LOOKSMAXING – JAK POPRAWIĆ SWÓJ WYGLĄD?


jak poprawić swój wygląd

4.7 / 5

 

Dzięki temu poradnikowi:

 

 • poznasz ponad 100 praktycznych porad dotyczących poprawy wyglądu zewnętrznego,
 • przeczytasz 5 rozbudowanych działów tematycznych: Podstawy, Mowa Ciała, Sylwetka i Trening, Ubiór, Włosy i Fryzura,
 • oszczędzisz czas i pieniądze – cała wiedza w pigułce,
 • przełamiesz swoją nieśmiałość i znacznie poprawisz pewność siebie,
 • piękne kobiety zaczną się tobą interesować, podryw stanie się łatwiejszy,
 • dowiesz się jak poprawić swój wygląd w krótkim casie.

Tylu mężczyzn zaczęło poznawać piękne kobiety dzięki temu poradnikowi

CENA: 49 zł
FORMATY: PDF

KUPUJĄC PORADNIK POMAGASZ 💪
Z każdego zamówienia przekazuję 1 zł na fundację Rak’n’Roll. #DavidDurdenPomaga

Bezpieczna płatność z dotpay

 

OPINIE

Nawet nie jestem zaskoczony poziomem tego poradnika. Bardzo fajną robotę wykonał Durden i trzeba przyznać, że można wyciągnąć z niego wiele ciekawych wniosków. Warto zauważyć, że nie ma tam jedynie suchych rad odnośnie poprawy atrakcyjności, ale również ciekawostki na temat relacji damsko-męskich oraz o samej drodze autora, którą musiał pokonać, by być tu gdzie jest. Polecam 🙂
Michał S.

Jak na pierwszy raz, to naprawdę kawał świetnej pracy. Bloga czytam od jego początków i zdziwiłbym się, gdyby ta praca była zawodem. Zdecydowanie najbardziej rozbudowane rozdziały o ubiorze i sylwetce. Wiadomo, że skoro pisze się poradnik o atrakcyjności jako całokształcie, to ciężko wyczerpać całe zagadnienie, bo wyszedłby z tego kolejny osobny poradnik. Tak więc w przyszłości czekam na jakiegoś dodatkowego e-booka o sylwetce. Poradnik będę polecał kumplom, którzy nie ogarniają tematu.
Marcin G.

Bardzo dużo przydatnej wiedzy i myślę, że jeśli ktoś chce przełamać swoją nieśmiałość i zacząć wreszcie żyć pełną parą, to jest to znakomita inwestycja. Sam przed zakupem poradnika byłem jak to autor określił małym nieśmiałym chłopaczkiem, który postanowił staćsię mężczyzną i to się udało! Polecam 🙂
Damian Ż.

Jestem sceptycznie nastawiony do takich poradników, jednak ten jest napisany tak niezwykle prostym językiem i tak łatwo się go przyswaja, że po prostu wow! Być może niektóre kwestie mogłyby być nieco bardziej rozwinięte, tak jednak uważam, że dla każdego mężczyzny, który chce popracować nad swoim wyglądem, jest to poradnik typu MUST-HAVE.
Michał W.

Co się zmieni, gdy zastosujesz się do rad z poradnika?


Jak poprawić swój wygląd? – PORADNIK


Jeśli masz problem z kobietami i uważasz, że może to być spowodowane twoim wyglądem zewnętrznym, ten poradnik jest dla ciebie. Jeśli uważasz, że jesteś nieśmiały i brakuje ci pewności siebie – ten poradnik jest dla ciebie.   Teraz pewnie często zadajesz sobie pytanie “co zrobić, żeby dziewczyny się mną interesowały?” Sposobów na pokonanie nieśmiałości i stanie się lepszym z kobietami jest wiele. Ja uważam, że jednym z najlepszych sposobów jest poprawa własnego wyglądu i atrakcyjności. Jeśli wiesz, że dobrze wyglądasz, automatycznie rośnie też twoje poczucie własnej wartości. Myślisz sobie – zasługuję na nią, bo sam jestem z wysokiej półki. Przyznaj, że teraz często nie potrafisz podejść do pięknej kobiety, bo myślisz sobie – “co ona by mogła we mnie widzieć, jestem przeciętnym gościem i brakuje mi pewności siebie” – o tak, znasz to doskonale. Wiesz co musisz zrobić, aby twoje myślenie się zmieniło? Musisz stać się atrakcyjnym facetem, który jest o tym głęboko wewnętrznie przekonany.

