Postanowiłem, że ta strona o mnie będzie legen… czekaj, zachowaj cierpliwość, za chwilę do tego przejdziemy… darna! Legendarna!

 

david durden - dawid perz(Pierwsza zasada – nigdy nie wychodź źle na zdjęciach)

 

Nazywam się Dawid Perz, w sieci działam pod pseudonimem “David Durden”. Nazwa wzięła od bohatera filmu Fight Club – Tylera Durdena.  U Tylera najbardziej podobała mi się jego wolność i ignorowanie tego co nieistotne. Śmiało mogę powiedzieć, że od pierwszego obejrzenia Fight Club – wszystko się zmieniło. Ten film ma moc!

Od zawsze interesowałem się psychologią, ludźmi i ogólnie relacjami. Dlatego też tym się po części zajmuję. 

Mój blog istnieje od 2015 roku. Moja działalność tutaj skupia się głównie na relacjach damsko męskich oraz szeroko pojętej atrakcyjności – fizycznej i mentalnej. Niezależnie od tego czy:

  • chcesz poznawać setki kobiet i cieszyć się życiem singla,
  • chcesz znaleźć jedną kobietę i założyć rodzinę,
  • chcesz po prostu poprawić swoją atrakcyjność,

Znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jestem pragmatykiem. Nie mówię ludziom tego co chcą usłyszeć, tylko to, czego nie chcą. Nie przeczytasz tutaj że wygląd zewnętrzny się nie liczy i wystarczy cudowny charakter, żeby przebierać w kobietach. To po prostu nie prawda. Ja chcę dać Ci narzędzia, które działają, są maksymalnie pragmatyczne – nawet jeśli na początku powodują dysonans poznawczy i ból. 

Blog w liczbach


 

Opublikowanych artykułów

Lata istnienia

Klientów

Odsłon co miesiąc

Napisanych książek

%

Poziom niesamowitości

Wyróżnienia


 

Blog zajął 25 miejsce w rankingu blogów w Polsce od Born2Be.

mens health nominacja david durden

Blog był nominowany do kategorii bloga roku Men’s Health w 2016 roku.

barney approved

Braney Stinson oficjalne zatwierdził bloga i wpisał do Bro Code.

To robię na co dzień!


 

david durden praca

Z wykształcenia jestem m.in. Socjologiem i informatykiem. Dziwne połączenie ale u mnie to normalne – szukam różnych rozwiązań i próbuję wielu rzeczy. Na co dzień zajmuję się także psychologią.

muskuły

Wygląd to dla mnie wizytówka i podstawa do robienia świetnego pierwszego wrażenia. Od lat chodzę na siłownię i biegam, zrobiłem nawet certyfikat trenera personalnego. Warto dbać o sylwetkę i trzymać odpowiednią wagę – dla zdrowia i lepszego życia.

social media

Oprócz bloga prowadzę również własne kanały na YouTube, rozwijam społeczność dla graczy i bawię się w internety. Właśnie – pamiętaj żeby obserwować mnie na instagramie – jednak uważaj, tam dawka niesamowitości może być za wysoka.

nutki

Wspominałem już, że nie da się mnie zaszufladkować w jednej dziedzinie? Muzyka to moja pasja od dziecka. Gram na elektryku i akustyku i pisząc ten tekst, zaczynam powoli wydawać swoje pierwsze kawałki. Nie umiałbym żyć bez nowych wyzwań.

GARŚĆ NIEPRZYDATNYCH INFORMACJI


 

ULUBIONY TRUNEK

jack daniels z coląJack Daniels z Colą

ULUBIONY OWOC

ananasAnanas

ZNAK ZODIAKU

lewLew