MENU

tinder poradnik dla mezczyzn

Zacznij Poznawać Kobiety Przez Tindera

JAK WYGRYWAĆ NA TINDERZE

Popularność Tindera wzrasta z każdym miesiącem. Okazuje się, że to aplikacja idealna na szybkie randki i niezobowiązujące relacje. Nie można również wykluczyć poważnych związków, jednak to raczej mniejszość. Tinder jest często określany aplikacją do seksu i myślę, że pomimo uproszczenia, jest w tym wiele prawdy. Niestety na aplikacjach randkowych mężczyźni nie mają łatwego życia. Często spędzają tam bardzo dużo czasu, ale efekty są niezadowalające. Kobiety otrzymują dziennie tysiące różnych wiadomości i aby się tam wyróżnić, trzeba trochę popracować. Ten poradnik jest dla ciebie, jeśli chcesz wreszcie zacząć poznawać piękne kobiety na Tinderze. 

Looks max

ZACZNIJ WZBUDZAĆ ZAINTERESOWANIE PIĘKNYCH KOBIET

JAK POPRAWIĆ SWÓJ WYGLĄD

Jeśli masz problem z kobietami i uważasz, że może to być spowodowane twoim wyglądem zewnętrznym, ten poradnik jest dla ciebie. Jeśli uważasz, że jesteś nieśmiały i brakuje ci pewności siebie – ten poradnik jest dla ciebie. Przez kilka pierwszych sekund przy poznaniu, kobieta ocenia twoją atrakcyjność.  Od tego momentu zależy wiele, bo jeśli dostaniesz zielone światło, to grasz dalej. Jeśli nie, to nawet nie zdążysz zaprezentować swojego statusu i męskiego charakteru. Twój wygląd to taka przepustka do dalszej gry i lepszego świata.

Alpha Male

ALPHA MALE

JAK BYĆ ATRAKCYJNYM FACETEM

20% samców alfa ma dostęp do praktycznie nieograniczonej ilości kobiet. Pozostałe 80% panów nie wzbudza w kobietach większego zainteresowania. Oznacza to, że 80% populacji kobiet, pragnie 20% najlepszych samców. Ta teoria opiera się na tak zwanej Zasadzie Pareta. Zasada Pareta mówi o tym, że 20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów. Przykładem Zasady Pareta jest sytuacja, gdzie 20% klientów przynosi 80% zysków, albo gdy 20% materiału, zajmuje 80% egzaminu.

jak poderwać dziewczynę

DAYGAME

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ – GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

W tej książce pokażę Ci jak podrywać dziewczyny w ciągu dnia i jak poruszać się po rynku seksualnym. Jednak to nie wszystko, ponieważ chciałbym zostawić Cię z czymś więcej. Nie chcę, żebyś stał się robotem, który używa super tekstów i sztuczek, aby uwieść naiwne dziewczyny. To bez sensu. Chcę abyś zaczął żyć z kobietami po swojemu – bez okłamywania siebie i innych.

Jeśli Twoim celem jest posiadanie wielu różnych partnerek i korzystanie z życia – proszę bardzo. Jeśli Twoim celem jest znalezienie kobiety, z którą się zwiążesz na stałe– Twoja sprawa. Ja tylko pokażę Ci, jak zacząć nawiązywać nowe znajomości i prowadzić je do „czegoś więcej”. Reszta jest w Twojej głowie i w Twoich rękach.