Spójrz na kolejny przykład – eksperyment przeprowadzony przez Marcusa ze strony TinderSeduction potwierdza, że wygląd ma znaczenie. Nie jest najważniejszy w przypadku mężczyzn, ale odgrywa ważną rolę. Dowiedz się jak poprawić swój wygląd już dziś!

Ładni ludzie mają w życiu łatwiej – jak poprawić wygląd?


Czasami kiedy tak czytasz te opinie o tym, jaki to wygląd jest ważny, pewnie myślisz sobie, że trzeba urodzić się modelem. Myślisz sobie “to nie dla mnie” i właśnie dlatego przegrywasz. Żaden ze mnie model ale naprawdę wiele czasu zainwestowałem w swój wygląd, sylwetkę, ubiór i obecnie nie narzekam na towarzystwo pięknych kobiet. Co to oznacza? Otóż przy odrobinie pracy jesteś w stanie zmienić oblicze gry.  Zasada Pareta mówi, że 20% samców ma dostęp do 80% kobiet (oczywiście to tylko umowne liczby). Dlaczego by nie spróbować wskoczyć do tego grona? Albo przynajmniej się zbliżyć? W poradniku znajdziesz konkretne rady jak poprawić swój wygląd zewnętrzny i jak zacząć wzbudzać zainteresowanie pięknych kobiet.  Otrzymasz również garść ciekawostek, dotyczących relacji damsko-męskich, które pomogą ci przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Ponadto dzięki wdrożeniu zmian z poradnika inni ludzie zaczną inaczej cię postrzegać. Czy wiesz, że ludzie lepiej wyglądający zarabiają więcej pieniędzy? Czy wiesz, że ludzie dobrze wyglądający są automatycznie odbierani za inteligentniejszych niż są w rzeczywistości? To właśnie kilka powodów, dla których warto dobrze wyglądać.

Kiedyś czytałem o tym, że wygląd się nie liczy. Potem przez kilka lat podążałem za tym stwierdzeniem, aż w końcu doszedłem do wniosku, że gówno prawda. Wygląd się liczy. Co prawda sześciopak i klata nie ugotują obiadu i nie zarobią pieniędzy, jednak mogą ci znacząco w życiu pomóc.

Chcesz dostawać takie zdjęcia?


co zrobić żeby dziewczyny się mną interesowały
co zrobić żeby dziewczyny się mną interesowały
co zrobić żeby dziewczyny się mną interesowały

Atrakcyjny vs. Nieatrakcyjny – brutalny przykład wideo


Zobacz poniższy materiał wideo. Krótki zarys fabuły żebyś zrozumiał. Na filmiku młody chłopak o imieniu Garrett opowiada o tym, że podoba mu się koleżanka z klubu tanecznego, która nazywa się Alexa. Alexa jest młodą ale piękną dziewczyną – każdy z nas to potwierdzi. Garrett znacząco odstaje od niej pod względem wyglądu. Fatalnie się ubiera, nosi kapelusz Fedorę, a obwód jego ramion jest chyba mniejszy od ramion Alexy. Chłopak prawdopodobnie nie miał dobrego wzorcu mężczyzny w swoim domu. Aby poderwać Alexę postanawia bowiem przygotować dla niej prezent i układ taneczny. Myśli, że tak podbije jej serce.

YouTube video

Jak jednak mogłes zauważyć, jedyne co wygrał Garrett… to przytulenie i gwarantuję ci, że dalszego ciągu tej historii nie było. Alexa ma chłopaka, który gra w futbol amerykański i jest co by nie mówić przystojny. Poniżej jej zdjęcia z chłopakiem.

eksperyment klaudiusz

Kobiety zwracają uwagę na wygląd tak samo, jak mężczyźni


Atrakcyjność fizyczna jest ważna nie tylko w przypadku kobiet, jak to błędnie stara się przedstawić społeczeństwo. Liczne badania i eksperymenty potwierdzają, że  dla kobiet wygląd zewnętrzny jest równie ważny, co wygląd kobiety dla mężczyzny.  Pewnie teraz zadajesz sobie pytanie – ale jak to? Przecież wszyscy mówili, że wygląd nie ma znaczenia i liczy się charakter. Niestety to nieprawda. Jasne, że twój charakter również się liczy. Jak nie masz jaj, to nawet wygląd Brada Pitta ci nie pomoże. Jednak wiele środowisk zakopuje fakty pod dywan. Mamy i babcie wmawiają mężczyznom, że wygląd nie ma znaczenia i wystarczy być dobrym, miłym człowiekiem, a na pewno kobiety to docenią. Mijają dni, miesiące, a nawet lata i nic się w tej materii nie zmienia. Idziesz do klubu – marne efekty. Podchodzisz na ulicy – to samo. Próbujesz na Tinderze – jak grochem o ścianę. Niby masz jakieś efekty. Tylko czy chcesz mieć “jakieś” efekty? A może chciałbyś wreszcie poznawać piękne kobiety? Pamiętaj, że w życiu trzeba mierzyć wysoko. Jeśli mierzysz nisko, możesz nie dostać nawet tyle.

