Modny Mężczyzna - Poradniki modowe • DAVID-DURDEN.pl

Kategoria: PORADNIKI

Ładuję

DOŁĄCZ DO NASZEJ MODNEJ GRUPY NA FB!

DOŁĄCZ

W tej kategorii znajdziesz męskie porady związane z modą męską i sąsiednimi tematami. Dowiesz się jak łączyć kolory, poznasz podstawy stylu rockowego, a także nauczysz się stylizować włosy i brodę. Gdy nadchodzi nowy sezon, publikuję tutaj również wpisy związane z trendami męskimi. Te wpisy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego dokładam do nich również albumy, które sam tworzę i w których znajdują się męskie stylizacje. Kategoria jest regularnie uzupełniania wpisami, które z pewnością pomogą ci stawać się atrakcyjnym mężczyzną. 

Archiwa

Najnowsze komentarze

  • Blog Ozonee on Pie*dol to: “Perfekcjonizm jest strasznie zły… Fajnie czasem sobie dokładnie posprzątać :p ale perfekcjonizm na co dzień jest naprawdę zły. Gdyby był…cze 30, 20:37
  • David Durden on Pie*dol to: “Voldemort, odrodził sięcze 9, 14:06
  • LORD VOLDEMORT on Pie*dol to: “ON WRUCIŁ! DAVID DURDEN WRUCIŁ!cze 4, 10:41

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

 

popraw atrakcyjność