Postanowiłem, że ta strona o mnie będzie legen… czekaj, zachowaj cierpliwość, za chwilę do tego przejdziemy… darna! Legendarna!

 

david durden - dawid perz(Pierwsza zasada – nigdy nie wychodź źle na zdjęciach)

 

Nazywam się Dawid Perz, w sieci działam pod pseudonimem “David Durden”. Nazwa wzięła od bohatera filmu Fight Club – Tylera Durdena. Tak samo jak Barney Stinson, jestem niesamowity. Dlatego trudno być moim przyjacielem lub czytelnikiem, ponieważ ciężko przebywa się w otoczeniu tak niesamowitego człowieka. Nauczę Cię jak żyć, jak być legendarnym człowiekiem, który ma ogromne powodzenie i zawsze osiąga swoje cele. Jak to się stanie? Na początku zacznij czytać mojego bloga. Naprawdę nikt nie czyta mojego bloga?

Mój blog istnieje od 2015 roku. Moja działalność tutaj skupia się głównie w okolicach relacji damsko męskich oraz szeroko pojętej atrakcyjności – fizycznej i mentalnej. Niezależnie od tego czy:

  • chcesz poznawać setki kobiet i cieszyć się życiem singla,
  • chcesz znaleźć jedną kobietę i założyć rodzinę,
  • chcesz po prostu poprawić swoją atrakcyjność,

Ja pomogę Ci osiągnąć zamierzone cele. To będzie legendarna współpraca. Wskakuj w garniaka i czytaj bloga. 

Blog w liczbach


 

Opublikowanych artykułów

Lata istnienia

Klientów

Odsłon co miesiąc

Napisanych książek

%

Poziom niesamowitości

Wyróżnienia


 

Blog zajął 25 miejsce w rankingu blogów w Polsce od Born2Be.

mens health nominacja david durden

Blog był nominowany do kategorii bloga roku Men’s Health w 2016 roku.

barney approved

Braney Stinson oficjalne zatwierdził bloga i wpisał do Bro Code.

To robię na co dzień!


 

david durden praca

Z wykształcenia jestem m.in. Socjologiem i informatykiem. Dziwne połączenie ale u mnie to normalne – szukam różnych rozwiązań i próbuję wielu rzeczy. Na co dzień zajmuję się także psychologią.

muskuły

Wygląd to dla mnie wizytówka i podstawa do robienia świetnego pierwszego wrażenia. Od lat chodzę na siłownię i biegam, zrobiłem nawet certyfikat trenera personalnego. Warto dbać o sylwetkę i trzymać odpowiednią wagę – dla zdrowia i lepszego życia.

social media

Oprócz bloga prowadzę również własne kanały na YouTube, rozwijam społeczność dla graczy i bawię się w internety. Właśnie – pamiętaj żeby obserwować mnie na instagramie – jednak uważaj, tam dawka niesamowitości może być za wysoka.

nutki

Wspominałem już, że nie da się mnie zaszufladkować w jednej dziedzinie? Muzyka to moja pasja od dziecka. Gram na elektryku i akustyku i pisząc ten tekst, zaczynam powoli wydawać swoje pierwsze kawałki. Nie umiałbym żyć bez nowych wyzwań.

GARŚĆ NIEPRZYDATNYCH INFORMACJI


 

ULUBIONY TRUNEK

jack daniels z coląJack Daniels z Colą

ULUBIONY OWOC

ananasAnanas

ZNAK ZODIAKU

lewLew