Po dwóch godzinach od zamachów w Paryżu zacząłem zastanawiać się nad tym, jaki będzie krok Facebooka. Okazało się, że będzie to możliwość ustawienia sobie profilowego zdjęcia w trójkolorowych barwach flagi Francji.

ŚWIATEŁKA I AWATARY = SOLIDARYZM 
Nie, żebym się czepiał takich błahostek, ale moim zdaniem było to całkowicie zbędne. Trzy zorganizowane grupy terrorystów podbijają Paryż i zabijają ponad 120 osób, a cały świat podświetla swoje najpiękniejsze budowle na kolor niebiesko-biało-czerwony, przy czym połowa świata, siedząc sobie bezpiecznie w swoich krajach i swoich domach, ustawia sobie flagę Francji w awatarze na Facebooku. No przyznajcie, że bardzo śmieszna sytuacja. Jestem całkowicie przeciwny takim przedstawieniom. Chcecie się solidaryzować? Wyślijcie swoje wojska i rakiety, gdzie trzeba, dajcie ludziom broń, a na granicach rozstawcie karabiny maszynowe i jeśli tylko jakiś nielegalny uchodźca będzie chciał przekroczyć granicę — zastrzelcie go.

Ktoś powiedział, że teraz potrzebowalibyśmy Hitlera. Coś w tym jest. Poprawność polityczna przyczynia się powoli do upadku Unii. Cała Unia Europejska jest tragicznie słaba. Jeśli nikt nic z tym nie zrobi, to za kilka lat wybiją nas wszystkich co do nogi. Wszyscy tylko potrafią mówić, ubolewać, podświetlać stadiony i pałace kultury, ale nikt nie potrafi podjąć żadnych akcji, które rozwiązałyby problem. Wszyscy tylko obchodzą go dookoła i mówią: „tyle robimy, spójrzcie, jak pomagamy!”.

TO NIE FRANCUZI, TO MUZUŁMANIE SĄ POSZKODOWANI…
Niektórzy w TV kompletnie postradali już zmysły i uważają, że to muzułmanie są poszkodowani przez te ataki, ponieważ będą teraz piętnowani. Życzę tym, którzy tak mówią, by zostali przez jednego z nich wysadzeni w powietrze. Nie wiadomo już czy aż tacy kretyni nami rządzą, czy ktoś im tak kazał.

Wracając do solidaryzowania się. Uważam za wręcz żałosne podświetlanie czegokolwiek czy co gorsza, ustawianie sobie profilowego z flagą kraju, na którego Francois Hollande najpierw wydał świadomie wyrok, a potem był zdziwiony – „jak to się stało? Skąd oni w moim kraju?”. Ciekawe, jaki będzie rewanż, pewnie wydrukują coś w Charlie Hebdo i to będzie ten wielki odwet za ostatnie dni we Francji.

Oczywiście efektem ubocznym dodawania zdjęć z filtrem były dzieci i ludzie, którzy kompletnie nie wiedzieli, po co i dlaczego je dodają, ale dodają, bo wszyscy to robią. To był tylko taki nieświadomy eksperyment Facebooka, który pokazał jak zaślepieni i głupi ludzie żyją wśród nas, ci sami ludzie mówią potem: „Tak dla Imigrantów” i uważają Korwina za półgłupka tylko dlatego, że chce wprowadzić możliwość posiadania broni. Upadamy na dno. Pytanie, co dalej?

 

———————————————————————————————————————

ławeczkahantlegelbieganieBez tytułu⬇️ WPADNIJ NA DISCORD - POGADAJMY O KOBIETACH - TINDERZE - NOFAP - TRENINGU ⬇️

Sklep z kosmetykami do włosów męskich