Nazywam się Dawid, mam 23 lata i bloga prowadzę od 2015 roku. Uwielbiam sport, dobre kino i inteligentne kobiety. Nie lubię pisać o sobie, dlatego ta sekcja jest taka krótka. Bo co ja mogę o sobie napisać? Same dobre rzeczy.

Bloga dopieszczam pod każdym względem w wolnym czasie. Wszystko musi działać perfekcyjnie, każdy przycisk musi gdzieś prowadzić, każda grafika musi być idealnie dopasowana. Muszę powiedzieć, że jestem dumny z tego miejsca, ponieważ wszystko co tutaj widzisz zrobiłem sam. Nigdy nie korzystałem z pomocy innych osób. Zawsze czytam, przeglądam cały internet – i potem sam próbuję. Bywało, że godzinami szukałem w otchłani internetu jak zmienić czcionkę w motywie – ale finalnie było warto.

Podobno wszyscy lubią piękne kobiety, więc wstawiłem, żeby było tutaj cokolwiek.

Bloga kieruję głównie dla męskiego grona odbiorców, panie oczywiście również zapraszam do czytania.

Co znajdziesz na moim blogu?

Na moim blogu znajdziesz kilka kategorii tematycznych. Głównie skupiam się na czterech filarach. Modzie męskiej, stylu życia, relacjach damsko-męskich oraz ogólnym filarze “fitness“, w którym poruszam tematy treningu i diety. Uważam, że każdy mężczyzna powinien jak najlepiej radzić sobie na tych czterech płaszczyznach. To podstawa do budowania szczęśliwego życia – przynajmniej w moim przypadku się sprawdza.

Dodatkową kategorią jest kategoria “DD Poleca”, w której znajdziesz tematy powiązane z kulturą. Polecam tam ciekawe filmy i książki. Jak na razie kategoria jest rzadko aktualizowana, ale jeśli zainteresowanie będzie rosło, to pewnie pojawiać się w niej więcej tematów.

Dwa kanały YouTube

Poza blogiem zajmuję się także twórczością na YouTube. Obecnie rozwijam dwa kanały. Jeden typowo dla mężczyzn na tematy związane z modą, stylem życia, treningiem i atrakcyjnością. Ten kanał nazywa się dokładnie tak samo jak blog "David Durden". Drugi kanał jest związany z psychologią, motywacją i relacjami damsko męskimi. Znajdziesz tam łatwo przyswajalne prezentacje rysowane.

Jack Daniels z Colą, to trunek tego bloga – dobrze wiedzieć, bo często jest przytaczany w wielu wpisach.

Rozgość się i znajdź własnego Tylera Durdena.