David Durden

KONSULTING
LOOKSMAX

Nazywam się Dawid Perz i w sieci działam pod pseudonimem „David Durden”. Od 6 lat zajmuję się atrakcyjnością fizyczną i poprawą wizerunku. Wiem jak ogromne znaczenie ma wygląd w kontaktach międzyludzkich. Niektórzy ludzie od razu przypisują Ci tzw. efekt aureoli tylko dlatego, że lepiej wyglądasz.

Jeśli uważasz, że Twoja niewystarczająca atrakcyjność fizyczna utrudnia Ci osiąganie odpowiednich wyników z kobietami oraz negatywnie wpływa na Twoją pewność siebie – odezwij się do mnie.

david durden - dawid perz

Kim jestem?

Looksmaxingiem zajmuję się od 2018 roku. Zawsze fascynowało mnie to, jak wygląd i prezencja wpływają na odbiór danej osoby. Połączenie z perfekcjonizmem dało efekt taki, że zacząłem coraz bardziej interesować się tą tematyką, a moim celem było wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe, z zachowaniem dobrego smaku. Dlatego moje rady są dosyć uniwersalne. Dobra poprawa wyglądu jest subtelna, nieprzesadzona. Jest to zmiana taka, że ludzie lepiej na Ciebie reagują, niektórzy pytają „czy ostatnio lepiej śpisz?”, a kobiety obcinają Cię wzrokiem na ulicy wysyłając IOI.

Od lat chodzę na siłownię, zachowując nienaganną sywletkę. Moim idolem jest tutaj Cristiano Ronaldo, który jest tytanem pracy pod tym względem. Masz więc pewność, że bierzesz rady od kogoś, kto na tym temacie zjadł zęby i nie jest tylko gościem z wykutą na blachę teorią.

Co się zmieni gdy wdrożysz w życie rady z konsultacji?

szczęście

Wzrośnie Twoja pewność siebie

atrakcyjność

Kobiety zaczną lepiej na Ciebie reagować

respect

Mężczyźni zaczną traktować Cię z większym respektem

motywacja

Wzrośnie Twój poziom motywacji

efekt aureoli

Ludzie zaczną przypisywać Ci efekt aureoli

powodzenie u kobiet

Twoje życie na polu relacji DM ulegnie znacznej poprawie

SIEDZĘ W TYM OD LAT

david durden

david durden

david durden

dan bilzerian kobiety

Ładni ludzie mają łatwiej

Osoby urodziwe znacznie łatwiej zdobywają pracę, są także rzadziej z niej zwalniane. W miejscu pracy są częściej awansowane, nawet jeśli mają takie same (a niekiedy niższe) kwalifikacje. Otrzymują więcej spontanicznej pomocy od nieznajomych, choć jednocześnie rzadziej są o nią proszone.

Jestem tutaj po to, żeby dać Ci pragmatyczne rady i rozwiązania. Interesuje mnie tylko końcowy rezultat. Zawsze skupiam się tylko na tym, co działa i odrzucam nieefektywne metody. Jeśli uznam, że warto jakbyś zrobił sobie przeszczep włosów – powiem Ci o tym. Jeśli uznam, że dobrym rozwiązaniem będzie wolumetria kwasem hialuronowym – również Ci o tym powiem. To co Ty potem z tym zrobisz, to Twoja indywidualna kwestia. Ja dam Ci informacje i narzędzia, dzięki którym będziesz mógł osiągnać zamierzone efekty.

trening

Jak to działa?

Feedback

Na podstawie dostarczonych materiałów przygotuję feedback i zalecenia.

Cele

Wspólnie określimy cele oraz to co jest możliwe na dany moment do poprawy.

EFEKTY

Po wdrożeniu zmian w życie zaobserwujesz pierwsze efekty. Zmieni się jakość Twojego życia i wzrośnie pewność siebie.

Historie Sukcesu

"Dawid zrobił kompleksową ocenę mojego wyglądu pod kątem Looksmaxingu i dał mi rady, dzięki którym znacznie poprawiłem swój wygląd. Myślę, że zacząłem od jakiegoś 5/10 i dziś jestem solidnym 7/10 z potencjałem do dalszego maxowania. Polecam!"

Marcin

"Dawid zna temat looksmaxingu od podszewki. Wielu rzeczy byłem nieświadomy, szczególnie tego jak ogromnie negatywną robotę robił u mnie słabo rozwinięty podbródek, który odpowiadał za baby face. Skorygowałem to minimalnie bezoperacyjnie i efekt jest niesamowity :)"

Janek

"Korzystałem tylko z oceny zdjęć. Dostałem kompleksową garść informacji co mam poprawić pod kątem aplikacji randkowych. Dawid podchodzi rzetelnie do tematu, widać że go to pasjonuje. Polecam."

Michał

OCENA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ

» konsulting w formie korespondencji,

» tematyka looksmaxing / poprawa wyglądu,

» potrzebuję tylko Twoich zdjęć, zrobionych według wytycznych,

» jako podsumowanie otrzymasz specjalny dokument w formie PDF,

» przygotuję krótkie wideo z podsumowaniem, które obejrzysz kiedy będziesz chciał.

 300 zł

KONSULTING PEŁNY LOOKSMAX

» konsulting w formie Google Meets,

» 60 minut trwania sesji,

» tematyka – looksmaxing / poprawa wyglądu,

» przed rozpoczęciem, potrzebuję Twoich zdjęć, zrobionych według wytycznych,

» jako podsumowanie – otrzymasz specjalny dokument w formie PDF.

 500 zł

Pytanie indywidualne

Napisz do mnie!

Chcesz skorzystać z innej formy konsultingu? A może masz jakieś konkretne pytanie? Wyśli formularz!

12 + 15 =

jak być atrakcyjnym

FAQ

KIEDY PO ZAKUPIE KONSULTACJI OTRZYMAM KONTAKT ZWROTNY?

Zwykle tego samego dnia lub na drugi dzień od zakupu skontaktuję się z Tobą drogą mailową w celu ustalenia szczegółów. W zależności od wybranego pakietu – będę potrzebował Twoich zdjęć według wytycznych oraz umówimy się na odpowiedni termin spotkania Google Meets.

Czy mogę liczyć na anonimowość?

 Oczywiście. Nie interesuje mnie to kim jesteś ani Twój motyw działania. Niezależnie od tego kim jesteś – masz pewność zachowania 100% anonimowości. Moim zadaniem jest tylko udzielić Ci odpowiednich rad. 

Jak odbywają się konsultacje?

W zależności od wybranego pakietu. Jeśli wybierasz pakiet „tylko ocena zdjęć” – potrzebuję tylko Twoich zdjęć i na tej podstawie przygotuję dla Ciebie dokument i wideo z radami. Wtedy konsultacje odbywają się tylko w formie korespondecji. Jeśli natomiast wybierasz pakiet „pełny looksmax” – wtedy konsultacje odbędą się w formie rozmowy na Google Meets.