Alpha Male

 20% samców alfa ma dostęp do praktycznie nieograniczonej ilości kobiet, podczas gdy pozostałe 80% panów, musi obchodzić się smakiem, albo dostawać tylko “ochłapy”.  Oznacza to, że 80% populacji kobiet, pragnie 20% najlepszych samców, a pozostali nie wzbudzają w nich wielkiego zainteresowania. Ta teoria opiera się na tak zwanej Zasadzie Pareta. Zasada Pareta mówi o tym, że 20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów. Przykładem Zasady Pareta jest sytuacja, gdzie 20% klientów przynosi 80% zysków, albo gdy 20% materiału, zajmuje 80% egzaminu.

20% to samcy alfa, 80% to samcy beta. Jeśli rozejrzysz się po otoczeniu, szybko dojdziesz do wniosku, że dokładnie tak to wygląda. Większość panów dałaby się pokroić, aby tylko jakaś piękna księżniczka zwróciła na nich uwagę.

Spójrz na swoje otoczenie i spróbuj znaleźć jakiegoś samca alfa. Podejrzewam, że będzie to bardzo trudne zadanie. Samców Alfa nie spotyka się na co dzień, jest ich dosłownie garstka. Wiesz dlaczego? Ponieważ bardzo ciężko stać się kimś takim. Wymaga to odpowiedniej wiedzy, ale też niezwykle silnego charakteru i pracy nad sobą. Dlaczego kobiety pożądają tak bardzo film 50 twarzy Greya? Film, w którym my mężczyźni nie widzimy nic, prócz ckliwego scenariusza i przyzwoitej muzyki? Dlatego, że marzą o głównej postaci męskiej w tym filmie. Christian Grey jest bogaty, młody i świetnie wygląda. Kobiety pragną takich mężczyzn. Wielu panów ma potencjał, aby stać się kimś przynajmniej pokroju “Christiana Greya”, jednak nic nie robią w tym kierunku. Wszystkim wydaje się, że muszą być przeciętni, bo tak nauczyło ich społeczeństwo i nauczycielki w podstawówce.

A wiesz co ja na to? Pierdolić przeciętność. W Alpha Male opisałem wszystko to, co powiedziałbym młodszemu sobie. Wtedy dużo szybciej osiągnąłbym poziom, na którym jestem teraz.

 Ta sytuacja jest dobrze widoczna na Instagramie, gdzie stado samców beta wychwala w komentarzach zdjęcie w stringach jakiejś niewiasty. Problem polega na tym, że to nie oni uprawiają z nią seks, ale panowie, którzy znają zasady gry i wiedzą, że bycie w grupie “wywieszonych jęzorów” jest najgorszą z możliwych opcji. 

Przy okazji tekstu o Tinderze, wspominałem, że nawet panie o bardzo słabym wyglądzie, celują w najlepszych panów w aplikacji. Brzmi to irracjonalnie, ale dokładnie tak to wygląda. Kobieta “3/10” wcale nie chce łączyć się ze swoim odpowiednikiem. Celuje w panów 7/10 i wyżej, mimo, że nie ma u nich większych szans.  Oznacza to, że będąc na samym szczycie drabinki, twoje życie wyglądałoby naprawdę wspaniale. Role by się odwróciły i już nie musiałbyś liczyć na szczęście, czy dobre ułożenie gwiazd, aż łaskawie jakaś panna na ciebie spojrzy. To ty miałbyś tę kontrolę, którą mają najpiękniejsze kobiety, to ty byś wybierał i przebierał. Tylko jak to osiągnąć? 

Odpowiedź na to pytanie oraz wiele zagadnień związanych z relacjami damsko-męskimi i ideologią The Red Pill znajdziesz w e-booku pt. Alpha Male.

SZKIC ROZDZIAŁÓW

R1: Po drugiej stronie lustraR2: AtrakcyjnośćR3: Rynek SeksualnyR4: KobietyR5: UwodzenieR6: Sztuka WyboruR7: Status w związku
1.1 „Hej, mamy taki problem, spodobała nam się pewna dziewczyna”

1.2 Pokolenie mężczyzn wychowanych przez kobiety

1.3 Kłamstwa, które wpoił ci Walt Disney

1.4 "Efekt Instagrama"

1.5 Czym się różni mizogin od świadomego faceta?

1.6 Typologia Samców

1.7 Słabi mężczyźni - przyczyna wielu problemów

1.8 Podwójne standardy i roszczeniowość kobiet

2.1 Co wpływa na atrakcyjność mężczyzny?

2.2 Co wpływa na atrakcyjność kobiety?

2.3 Dlaczego współcześni mężczyźni nie mają wymagań?

2.4 Syndrom Miłego Gościa

2.5 Mit PUA: „Wygląd nie ma żadnego znaczenia”

2.6 Rozpędź swój wagonik

2.7 Mit: Poziom trudności w budowaniu sylwetki jest taki sam, niezależnie od płci

3.1 SMV - Sexual Market Value

3.2 Hipergamia Kobiet

3.3 Zasada 20:80

3.4 Eksperyment z Tindera

3.5 Kobiety po trzydziestce

4.1 Emocje vs. Logika

4.2 Fenomen 50 Twarzy Greya

4.3 Kochanek vs. Żywiciel

4.4 Słuchaj jej zachowań, a nie słów

4.5 Friendzone

4.6 Dlaczego facet to macho, a kobietę nazywa się szmatą?

5.1 Podejście

5.2 Doprowadzanie do spotkania

5.3 Pierwsza Randka

5.4 Druga randka i seks

5.5 Shit Testy

5.6 Kto powinien płacić na spotkaniach?

5.7 Co powinieneś mieć w domu?

6.1 Jakie kobiety nadają się do związku?

6.2 Samiec Alfa w związku

6.3 Związki bez granic

6.4 Związek to nie obowiązek

6.5 Gdy jedna strona daje 90%, a druga 10%

7.1 Logiczny mężczyzna vs. Emocjonalny melepeta

7.2 Samiec Alfa w związku

7.3 Proces zmiany mężczyzny w pantoflarza

7.4 Twoja wina, twoja zawsze wielka wina

7.5 Jak uniknąć rutyny?

7.6 Małżeństwo - w XXI wieku opłaca się tylko jednej płci

 

CHCESZ MIEĆ TAKIE KOBIETY? IM SZYBCIEJ ZACZNIESZ DZIAŁAĆ, TYM LEPIEJ!


 

Znalezione obrazy dla zapytania sexy calvin klein girl

Znalezione obrazy dla zapytania hot girls bending over car

KOSZYK
PREMIERA: Grudzień 2018

CENA: 49,90