TINDER – PORADNIK


tinder poradnik dla mezczyzn

OCENA: 4.9 / 5.0

Dzięki temu poradnikowi:

Znalezione obrazy dla zapytania heart icon zaczniesz zdobywać więcej par z pięknymi kobietami,

Znalezione obrazy dla zapytania heart icon nauczysz się jak przenieść rozmowę z Tindera na SMS-y, a potem jak doprowadzić do spotkania,

Znalezione obrazy dla zapytania heart icon zaczniesz wreszcie poznawać piękne kobiety, takie, które do tej pory były poza zasięgiem,

Znalezione obrazy dla zapytania heart icon przejrzysz tony wiadomości z kobietami, które posłużą ci jako praktyczne przykłady,

Znalezione obrazy dla zapytania heart icon poznasz techniki, które znacznie ułatwią ci prowadzenie relacji damsko-męskich.

Już ponad tyle osób kupiło poradnik!

CENA: 49 zł
FORMATY: PDF, EPUB, MOBI

KUPUJĄC PORADNIK POMAGASZ 💪
Z każdego zamówienia przekazuję 1 zł na fundację Rak’n’Roll. #DavidDurdenPomaga

Bezpieczna płatność z dotpay

tinder poradnik

Tinder Poradnik dla Mężczyzn


Masz już dość nieskuteczności na Tinderze? Chcesz wreszcie zacząć chodzić na randki, a nie jedynie pisać w nieskończoność z kolejnymi parami? A może po prostu chcesz zacząć wreszcie zdobywać więcej par, a nie tylko dwie na tydzień? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić. Przygotowałem dosyć obszerny poradnik dotyczący Tindera, w którym omówiłem wszystkie najważniejsze kwestie z nim związane. Gwarantuję ci, że po przeczytaniu tego poradnika zaczniesz osiągać lepsze efekty, nie tylko na aplikacjach randkowych, ale w codziennym życiu w relacjach damsko-męskich. Jednak aby tak się stało, musisz się trochę przyłożyć. Wszystkie rady będziesz miał podane na tacy, ale wdrożenie ich w życie wymaga nieco wytrwałości. Jeśli jesteś zmotywowany i chcesz wreszcie poznawać piękne kobiety, to myślę, że nie będzie to stanowiło problemu. W poradniku znajdziesz nie tylko tekstowe porady, ale również przykładowe rozmowy w formie graficznej. W rozdziale bonusowym, znajduje się mnóstwo przykładów, rozmów i innych wskazówek, które zbierałem na przełomie ostatnich lat. Pokażę ci również jak wygląda na Tinderze życie modela fitness i jak całkowicie zmienia perspektywę na relacje damsko-męskie. Niektóre wiadomości mogą być dla ciebie lekkim szokiem, tym bardziej jeśli do tej pory nie miałeś styczności z takimi przykładami. Dzięki temu, że poznasz Tindera zza kulis, będziesz mógł lepiej dostosować się do panujących tam zasad.  W e-booku znajdziesz również konkretne porady jak umawiać się na randkę od A-Z, poparte przykładami. Pokaże ci prosty schemat, który od tej pory będziesz stosować bardzo często. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

dwa w jednym

W PAKIECIE TANIEJ, KUP 2 EBOOKI ZA 78 ZŁ!
OSZCZĘDZASZ 20 ZŁ!
CENA BEZ PAKIETU: 98 ZŁ

Do końca promocji zostało:


Jak zmienią się twoje rozmowy na Tinderze po zastosowaniu rad z poradnika?


 
SPIS TREŚCI (kliknij aby rozwinąć)

(linki do niektórych darmowych fragmentów poradnika)

– WITAJ NA POLU BITWY –
1. Jak działa Tinder?
2. Brutalna prawda o Tinderze.
3. Eksperyment Klaudiusz
4. Dlaczego nie masz par na tinderze?

– USTAW SWÓJ PROFIL –
4. Po co tu wszedłeś? Wybierz postać.
5. Zasada „dobre kobiety, są zawsze zajęte”
6. Jakie zdjęcia dodać na Tindera?
7. Jaki opis ustawić, aby przyciągnąć kobiety?
8. 10 sposobów, które zwiększą twoje pary o 80%.

