JAK BYĆ ATRAKCYJNYM – ALPHA MALE


Alpha Male

Do premiery zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZASADA PARETO


 20% samców alfa ma dostęp do praktycznie nieograniczonej ilości kobiet. Pozostałe 80% nie wzbudza w kobietach większego zainteresowania.  Oznacza to, że 80% populacji kobiet, pragnie 20% najlepszych samców. Ta teoria opiera się na tak zwanej Zasadzie Pareto. Zasada Pareto mówi o tym, że 20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów. Przykładem Zasady Pareto jest sytuacja, gdzie 20% klientów przynosi 80% zysków, albo gdy 20% materiału, zajmuje 80% egzaminu.

Co to właściwie oznacza? Kobiety są złe? Mężczyźni są do niczego? Oczywiście, że nie. Tak po prostu działa ten mechanizm.  Jeśli chcesz zdobywać zainteresowanie wielu pięknych kobiet, sam musisz należeć do wyróżniającego się grona mężczyzn.  Wiele osób dochodząc do tego miejsca, obraża się na rzeczywistość i postanawia nadal tkwić w iluzji. W Alpha Male nie znajdziesz treści głoszących jak bardzo złe są kobiety. Nie znajdziesz też treści głoszących jak bardzo źli są mężczyźni. Uważam, że obie płcie mają wiele do zaoferowania i gdyby jednej zabrakło, to wszystko nie miałoby większego sensu.  W “AM” znajdziesz za to przystępną wiedzę na temat tego jak działa świat relacji damsko męskich. Krok po kroku odpowiemy sobie na najważniejsze pytania. Moim celem jest sprawić, abyś stał się świadomy. Świadomy pewnych mechanizmów społecznych, świadomy zachowań kobiet i przede wszystkim świadomy tego, co Ty możesz z tym zrobić, jak możesz poruszać się po seksualnym rynku.

Znalezione obrazy dla zapytania pill matrix gif

SAMIEC ALFA – TRUDNA DROGA


Spójrz na swoje otoczenie i spróbuj znaleźć jakiegoś wyróżniającego się faceta. Podejrzewam, że będzie to bardzo trudne zadanie.  Samców Alfa nie spotyka się na co dzień, jest ich dosłownie garstka. Wiesz dlaczego? Ponieważ bardzo ciężko stać się kimś takim. Wymaga to odpowiedniej wiedzy, ale też niezwykle silnego charakteru i regularnej pracy nad sobą.  Dlaczego kobiety pożądają tak bardzo film 50 twarzy Greya? Film, w którym my mężczyźni nie widzimy nic, prócz ckliwego scenariusza i przyzwoitej muzyki? Dlatego, że marzą o głównej postaci męskiej w tym filmie. Christian Grey jest bogaty, świetnie wygląda i może mieć niemal każdą kobietę, jakiej tylko będzie chciał. Kobiety pragną takich mężczyzn. Wielu panów ma potencjał, aby stać się kimś przynajmniej pokroju “Christiana Greya”, jednak nic nie robią w tym kierunku. Wszystkim wydaje się, że muszą być przeciętni, bo tak nauczyło ich społeczeństwo i nauczycielki w podstawówce. Od dziecka jesteśmy karmieni bajkami Disneya i romansidłami, które są piękne i wzruszające. Jest tylko jeden problem. To bajki. Prawdziwe życie rządzi się innymi prawami. Jeśli będziesz zachowywał się jak Werter, to skończysz jak Werter.

Kobiety mają ci, którzy ich nie potrzebują. Panowie, którzy każdego dnia ślinią się na widok każdej kobiety i marzą o tym by wreszcie, któraś na nich spojrzała – nie mają kobiet. Zapamiętaj to sobie.  Najpierw musisz znaleźć swoje jaja i stać się “wojownikiem”. Musisz ciągle pracować nad swoją wartością. Znaleźć jakiś cel. Wtedy przyjdzie pora na kobiety i nie będziesz musiał się już martwić “dlaczego ona mnie nie chce”. Kobiety są wkurzone. Wiesz dlaczego? Ponieważ wielu mężczyzn jest takich samych. Niczym się nie wyróżniają. Życie według schematu. Jakaś tam praca, po pracy kumple, piwko i PS4. To tak jak gdyby kupić samochód za 20K, mając na koncie w banku 5K. W życiu trzeba ciężko pracować, żeby potem żyć jak król.

Znalezione obrazy dla zapytania jealous man

Pan w tle nie przeczytał Alpha Male. Za to pan z prawego górnego rogu przeczytał kilka razy.

Mówi się, że dla mężczyzny najlepszy czas zaczyna się po 30. Być może. Jednak nie dla każdego. Najlepszy czas zaczyna się dla tych, którzy pracowali nad sobą przez ostatnie 10 w pocie czoła. Wtedy oni będą przebierać w pięknych kobietach, ale ich znajomi, którzy imprezowali ostatnie 10 lat i grali na konsoli – nie. Oni będą wtedy najbardziej wkurwieni na samych siebie, że nie poszli twoją drogą. Czasy, w których żyjemy są trudne. Brakuje nam ojców, jesteśmy wychowywani przez samotne matki i często brakuje nam jaj. Niestety problem w tym, że najbardziej przyciągają nas cechy przeciwstawne. Kobiety same są z reguły uległe i nie potrzebują mężczyzny, który nie wie kim jest i w kluczowych momentach wymięka.

 

 Ta sytuacja jest dobrze widoczna na Instagramie, gdzie stado samców beta wychwala w komentarzach skąpe zdjęcia kobiet. Problem polega na tym, że to nie oni uprawiają z nią seks, ale panowie, którzy znają zasady gry i wiedzą, że bycie w grupie “wywieszonych jęzorów” jest najgorszą z możliwych opcji. 

Przy okazji tekstu o Tinderze, wspominałem, że nawet panie o bardzo słabym wyglądzie, celują w najlepszych panów w aplikacji. Brzmi to irracjonalnie, ale dokładnie tak to wygląda. Kobieta “3/10” wcale nie chce łączyć się ze swoim odpowiednikiem. Celuje w panów 7/10 i wyżej, mimo, że nie ma u nich większych szans.  Oznacza to, że będąc na samym szczycie drabinki, twoje życie wyglądałoby naprawdę wspaniale. Role by się odwróciły i już nie musiałbyś liczyć na szczęście, czy dobre ułożenie gwiazd, aż łaskawie jakaś kobieta na ciebie spojrzy. To ty miałbyś tę kontrolę, którą mają najpiękniejsze kobiety, to ty byś wybierał i przebierał. Tylko jak to osiągnąć?  Odpowiedź na to pytanie oraz wiele zagadnień związanych z relacjami damsko-męskimi znajdziesz w e-booku pt. Alpha Male.

 

Nieważne kim jesteś. Wiem, że chcesz, aby kobiety patrzyły na ciebie tak, jak wyżej Gal Gadot na Chrisa Pine’a. Masz szczęście, że tu trafiłeś.