Jak ma się ubrać mężczyzna? Poradniki modowe • DAVID-DURDEN.pl

Kategoria: PORADNIKI

Ładuję

DOŁĄCZ DO NASZEJ MODNEJ GRUPY NA FB!

DOŁĄCZ

W tej kategorii znajdziesz męskie porady związane z modą męską i sąsiednimi tematami. Dowiesz się jak łączyć kolory, poznasz podstawy stylu rockowego, a także nauczysz się stylizować włosy i brodę. Gdy nadchodzi nowy sezon, publikuję tutaj również wpisy związane z trendami męskimi. Te wpisy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego dokładam do nich również albumy, które sam tworzę i w których znajdują się męskie stylizacje. Kategoria jest regularnie uzupełniania wpisami, które z pewnością pomogą ci stawać się atrakcyjnym mężczyzną. 

MÓJ KANAŁ YOUTUBE

Subskrybuj David Durden

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem “David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

david durden sklep

Interesujesz się męskim stylem życia? Dołącz do mojej grupy FB, która zrzesza mężczyzn interesujących się modą, włosami czy pielęgnacją brody. Przy okazji otrzymasz rabat na zakupy w moim sklepie!