Relacje damsko męskie • Męski Blog o kobietach i związkach

Kategoria: RELACJE DAMSKO MĘSKIE

Ładuję

Szukasz artykułów na temat relacji damsko męskich? Świetnie trafiłeś. W tej kategorii znajduje się wiele wpisów na temat kobiet, mężczyzn i związków. Dowiesz się tutaj między innymi - jak poderwać dziewczynę, jakich błędów w relacjach nie popełniać, a także poznasz schematy zachowań, którymi kieruje się wielu ludzi. Jeśli interesują cię relacje damsko męskie, blog jest wręcz dla ciebie stworzony. Znajdziesz tutaj również wiele porad odnośnie budowania relacji online. Bardzo popularnym narzędziem do poznawania nowych osób stały się portale randkowe. Jeśli jakiegoś artykułu ci brakuje - pisz śmiało!


 

DISCORD – DOŁĄCZ

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

Przeczytaj poradnik

i popraw swoje wyniki na Tinderze!

tinder poradnik dla mezczyzn

Zwiększ ilość par o ponad 50% i poznaj techniki, które podniosą twoją skuteczność w randkowaniu online. Ponad 100 stron praktycznej wiedzy.