4.8/5.0

Zacznij wzbudzać zainteresowanie pięknych kobiet

  Jeśli masz problem z kobietami i uważasz, że może to być spowodowane twoim wyglądem zewnętrznym, ten poradnik jest dla ciebie. Jeśli uważasz, że jesteś nieśmiały i brakuje ci pewności siebie – ten poradnik jest dla ciebie.   Sposobów na pokonanie nieśmiałości i stanie się lepszym z kobietami jest wiele. Ja uważam, że jednym z najlepszych sposobów jest poprawa własnego wyglądu i atrakcyjności. Jeśli wiesz, że dobrze wyglądasz, automatycznie rośnie też twoje poczucie własnej wartości. Myślisz sobie – zasługuję na nią, bo sam jestem z wysokiej półki. Przyznaj, że teraz często nie potrafisz podejść do pięknej kobiety, bo myślisz sobie – “co ona by mogła we mnie widzieć, jestem przeciętnym gościem i brakuje mi pewności siebie” – o tak, znasz to doskonale. Wiesz co musisz zrobić, aby twoje myślenie się zmieniło? Musisz stać się atrakcyjnym facetem, który jest o tym głęboko wewnętrznie przekonany.

Spójrz na kolejny przykład – eksperyment przeprowadzony przez Marcusa ze strony TinderSeduction potwierdza, że wygląd ma znaczenie. Nie jest najważniejszy w przypadku mężczyzn, ale odgrywa ważną rolę.

 • Jeśli interesują cię głównie relacje damsko-męskie i The Red Pill – sprawdź tego ebooka.
 • Jeśli interesuje cię podryw kobiet na Tinderze i co tydzień chcesz być z inną na randce – sprawdź tego ebooka.

Już ponad 220 mężczyzn przełamało swoją

nieśmiałość dzięki temu poradnikowi!

Atrakcyjność fizyczna to oczywiście głównie działka kobiet. Jeśli kobieta nie jest atrakcyjna, to praktycznie jest po zabawie. Szanse na znalezienie ogarniętego i atrakcyjnego mężczyzny spadają niemal do zera. Dlatego też powinieneś się cieszyć, że jesteś mężczyzną. Nikt nie ma gorzej niż kobiety mocno przeciętnej urody. Dla ciebie jako dla mężczyzny najważniejszy jest status społeczny i zaradność. Jednak wygląd zewnętrzny stanowi rdzeń, od którego wszystko się zaczyna. Jeśli źle wyglądasz, to nie będziesz pewny siebie i piękne kobiety nie będą zwracały na ciebie większej uwagi.

 Przez kilka pierwszych sekund przy poznaniu, kobieta ocenia twoją atrakcyjność.  Od tego momentu zależy wiele, bo jeśli dostaniesz zielone światło, to grasz dalej. Jeśli nie, to nawet nie zdążysz zaprezentować swojego statusu i męskiego charakteru. Twój wygląd to taka przepustka do dalszej gry i lepszego świata.

E-BOOK już w sprzedaży!
DOSTĘPNE FORMATY: PDF
Rodzaje płatności:
* Pay Pal *
* Dot Pay *

Co się zmieni, gdy zastosujesz się do rad zawartych w poradniku?

Czy to wszystko oznacza, że jeśli nie urodziłeś się z twarzą modela to już po musztardzie? Oczywiście, że nie! Przy odrobinie pracy jesteś w stanie zmienić oblicze gry.  Zasada Pareta mówi, że 20% samców ma dostęp do 80% kobiet. Wskocz do tego grona. W poradniku znajdziesz konkretne rady jak poprawić swój wygląd zewnętrzny i przestać być nieśmiałym małym chłopczykiem, który nie potrafi otworzyć gęby, gdy w otoczeniu pojawia się ładna dziewczyna.  Otrzymasz również garść ciekawostek, dotyczących relacji damsko-męskich, które pomogą ci przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Ponadto dzięki wdrożeniu zmian z poradnika inni ludzie zaczną inaczej cię postrzegać. Czy wiesz, że ludzie lepiej wyglądający zarabiają więcej pieniędzy? Czy wiesz, że ludzie dobrze wyglądający są automatycznie odbierani za inteligentniejszych niż są w rzeczywistości? To właśnie kilka powodów, dla których warto dobrze wyglądać.

Mężczyzna aby przespać się z kobietą nie potrzebuje za wiele. Ona musi być dla niego atrakcyjna i na tym koniec. U mężczyzny to tak nie działa. Jeśli spodobasz się kobiecie (gdzie nie musisz wcale być modelem, bycie zadbanym i modnym facetem w zupełności wystarczy) to dostaniesz zaproszenie do zabawy. Jednak ona wtedy jeszcze nie wie, czy chce się z tobą przespać. Pociągasz ją fizycznie, ale to wciąż za mało. Wtedy na scenę możesz wprowadzić to mistyczne wnętrze, na które składa się twój charakter, zaradność i między innymi status.

