RELACJE DAMSKO MĘSKIE

Ładowanie

Od zarania dziejów związki między kobietami i mężczyznami były źródłem fascynacji, ekscytacji i zamieszania. Od Romea i Julii po Rossa i Rachel, byliśmy urzeczeni opowieściami o miłości i złamanym sercu. Dziś nadal intryguje nas dynamika relacji damsko-męskich, a wielu z nas wciąż szuka odpowiedzi. Piszecie do mnie - Dawid! Jakie pytania zadać dziewczynie, żeby zainteresować ją rozmową? O czym pisać na Facebooku? Co robić gdy dziewczyna nie odpisuje? Jest tego trochę ;) 

Męski blog o związkach

Na moim blogu o relacjach damsko-męskich staramy się rozjaśnić ten temat. Przeanalizujemy różne etapy związku, od przyciągania i flirtu po zaangażowanie i małżeństwo. Omówimy style komunikacji, sposoby rozwiązywania konfliktów i utrzymywania iskry przy życiu. Doradzimy też, jak radzić sobie z typowymi problemami, takimi jak niewierność, zazdrość czy niedopasowane potrzeby. Jeśli chcesz wiedzieć jak uwieść kobietę lub szukasz pomysłu na randkę - dobrze trafiłeś. 

Niezależnie od tego, czy jesteś obecnie w związku, czy po prostu próbujesz poruszać się po scenie randkowej, mam nadzieję, że znajdziesz tu pomocne źródło informacji na temat relacji damsko-męskich. Relacje DM ewoluują, pojawiają się różne typy takich relacji jak:

A co za tym idzie - coraz trudniej niektórym odnaleźć się na tym polu. 

Blog o kobietach - pisany przez mężczyznę

Jeśli szukasz artykułów na temat kobiet, mężczyzn i związków - to dobrze trafiłeś. Dowiesz się tutaj między innymi - jak poderwać dziewczynę, jakich błędów w relacjach nie popełniać, a także poznasz schematy zachowań, którymi kieruje się wielu ludzi. Jeśli interesują cię relacje damsko męskie, blog jest wręcz dla ciebie stworzony. Znajdziesz tutaj również wiele porad odnośnie budowania relacji online. Bardzo popularnym narzędziem do poznawania nowych osób stały się portale randkowe i Tinder. Jeśli jakiegoś artykułu ci brakuje - pisz śmiało!

Dziękuję za lekturę!


 

Archiwa

Bądźmy w kontakcie!Produkty

Naucz się podrywać dziewczyny – na ulicy – w galerii, na zajęciach – gdziekolwiek jesteś!

jak poderwać dziewczynę

Ponad 200 stron wiedzy na temat poprawy Twojej wartości na rynku seksualnym oraz poznawania kobiet niezależnie od miejsca. Podnieś swoją skuteczność nawet o połowę!

WIĘCEJ INFO