Męskim okiem • męski punkt widzenia i lifestyle • blog DAVID-DURDEN.pl

Kategoria: MĘSKIM OKIEM

Ładuję

Męskim okiem to najbardziej ogólną kategoria na blogu. Znajdziesz tutaj wpisy powiązane z rozwijaniem własnego życia, wpisy związane z męskimi sprawami, a także artykuły skupiające się na tematach rozrywkowych - gadżetach, grach czy alkoholach. Dowiesz się więcej o historii Jacka Danielsa, przeczytasz o negatywnych skutkach pornografii, a także przeczytasz moje podsumowania danego roku. Warto dbać o swój styl życia i stale go ulepszać - dzięki temu można wieść szczęśliwsze życie. Dla wszystkich zainteresowanych związkami, polecam kategorię relacje damsko męskie, tam znajdują się wszystkie artykuły o kobietach i związkach.


 

Archiwa

Najnowsze komentarze

  • Blog Ozonee on Pie*dol to: “Perfekcjonizm jest strasznie zły… Fajnie czasem sobie dokładnie posprzątać :p ale perfekcjonizm na co dzień jest naprawdę zły. Gdyby był…cze 30, 20:37
  • David Durden on Pie*dol to: “Voldemort, odrodził sięcze 9, 14:06
  • LORD VOLDEMORT on Pie*dol to: “ON WRUCIŁ! DAVID DURDEN WRUCIŁ!cze 4, 10:41

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!