Więc jeśli od pięknych kobiet odbijasz się jak piłka palantowa od ściany, być może zaniedbałeś ten aspekt swojego rozwoju. Kiedyś czytałem o tym, że wygląd się nie liczy. Potem przez kilka lat podążałem za tym stwierdzeniem, aż w końcu doszedłem do wniosku, że gówno prawda. Wygląd się liczy. Co prawda sześciopak i klata nie ugotują obiadu i nie zarobią pieniędzy, jednak mogą ci znacząco w życiu pomóc.

DLA KOGO JEST TEN E-BOOK?

 • chcesz żeby ludzie zaczęli cię poważniej traktować.
 • czujesz się nieatrakcyjny i nie wiesz co z tym zrobić.
 • chcesz przełamać swoją nieśmiałość i stać się pewnym siebie facetem.
 • chcesz poznawać piękne kobiety, które dotychczas były poza twoim zasięgiem.

Cofnięty podbródek vs. prawidłowe ułożenie szczęki

Ułożenie szczęki ma ogromny wpływ na atrakcyjność twarzy. Większość kobiet i mężczyzn jest określana jako “nieatrakcyjna” właśnie z powodu defektów związanych z szczęką. Co więcej, osoby te często są całkowicie nieświadome, że mają np. retrogenię lub progenię. To wady, które można korygować, stosując odpowiednie leczenie ortodontyczne. Tyłozgryz jest najczęściej występującą wadą zgryzu u mężczyzn. Powstaje na skutek złego oddychania w okresie dojrzewania. Prawidłowy oddech powinien odbywać się przez nos, natomiast jeśli oddychaliśmy przez usta istnieje spora szansa, że nasza szczęka nie rozwinęła się prawidłowo. Na powyższej fotografii po lewej widzisz osobę, która oddychała przez usta i ma cofnięty podbródek. Po prawej wygląd tej samej osoby, jeśli skorygowała by swój podbródek. W e-booku więcej informacji na ten temat, przykładowe ćwiczenia i rady co można zrobić, aby usunąć wadę. (Porady dostępne będą w aktualizacji, która zostanie wprowadzona 16.02.2019)

Przykład wideo, atrakcyjny vs. nieatrakcyjny facet

Zobacz poniższy materiał wideo. Krótki zarys fabuły żebyś zrozumiał. Na filmiku młody chłopak o imieniu Garrett opowiada o tym, że podoba mu się koleżanka z klubu tanecznego, która nazywa się Alexa. Alexa jest młodą ale piękną dziewczyną – każdy z nas to potwierdzi. Garrett znacząco odstaje od niej pod względem wyglądu. Fatalnie się ubiera, nosi kapelusz Fedorę, a obwód jego ramion jest chyba mniejszy od ramion Alexy. Chłopak prawdopodobnie nie miał dobrego wzorcu mężczyzny w swoim domu. Aby poderwać Alexę postanawia bowiem przygotować dla niej prezent i układ taneczny. Myśli, że tak podbije jej serce.

Jak jednak mogłes zauważyć, jedyne co wygrał Garrett… to przytulenie i gwarantuję ci, że dalszego ciągu tej historii nie było. Alexa ma chłopaka, który gra w futbol amerykański i jest co by nie mówić przystojny. Poniżej jej zdjęcia z chłopakiem.

Myślisz, że on też przygotowywał dla Alexy specjalny pokaz taneczny i pudełko czekoladek? No pewnie, że nie. Nie musiał tego robić. Jeśli poza dobrym wyglądem jest również pewny siebie (a to często idzie ze sobą w parze) to Alexa po prostu nie mogła mu się oprzeć. Garrett mierzył w dziewczynę z poza swojej ligi i trafił natychmiast do “friendzone”. Jak mam cię jeszcze przekonać, że nad wyglądem trzeba pracować?

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEGO E-BOOKA?

 • ponad 100 praktycznych porad dotyczących zmiany wyglądu zewnętrznego.
 • 5 rozbudowanych działów tematycznych: Podstawy, Mowa Ciała, Sylwetka i Trening, Ubiór, Włosy i Fryzura.
 • oszczędność czasu i pieniędzy – cała wiedza w pigułce.
 • wszystkie rady dotyczące atrakcyjności zewnętrznej, pochodzące z mojego doświadczenia.
 • e-book pisany w stylu podobnym do bloga, prosty język i podejście do tematu.
 • przełamiesz swoją nieśmiałość i staniesz się pewnym siebie mężczyzną.
 • zaczniesz z łatwością poznawać piękne kobiety, które dotyczas oglądałeś jedynie na Instagramie.
 • pomocne infografiki w każdym rozdziale.
 • podsumowania w każdym rozdziale, przypominające ważne kwestie

