Włosy męskie i uroda - stylizacja i nowe trendy • David Durden

Kategoria: WŁOSY I URODA

Ładuję

Zadbany i atrakcyjny mężczyzna to nie tylko odpowiedni ubiór. Bardzo duże znaczenie w przypadku panów odgrywają również włosy. Kobiety często deklarują, że włosy to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracają uwagę. To tylko jeden z wielu powodów, dla których o włosy należy dbać. W niniejszej kategorii znajdziesz sezonowe modne fryzury męskie, dowiesz się czym układać włosy i jaką pomadę do włosów wybrać. Najlepsze pomady, pasty i prestylery znajdziesz w moim sklepie dla brodaczy. Układanie włosów męskich nigdy nie było prostsze! W razie jakichkolwiek pytań odnośnie fryzur i układania, możesz pisać w komentarzach pod odpowiednimi wpisami lub bezpośrednio na e-mail.

MÓJ KANAŁ YOUTUBE

Subskrybuj David Durden

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem “David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

david durden sklep

Interesujesz się męskim stylem życia? Dołącz do mojej grupy FB, która zrzesza mężczyzn interesujących się modą, włosami czy pielęgnacją brody. Przy okazji otrzymasz rabat na zakupy w moim sklepie!