Kategoria: LIFESTYLE

Lifestyle stanowi najbardziej ogólną kategorię na blogu. Autor skupia się jednak na tym by propagować dążenie do tzw. luxury lifestyle. Ideą bloga jest sięganie po swoje marzenia i branie od życia tego, czego się chce. Znajdziesz więc tutaj wiele wpisów na temat usprawniania swojego życia. Dowiesz się jak myślą ludzie bogaci, dlaczego warto odnosić porażki i jak wychodzić z sytuacji, z których pozornie nie ma wyjścia. W tej kategorii znajdziesz także wpisy podsumowujące, które autor zamieszcza pod koniec każdego roku. Blog lifestyle stanowi źródło wielu inspiracji i konkretnej wiedzy nawet na tematy mniej popularne, co nie znaczy, że mniej ważne. 


 

Loading

COŚ NA WŁOS?

Pomady do włosów

-5% KOD: SS2019X

Prestylery do włosów

-5% KOD: SS2019X

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Blogu

david-durden.pl to blog dla mężczyzn, którzy pragną ciągle się rozwijać i iść naprzód. Blog lifestyle – najogólniej tak można określić to miejsce. Chcesz stać się bardziej pewny siebie, a przy tym poznać tajniki relacji damsko-męskich? Świetnie trafiłeś, początkowo głównie na tym stała ta strona, jednak z czasem ewoluowała w kolejne kategorie. Blog o Modzie Męskiej – tak również można określić to miejsce. Każdy facet znajdzie tu proste porady odnośnie tego, jak powinno się ubierać, gdzie znaleźć najtańsze produkty, oraz jakie fryzury są w danym sezonie najmodniejsze. Kategoria moda męska, to studnia bez dna, gdzie znajdziesz wszystko to, co w tym temacie najważniejsze.

david-durden.pl to prawdopodobnie najlepsze miejsce w sieci, jakie może znaleźć mężczyzna. Relacje damsko-męskie, lifestyle, męskie inspiracje, męskie stylizacje, męskie fryzury – znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, aby stać się najatrakcyjniejszą wersją siebie.