Data publikacji: 28 marca 2022
Data aktualizacji: 13 stycznia 2023

Nasi bracia z Ukrainy potrzebują naszej pomocy – dziś bardziej niż kiedykolwiek. Całym sercem zachęcam do wspierania Ukrainy w trakcie – nazwijmy to po imieniu – ludobójstwa, które serwuje im pewien mały człowiek z wielkim ego.

LISTA MOICH AKCJI WSPARCIA DLA UKRAINY

Jeśli chcesz pomóc Ukrainie, możesz skorzystać z moich akcji, które prowadzę w ramach swoich sklepów internetowych.

  1. Z każdej sprzedaży na blogu (e-booki), przeznaczam 10 zł na zbiórkę siepomaga.pl.
  2. Z każdej sprzedaży w moim sklepie internetowym z kosmetykami (stylishsoul.pl) – przeznaczam 10 zł na zbiórkę siepomaga.pl
  3. Jeśli zdarzyłoby się, że ten wpis czyta ktoś z Ukrainy kto potrzebuje pomocy – proszę pisać do mnie na instagramie – jak będę mógł, pomogę, mogę wesprzeć w pewnym zakresie jeśli chodzi o ubrania czy wyposażyć w podstawowe środki higieny – mydła, szampony – prowadzę sklep z takim asortymentem.

LISTA ZWERYFIKOWANYCH ZBIÓREK – POMOC UKRAINIE

W internecie pojawiło się wiele fałszywych zbiórek – niektórzy chcą zarabiać na nieszczęściu nawet w przypadku wojny. Dlatego poniżej wrzucam listę zweryfikowanych zbiórek, na które można bez obawy wpłacać dowolne sumy wsparcia.

Ogólna rządowa strona wsparcia: https://pomagamukrainie.gov.pl/

SŁOWO KOŃCOWE

Na zakończenie wrzucam coś co dodałem kilka dni temu na mojego instagrama – najbardziej niebezpieczni są mężczyźni niepewni siebie i swojej męskości. Oni chcą by postrzegano ich jako ideały, jeżdżą na koniach, strzelają z karabinu, armaty i grają w hokeja. Jednak to w żaden sposób nie rekompensuje im braków mentalnych i kompleksów. To wszystko łączy tych panów ze screena poniżej.

Sława Ukrajini! 🇺🇦

Ukraina