– CZAS NA GRĘ – 
8. Pierwsza wiadomość.
9. Przykładowe rozmowy na Tinderze.
10. Pierwsze spotkanie.
11. Dodatkowe sekretne porady na pierwszą randkę.
12. Jak działać po udanym spotkaniu?
13. Jak działać po nie udanym spotkaniu?

– ZA KULISAMI –
14. Jak podrywają mężczyźni?
15. Jak wygląda życie modela fitness?
16. Nic nie pomaga? Wypróbuj Looksmaxing.

– PODSUMOWANIE – 
17. Najczęściej popełnianie błędy.
18. Inne portale warte uwagi.

– BONUS – 
19. Przykład podrywu kobiety na Tinderze + SMS Game (CASE STUDY)
20. Paczka dodatkowych przykładów Text Game. 
21. Zakończenie.

Czytam Durdena od początków bloga i na tego e-booka czekałem bardzo długo. Co tu dużo mówić, sam rozdział BONUSOWY jest warty każdych pieniędzy, bo można wyciągnąć z niego praktyczną wiedzę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Krok po kroku pokazane jak działać, aby najpierw zdobywać wiele par, a potem zamieniać te pary w spotkania. Autor podaje świetny schemat działania, który można kojarzyć z London Daygame Model i muszę z czystym sercem przyznać, że zastosowanie tego schematu znacznie zwiększyło liczbę moich nowych randek. Wcześniej miałem głównie problem z tym, że nie potrafiłem zaprosić na spotkanie (bo dosyć dużo pracowałem nad wyglądem i pary miałem). Jeśli szukasz poradnika o Tinderze, w którym faktycznie są tony wiedzy, to tylko i wyłącznie ten! 5/5

Znalezione obrazy dla zapytania 5 star render

Kamil K.

Informatyk

Przyznam, że ja jako laik w tych tematach byłem mocno zszokowany, jak można prowadzić rozmowę z dziewczyną, która jest nami zainteresowana. W rozdziale bonusowym to się nieźle uśmiałem (są przykładowe zdjęcia rozmów), bo autor poradnika jest prawdziwym kotem, który rzuca podtekstami na lewo i prawo, a kobiety są coraz bardziej zainteresowane. No i ta prostota, ja do tej pory pisałem z kobietami czasami nawet miesiąc, zanim proponowałem spotkanie, a tutaj są przykłady, gdzie autor działa jak baterie Duracell. Polecam wszystkim jako taką lekką lekturę na jesienne dni, bo można się wiele nauczyć nie tylko o Tinderze, ale i o relacjach ogółem 🙂

Znalezione obrazy dla zapytania 5 star render

Mariusz S.

Student

Chcesz spotykać się z takimi kobietami?


Tinder Poradnik dla Mężczyzn – informacje szczegółowe


W poradniku zawarłem łącznie 6 rozbudowanych rozdziałów, a cały poradnik ma aż 103 strony. Poza prostą teorią i wskazówkami w e-booku znajdziesz również wiele zdjęć, głównie przykładów wymiany wiadomości z kobietami, ale nie tylko. Dzięki temu będziesz mógł bardzo szybko pojąć, jak radzić sobie w wiadomościach na portalach randkowych.

ROZDZIAŁ I: WITAJ NA POLU BITWY


W pierwszym rozdziale znajdziesz podstawowe informacje dotyczące aplikacji randkowej jaką jest Tinder. Dowiesz się jakie brutalne zasady rządzą na takich portalach, przeczytasz trochę o eksperymencie Klaudiusz, a także znajdziesz porady związane z brakiem par na Tinderze. Wielu mężczyzn często zakładając tam konto, skarży się na brak par lub twierdzi, że pary są bardzo niskiej jakości. Założeniem tego poradnika jest to, abyś wreszcie zaczął parować się z kobietami, które ci się podobają. Dlatego wyjaśnimy sobie co może być przyczyną ewentualnego braku par, zanim przejdziemy do kolejnego rozdziału.

