TINDER BLOG – POLSKA

Ładowanie

W świecie randek online nie ma nic, co mogłoby się równać z Tinderem. Dzięki prostemu interfejsowi i charakterystycznemu ruchowi "swipe", Tinder stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych. I choć jest on łatwy w użyciu, wciąż istnieją pewne rzeczy, o których powinieneś pamiętać, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na sukces na Tinderze. Ten blog jest pełen wskazówek, a oto kilka z nich.

Tinder Polska - blog i porady

Po pierwsze, upewnij się, że Twój profil jest atrakcyjny i zawiera informacje. Twoje zdjęcia na Tinderze powinny być aktualne i pokazywać Cię z jak najlepszej strony, a Twój opis na Tinderze powinien dawać potencjalnym partnerom pojęcie o tym, kim jesteś i czym się interesujesz. Nie bój się być kreatywny - odrobina osobowości może być bardzo przydatna na Tinderze, gdzie pełno desperatów i creepów.

Po drugie, podchodź do tematu strategicznie. Kiedy przeglądasz profil potencjalnego partnera, poświęć trochę czasu na przeczytanie jego biografii i obejrzenie wszystkich zdjęć, zanim podejmiesz decyzję. A gdy już machniesz w prawo, wyślij wiadomość, która będzie czymś więcej niż tylko "cześć". Zadaj pytanie lub dwa o coś, co Was łączy - pomoże to rozpocząć rozmowę i pokaże, że jesteś zainteresowany bliższym poznaniem danej osoby.

Tinder - wszystko co musisz wiedzieć

Pamiętaj, aby Twój profil był wyrazisty. Oznacza to, że Twoje zdjęcia powinny być wysokiej jakości i oddawać to, kim jesteś. Ponadto Twój życiorys powinien być interesujący i zwięzły. Ważne jest też, by w Tinderze być proaktywnym. Oznacza to, że powinieneś wysyłać wiadomości do potencjalnych kandydatów, a nie tylko biernie czekać, aż to oni pierwsi do Ciebie napiszą. I wreszcie, nie bierz odrzucenia zbyt osobiście. To, że ktoś nie odpowiedział na Twoją wiadomość, nie oznacza, że coś jest z Tobą nie tak. Pamiętając o tych wskazówkach, na pewno szybko odniesiesz sukces na Tinderze. Jeśli szukasz więcej szczegółów, przeczytaj mój poradnik o Tinderze - ebook, który przejrzysz w pociągu, drodze do pracy i na uczelni.

Wreszcie, nie bój się eksperymentować. W Tinderze chodzi o to, by próbować nowych rzeczy!


 

Archiwa

Bądźmy w kontakcie!Produkty

Przeczytaj poradnik

i popraw swoje wyniki na Tinderze!

tinder poradnik dla mezczyzn

Zwiększ ilość par o ponad 50% i poznaj techniki, które podniosą twoją skuteczność w randkowaniu online. Ponad 100 stron praktycznej wiedzy.

ZOBACZ WIĘCEJ