tinder poradnik dla mezczyzn

Zacznij Poznawać Kobiety Przez Tindera

Popularność Tindera wzrasta z każdym miesiącem. Okazuje się, że to aplikacja idealna na szybkie randki i niezobowiązujące relacje. Nie można również wykluczyć poważnych związków, jednak to raczej mniejszość. Tinder jest często określany aplikacją do seksu i myślę, że pomimo uproszczenia, jest w tym wiele prawdy. Niestety na aplikacjach randkowych mężczyźni nie mają łatwego życia. Często spędzają tam bardzo dużo czasu, ale efekty są niezadowalające. Kobiety otrzymują dziennie tysiące różnych wiadomości i aby się tam wyróżnić, trzeba trochę popracować. Ten poradnik jest dla ciebie, jeśli chcesz wreszcie zacząć poznawać piękne kobiety na Tinderze. 

Looks max

ZACZNIJ WZBUDZAĆ ZAINTERESOWANIE PIĘKNYCH KOBIET

Jeśli masz problem z kobietami i uważasz, że może to być spowodowane twoim wyglądem zewnętrznym, ten poradnik jest dla ciebie. Jeśli uważasz, że jesteś nieśmiały i brakuje ci pewności siebie – ten poradnik jest dla ciebie. Przez kilka pierwszych sekund przy poznaniu, kobieta ocenia twoją atrakcyjność.  Od tego momentu zależy wiele, bo jeśli dostaniesz zielone światło, to grasz dalej. Jeśli nie, to nawet nie zdążysz zaprezentować swojego statusu i męskiego charakteru. Twój wygląd to taka przepustka do dalszej gry i lepszego świata.

Alpha Male

ALPHA MALE

20% samców alfa ma dostęp do praktycznie nieograniczonej ilości kobiet. Pozostałe 80% panów nie wzbudza w kobietach większego zainteresowania. Oznacza to, że 80% populacji kobiet, pragnie 20% najlepszych samców. Ta teoria opiera się na tak zwanej Zasadzie Pareta. Zasada Pareta mówi o tym, że 20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów. Przykładem Zasady Pareta jest sytuacja, gdzie 20% klientów przynosi 80% zysków, albo gdy 20% materiału, zajmuje 80% egzaminu.