ROZDZIAŁ II: USTAW SWÓJ PROFIL


W drugim rozdziale znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje teoretyczne. Pokażę ci jakimi cechami warto się kierować, aby wzbudzić zainteresowanie kobiet, a także wyjaśnię, dlaczego dobre kobiety, są zawsze zajęte. Poza tym i co najważniejsze – podam ci przykłady jakie zdjęcia należy dodać na Tindera oraz jaki opis przyciągnie największe zainteresowanie. Na zakończenie rozdziału sekretne 10 sposobów na zwiększenie par o 80%.

ROZDZIAŁ III: CZAS NA GRĘ


Tutaj zaczniemy największą zabawę, albowiem zakończymy teoretyzowanie i przejdziemy do praktyki. Dowiesz się jak pisać wiadomości, pokaże ci przykładowe rozmowy zakończone sukcesem, a także udzielę wskazówek dotyczących pierwszego spotkania. Poznasz prosty schemat działania, który będziesz stosował od tej pory za każdym razem. Znajduje się tutaj także jeden z ważniejszych podrozdziałów w e-booku – „dodatkowe sekretne porady na pierwszą randkę„.

ROZDZIAŁ IV: ZA KULISAMI


W tym ciekawym rozdziale pokażę ci wszystko od drugiej strony. Zobaczysz jak podrywają mężczyźni i jak bardzo zawalona spamem jest skrzynka kobiety, która ma konto na portalu randkowym. Pokaże ci również jak wygląda życie samca alfa 10/10, który na Tinderze może robić właściwie co zechce, a kobiety i tak będą gotowe na spotkanie – powinno zmotywować cię to do pracy nad atrakcyjnością.

ROZDZIAŁ V: PODSUMOWANIE


W tym krótkim rozdziale podsumujemy sobie najczęściej popełniane błędy i zbierzemy w całość wszystkie informacje, które znalazły się w poprzednich rozdziałach. Poznasz również inne ciekawe portale randkowe.

BONUS


Bonus to jednocześnie najdłuższy rozdział w całym e-booku i tony praktycznej wiedzy. Znajdziesz w nim całe gotowe przykłady – od rozpoczęcia rozmowy na Tinderze, po przejście na SMS-y aż do finalizacji spotkania. Takich informacji nie znajdziesz nigdzie indziej.

CENA: 49 zł

Bezpieczna płatność z dotpay

Kobiety tylko czekają na atrakcyjnych mężczyzn


Takich przykładów rozmów znajdziesz w poradniku o wiele więcej, szczególnie w rozdziale bonusowym.

PRZYKŁADOWE STRONY PORADNIKA


O AUTORZE


dawid perz

Nazywam się Dawid Perz i od 2015 roku prowadzę bloga, na którym właśnie jesteś. Z wykształcenia jestem m.in. socjologiem, a w codziennym życiu zajmuję się także psychologią. Masz więc pewność, że moje rady są rzetelne, a także zostały przygotowane na podstawie wieloletniego doświadczenia. Do tej pory opublikowałem na blogu ponad 300 artykułów dotyczących szeroko pojętej atrakcyjności – zewnętrznej i wewnętrznej. Moim celem jest pomoc mężczyznom w stawaniu się jak najlepszą wersją siebie.

tinder poradnik dla mezczyzn

OCENA: 4.9 / 5.0

CENA: 49 zł
STRONY: 103
ROZDZIAŁY: 5 + OGROMNY BONUS
FORMAT: PDF, EPUB, MOBI
PŁATNOŚĆ: BEZPIECZNA Z DOTPAY
DATA WYDANIA: WRZESIEŃ 2019
AUTOR: DAVID DURDEN

Natychmiast po opłaceniu zamówienia, wyświetlony zostanie link do pobrania e-booka. W razie pytań jestem dostępny pod adresem e-mail: kontakt@david-durden.pl

Rozdział bonusowy jest wliczony w cenę 49 złotych z okazji premiery do odwołania. 

CENA: 49 zł

EFEKTY PO PRZECZYTANIU PORADNIKA