Zacznij wzbudzać zainteresowanie pięknych kobiet

Jeśli masz problem z kobietami i uważasz, że może to być spowodowane twoim wyglądem zewnętrznym, ten poradnik jest dla ciebie. Jeśli uważasz, że jesteś nieśmiały i brakuje ci pewności siebie – ten poradnik jest dla ciebie. Przez kilka pierwszych sekund przy poznaniu, kobieta ocenia twoją atrakcyjność.  Od tego momentu zależy wiele, bo jeśli dostaniesz zielone światło, to grasz dalej. Jeśli nie, to nawet nie zdążysz zaprezentować swojego statusu i męskiego charakteru. Twój wygląd to taka przepustka do dalszej gry i lepszego świata.

Alpha Male

20% samców alfa ma dostęp do praktycznie nieograniczonej ilości kobiet. Pozostałe 80% panów nie wzbudza w kobietach większego zainteresowania. Oznacza to, że 80% populacji kobiet, pragnie 20% najlepszych samców. Ta teoria opiera się na tak zwanej Zasadzie Pareta. Zasada Pareta mówi o tym, że 20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów. Przykładem Zasady Pareta jest sytuacja, gdzie 20% klientów przynosi 80% zysków, albo gdy 20% materiału, zajmuje 80% egzaminu.

Tinder Poradnik

Popularność Tindera wzrasta z każdym miesiącem. Okazuje się, że to aplikacja idealna na szybkie randki i niezobowiązujące relacje. Nie można również wykluczyć poważnych związków, które dzięki niej się zrodziły, jednak to raczej mniejszość. Tinder jest często określany aplikacją do seksu i myślę, że to po części jest prawda. Wielu mężczyzn wchodzi na mojego bloga w poszukiwaniu pytań odnośnie tej aplikacji randkowej. Pytają jak ustawić profil, jakie zdjęcia dodać i co napisać w pierwszej wiadomości. Zapotrzebowanie było aż tak duże, że postanowiłem to wszystko upakować w mały poradnik.