ROZDZIAŁY W E-BOOKU

R1: PodstawyR2: PerfumyR3: Mowa CiałaR4: SylwetkaR5: UbiórR6: Włosy
1.1 Prysznic

1.2 Zarost

1.3 Zęby

1.4 Brwi i paznokcie

1.5 Skóra i cera

2.1 Przed pójściem do perfumerii

2.2 Podział zapachów ze względu na pory roku

2.3 W perfumerii

2.4 Rozlewnie perfum

2.5 Pryskaj się ale znaj umiar

3.1 Obawiaj się najspokojniejszej osoby w pomieszczeniu

3.2 Mowa ciała zależy od poziomu szczęścia w życiu

3.3 Nie przepraszaj za to, że żyjesz

3.4 Dawaj mniej, nie więcej

4.1 Podstawowe typy budowy ciała

4.2 Dokonywanie pomiarów

4.3 Zapotrzebowanie kaloryczne

4.4 Dieta

4.5 Trening

4.6 Trening Cardio/HIIT

5.1 Jak wypracować swój własny styl?

5.2 Jakich błędów nie popełniać?

5.3 Co każdy mężczyzna powinien mieć w szafie?

5.4 Jak powinien ubierać się szczupły mężczyzna?

5.5 Jak powinien ubierać się otyły mężczyzna?

5.6 Koło barw - jak łączyć ze sobą kolory?

5.7 Dobór ciuchów do sylwetki

5.8 Biżuteria i dodatki

5.9 Przykładowe stylizacje

7.1 Barber vs Fryzjer

7.2 Dobór fryzury

7.3 Fryzury klasyczne

7.4 Czym układać włosy?

7.5 Jak układać włosy?

7.6 Przydatne akcesoria

7.7 Farbowanie włosów i inne kosmetyki

DLACZEGO MIAŁBYŚ KUPIĆ ODE MNIE TEN PORADNIK?

Oszczędzisz czas

masz wiedzę w pigułce w jednym pliku, możesz z niej korzystać w pociągu, uczelni, pracy – gdziekolwiek jesteś, nie tracisz czasu na szukanie informacji.

Przełamiesz swoją nieśmiałość

Przełamiesz swoją nieśmiałość i staniesz się pewnym siebie mężczyzną

Poprawisz swój wygląd

myślisz, że nie można poprawić wyglądu swojej twarzy? W e-booku przestawiam ze szczegółami, jak to zrobić!

Kupując e-booka w standardowej cenie, otrzymasz rozdział bonusowy, którego początkowo nie było w planach. Znajdziesz w nim wszystko to, na co nie starczyło miejsca w poprzednich kilku rozdziałach. Dowiesz się w nim między innymi:

 • jak wyglądać na starszego
 • jak wyglądać na młodszego
 • jak ubrać się w zależności od okazji
 • jak dobierać bieliznę
 • jak dobierać okulary przeciwsłoneczne
Oraz wiele innych porad i dodatków.

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Nawet nie jestem zaskoczony poziomem tego poradnika. Bardzo fajną robotę wykonał Durden i trzeba przyznać, że można wyciągnąć z niego wiele ciekawych wniosków. Warto zauważyć, że nie ma tam jedynie suchych rad odnośnie poprawy atrakcyjności, ale również ciekawostki na temat relacji damsko-męskich oraz o samej drodze autora, którą musiał pokonać, by być tu gdzie jest. Polecam 🙂
Michał S.

Jak na pierwszy raz, to naprawdę kawał świetnej pracy. Bloga czytam od jego początków i zdziwiłbym się, gdyby ta praca była zawodem. Zdecydowanie najbardziej rozbudowane rozdziały o ubiorze i sylwetce. Wiadomo, że skoro pisze się poradnik o atrakcyjności jako całokształcie, to ciężko wyczerpać całe zagadnienie, bo wyszedłby z tego kolejny osobny poradnik. Tak więc w przyszłości czekam na jakiegoś dodatkowego e-booka o sylwetce. Poradnik będę polecał kumplom, którzy nie ogarniają tematu.
Marcin G.

Bardzo dużo przydatnej wiedzy i myślę, że jeśli ktoś chce przełamać swoją nieśmiałość i zacząć wreszcie żyć pełną parą, to jest to znakomita inwestycja. Sam przed zakupem poradnika byłem jak to autor określił małym nieśmiałym chłopaczkiem, który postanowił staćsię mężczyzną i to się udało! Polecam 🙂
Damian Ż.

Jestem sceptycznie nastawiony do takich poradników, jednak ten jest napisany tak niezwykle prostym językiem i tak łatwo się go przyswaja, że po prostu wow! Być może niektóre kwestie mogłyby być nieco bardziej rozwinięte, tak jednak uważam, że dla każdego mężczyzny, który chce popracować nad swoim wyglądem, jest to poradnik typu MUST-HAVE.
Michał W.

 

MOŻESZ MIEĆ TAKIE KOBIETY. WYSTARCZY, ŻE WDROŻYSZ W ŻYCIE WIEDZĘ Z PORADNIKA 🙂

 

KOSZYK
PREMIERA: Marzec 2018

CENA: 39,90