Moda Męska Blog - poradniki i stylizacje dla mężczyzn | David Durden

Kategoria: MODA MĘSKA BLOG

Ładuję

DOŁĄCZ DO NASZEJ MODNEJ GRUPY NA FB!

DOŁĄCZ

Witaj w kategorii moda męska. Jest to jedna z najpóźniej wprowadzonych na bloga kategorii, jednak mimo to, cieszy się niemal największą popularnością. Atrakcyjny mężczyzna to nie tylko ładna sylwetka i znajomość relacji damsko męskich. To również męskie stylizacje z uwzględnieniem najnowszych trendów. Przez poprawny ubiór nie należy rozumieć jedynie lakierek, krawatów i marynarek. W tej kategorii znajdziesz wiele mieszanek stylu. Autor bloga prezentuje głównie styl casualowy, który jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Jeśli interesuje cię moda męska to blog, na którym jesteś, na pewno przyniesie ci wiele ciekawych informacji, szczególnie we wpisach poradnikowych. Poza modą istotnym dla mnie tematem są włosy męskie, często zamieszczam zestawienia najciekawszych fryzur i publikuję poradniki odnośnie stylizacji. 


 

DISCORD – DOŁĄCZ

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!