rock Hard OB

Schmiere Rock Hard OB

KUPON -5% TYLKO DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA: SS2019X

Niezwykle silna pomada marki Schmiere. Przyjęło się takie powiedzenie, że jeśli Schmiere Knuppelhart nie ułoży twoich włosów, to już nic ci nie pomoże. Pomada charakteryzuje się ultra mocnym chwytem. Przed wyjęciem z puszki musisz ją podgrzać ponieważ w innym przypadku nie masz szans jej wyciągnąć. W skali, którą przyjąłem w moim sklepie, pomada otrzymuje 4/4 w skali mocy utrwalenia. Jest to więc jeden z nielicznych produktów na rynku, które są w stanie utrzymać w ryzach każdy rodzaj włosów męskich.

 

Messy Side Part / Bad Hair Day / Stylizowany nieład na bok

fryzury męskie 2019

Messy Side Part

Jeśli ktoś byłby ciekawy mojego wyboru na rok 2019, to jest to właśnie fryzura podobna do tej po prawej. Mamy tutaj dłuższe boki i górę średniej długości. Patrząc na fotę mogę stwierdzić, że góra u mnie jest nieco dłuższa. To bardzo prosta i świeża fryzura, która pozwala nam na zrobienie większego luzu na głowie. Włosy są skierowane w jeden z boków i przypominają artystyczny nieład.

W tym cięciu można także zastosować przedziałek, jednak polecam spróbować nie robić przedziałka. Przedziałki stały się mocno oklepane, więc możemy pójść w przeciwnym kierunku i nieco odejść od tego trendu. Włosy są przerzedzone, dzięki czemu nie opadają pod swoim ciężarem, a utrzymują tzw. High Volume. Z układaniem tego cięcia nie powinno być większych problemów. Suszymy włosy kierunkując jest na jeden z boków i podwijając szczotką. Potem używamy pomady i voilà.

Szczotka okrągła również się przyda + jakiś średnio mocny lakier. Na pewno wkrótce wrzucę kilka filmów na mój kanał i pokażę jak szybko modelować taką fryzurę, aby nie musieć potem biec na autobus 😉

JEŚLI NIE WIESZ JAK DOBRAĆ FRYZURĘ DO KSZTAŁTU TWARZY, PRZECZYTAJ WPIS: JAK DOBRAĆ FRYZURĘ DO KSZTAŁTU TWARZY

 

Inne propozycje Bad Hair Day

stylizowany nieład 2019

Czym układać: By Vilain Dynamite Clay

by vilain dynamite clay

KUPON -5% TYLKO DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA: SS2019X

Klasyczna pomada marki By Vilain. Propozycja na bazie wody. Glinka od By Vilain jest łatwo zmywalna. W składzie zastosowano glinkę porcelanową, która odżywia włosy. Produkt z absolutnej topki, sam obecnie używam i uważam, że jest wart swojej ceny.

Wszystkie produkty Vilain są bardzo przemyślane. Autorem marki są twórcy kanału SlikhaarTV, który ogląda już prawie 2 miliony subskrybentów. Panowie i panie do wszystkie przykładają się w stu procentach, dlatego cenię ich za profesjonalizm.

 

Długie fryzury męskie 2019

Długie fryzury również będą modne w roku 2019. Długie fryzury nie pasują już tak wielu panom, jak średnie, ale wciąż dobór próby jest całkiem pokaźny. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na fakt, iż długie włosy to głównie domena kobiet. Mężczyzna dobrze jeśli uderza w cechy męskie, a długie włosy – jeśli nie ma męskich rysów twarzy i zarostu, odejmują trochę tej męskości.

Zapuszczanie włosów, szczególnie jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z długimi włosami jest trudnym procesem. Nie raz i nie dwa będziecie zadawać sobie pytanie, czy aby nie warto ściąć tego wszystkiego w pizdu, ale jeśli wytrwacie – powinniście być zadowoleni, oczywiście pod warunkiem, że dobrze dobraliście fryzurę.

 

Designed Top Knot

fryzury męskie 2019 długie

Designed Top Knot

Top Knot ewoluuje w kolejne ciekawe przypadki. Na zdjęciu po lewej mamy do czynienia z Top Knotem, który posiada ciekawe wzory na bokach. Jak dla mnie jest to chyba najodważniejsza fryzura w zestawieniu. Niestety wydaje mi się, że model, który ją prezentuje ma dosyć okrągłą twarz i w dodatku młodo wyglądającą. Fryzura wikingów pasuje do mężczyzn wyglądających na starszych niż są w rzeczywistości. Top knot nigdy nie będzie dobrze wyglądał na osobach, które są jeszcze w gimnazjum, młodo wyglądają i ważą 60 kilogramów.