Pomyśl o tych wszystkich kobietach, które cię odrzuciły. O swojej EX, która straciła zainteresowanie twoją osobą. Pomyśl o tych wszystkich momentach, w których czułeś się nieatrakcyjny i bezwartościowy. A teraz pomyśl również o tym, że sukces jest najlepszą zemstą. Ludzie odwracają nerwowo głowy, gdy ktoś faktycznie bierze życie w swoje ręce.  Wyobraź sobie jak możesz się zmienić. Świetna sylwetka wzbudzająca szacunek u każdego kogo mijasz na ulicy. Ubiór zgodny z twoim stylem i jednocześnie powodujący opad szczeki do podłogi. Poruszasz się pewnym krokiem po ulicy i jesteś przekonany o swojej wartości. Wtedy rzeczy dzieją się po prostu same. Nagle wokół ciebie zaczynają pojawiać się atrakcyjne kobiety. Skąd to wiem? Bo sam to wszystko przeszedłem. Moment w którym orientujesz się, że kobiety, dla których do tej pory byłeś niewidzialny nagle zaczynają szukać cię wzrokiem, jest naprawdę bezcenny. 

ROZDZIAŁY


1.1 Prysznic

1.2 Zarost

1.3 Zęby

1.4 Brwi i paznokcie

1.5 Skóra i cera

2.1 Przed pójściem do perfumerii

2.2 Podział zapachów ze względu na pory roku

2.3 W perfumerii

2.4 Rozlewnie perfum

2.5 Pryskaj się ale znaj umiar

3.1 Obawiaj się najspokojniejszej osoby w pomieszczeniu

3.2 Mowa ciała zależy od poziomu szczęścia w życiu

3.3 Nie przepraszaj za to, że żyjesz

3.4 Dawaj mniej, nie więcej

4.1 Podstawowe typy budowy ciała

4.2 Dokonywanie pomiarów

4.3 Zapotrzebowanie kaloryczne

4.4 Dieta

4.5 Trening

4.6 Trening Cardio/HIIT

5.1 Jak wypracować swój własny styl?

5.2 Jakich błędów nie popełniać?

5.3 Co każdy mężczyzna powinien mieć w szafie?

5.4 Jak powinien ubierać się szczupły mężczyzna?

5.5 Jak powinien ubierać się otyły mężczyzna?

5.6 Koło barw – jak łączyć ze sobą kolory?

5.7 Dobór ciuchów do sylwetki

5.8 Biżuteria i dodatki

7.1 Barber vs Fryzjer

7.2 Dobór fryzury

7.3 Fryzury klasyczne

7.4 Czym układać włosy?

7.5 Jak układać włosy?

7.6 Przydatne akcesoria

7.7 Farbowanie włosów i inne kosmetyki

Kupując e-booka w standardowej cenie, otrzymasz rozdział bonusowy, którego początkowo nie było w planach. Znajdziesz w nim wszystko to, na co nie starczyło miejsca w poprzednich kilku rozdziałach. Dowiesz się w nim między innymi:

 • jak wyglądać na starszego,
 • jak wyglądać na młodszego,
 • jak ubrać się w zależności od okazji,
 • jak dobierać bieliznę,
 • jak dobierać okulary przeciwsłoneczne.
Oraz wiele innych porad i dodatków. Jeśli nie wiesz jak poprawić swój wygląd – ten e-book jest dla Ciebie!

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN PORADNIK?


Oszczędzisz czas

like, thumbs, thumbs up, up, vote icon

masz wiedzę w pigułce w jednym pliku, możesz z niej korzystać w pociągu, uczelni, pracy – gdziekolwiek jesteś, nie tracisz czasu na szukanie informacji.

Przełamiesz swoją nieśmiałość

like, thumbs, thumbs up, up, vote icon

Przełamiesz swoją nieśmiałość i staniesz się pewnym siebie mężczyzną

Zaczniesz poznawać piękne kobiety

like, thumbs, thumbs up, up, vote icon

myślisz, że nie można poprawić wyglądu swojej twarzy? W e-booku przestawiam ze szczegółami, jak to zrobić! Dzięki temu piękne kobiety zaczną zwracać na ciebie uwagę.

CENA: 49 ZŁ

Bezpieczna płatność z dotpay