Kategoria: WŁOSY I URODA

Ładuję

Zadbany i atrakcyjny mężczyzna to nie tylko odpowiedni ubiór. Bardzo duże znaczenie w przypadku panów odgrywają również włosy. Kobiety często deklarują, że włosy to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracają uwagę. To tylko jeden z wielu powodów, dla których o włosy należy dbać. W niniejszej kategorii znajdziesz sezonowe modne fryzury męskie, dowiesz się czym układać włosy i jaką pomadę do włosów wybrać. Najlepsze pomady, pasty i prestylery znajdziesz w moim sklepie dla brodaczy. Układanie włosów męskich nigdy nie było prostsze! W razie jakichkolwiek pytań odnośnie fryzur i układania, możesz pisać w komentarzach pod odpowiednimi wpisami lub bezpośrednio na e-mail.

Archiwa

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!