Fryzura nie sprawia większych problemów z układaniem, wystarczy zrobić sobie koka i można ruszać w świat. Wzory to tak naprawdę pełna dowolność. Co kto lubi. Problem ze wzorami jest taki, że niestety trzeba by co tydzień odwiedzać fryzjera, aby je poprawiać (włosy odrastają). Zakładając, że nie jesteś zawodowym modelem i nie masz na to czasu, pomysł jest nieco trudny do zrealizowania.

Inne propozycje Top Knot

top knot wzory

Czym układać: POMP & CO Hair Cream

Znalezione obrazy dla zapytania pomp & co hair cream

KUPON -5% TYLKO DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA: SS2019X

Matowy krem do włosów Pomp & Co. to również niezwykle popularny produkt na rynku. Jego zaleta jest fakt, że nie obciąża włosów. W przypadku Top Knota nie potrzebujesz niesamowicie mocnych specyfików z wiadomych przyczyn. Dlatego świetnie sprawdza się coś lekkiego z wysokim połyskiem.

Producenci starają się regularnie tworzyć nowe kosmetyki, aby wejść na rynek i zdobyć kolejnych klientów. Jednak trzeba przyznać, że ta pomada/krem naprawdę się udała i znakomicie sprawuje swoją rolę.

 

Long Side Part / Włosy zaczesane na bok

fryzury męskie 2019 długie

Long Side Part

Wciąż popularna jest także fryzura, gdzie mamy opuszczone długie włosy na jeden z boków. Taka fryzura na pewno szybko nie wyjdzie z mody, ponieważ przeżywa obecnie najlepsze momenty. Kolejny raz warto zwrócić uwagę, że modele prezentujący tę fryzurę mają zarost. Długie włosy odbierają nieco męskości, ale wszystko jest wypośrodkowane za pomocą zarostu, także problemu żadnego nie ma i całość wygląda nie tylko męsko, ale przede wszystkim dobrze.

Podobną fryzurę nosił swego czasu Justin Bieber, tyle, że u niego pojawił się efekt chłopięcy z powodu na łagodne rysy twarzy.

Tym sposobem doszliśmy do końca zestawienia, a tradycji jak zwykle stało się zadość. Jak widać fryzury męskie 2019 cechuje duża różnorodność i każdy zaczerpnie inspiracji. Pamiętajcie, że w tym roku modne będą wszelkie fryzury ze wzorami – szczególnie z tyłu naszej głowy. Jeśli więc marzyliście o wycinkach, wzorach – droga wolna, byle zrobione profesjonalnie i bez kiczu.

Inne propozycje fryzur na bok

fryzura long side part

Czym układać: wszystkie woskowe pomady np. Monster Hold Uppercut

Uppercut Monster Hold Pomada

Pomada Uppercut Monster Hold

KUPON -5% TYLKO DLA CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA: SS2019X

Fryzury męskie nie mogłyby istnieć bez tego potwora od Uppercut’a. Monster Hold jak sama nazwa wskazuje to niezwykle silny produkt do stylizacji włosów. Kolejny raz przyznano mu 4/4 w skali mocy chwytu. Pomada radzi sobie doskonale niemal z każdym rodzajem włosów męskich. Utrwala fryzurę i nadaje wysoki połysk włosom.

Prawdziwa siekiera wśród pomad i produkt, który po prostu warto wypróbować – przynajmniej raz. Zapach wody kolońskiej dodaje pomadzie męskiego charakteru. Trudno się ją zmywa dlatego warto kupić dobry szampon.

 

Znalezione obrazy dla zapytania question mark face

Chcesz zobaczyć ostatnią fryzurę w zestawieniu, uważaną jako hit drugiej połowy roku 2019 i którą sam obecnie noszę? Wpadnij do naszej grupy na FB. Będziesz mógł sprawdzić, jak nazywa się fryzura hicior na ten rok i czym ją układać. W grupie możesz dyskutować na tematy związane z modą i włosami. Pewnie od czasu do czasu znajdą się też zniżki do mojego sklepu, także warto – to tylko jeden klik

Mam nadzieję, że wpis będzie służył przez kolejny rok i wykorzystacie go do swoich cięć. Jeśli macie problem z dobraniem fryzury do kształtu twarzy piszcie w komentarzu lub na grupie. Macie wtedy pewność, że ktoś wam doradzi, a ja staram się także odpowiadać w każdym poście.

Wpisy z poprzednich lat: 

Wkrótce otwarcie mojego sklepu z artykułami do stylizacji włosów męskich, a także akcesoriami garderoby męskiej. Śledź bloga i linki, wkrótce ruszamy!


Sklep z kosmetykami do włosów męskich

Grupa FB Współcześni Dżentelmeni