JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ
NA ULICY – NA MIEŚCIE – WSZĘDZIE!


daygame

NA ULICY

jak uwieść kobietę

W PUBIE

galeria handlowa podryw

W GALERII

NAUCZ SIĘ POZNAWAĆ DZIEWCZYNY – GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

200 stron wiedzy popartej dużym doświadczeniem.

W tej książce pokażę Ci jak podrywać dziewczyny w ciągu dnia i jak poruszać się po rynku seksualnym. Jednak to nie wszystko, ponieważ chciałbym zostawić Cię z czymś więcej. Nie chcę, żebyś stał się robotem, który używa super tekstów i sztuczek, aby uwieść naiwne dziewczyny. To bez sensu. Chcę abyś zaczął żyć z kobietami po swojemu – bez okłamywania siebie i innych.

Jeśli Twoim celem jest posiadanie wielu różnych partnerek i korzystanie z życia – proszę bardzo. Jeśli Twoim celem jest znalezienie kobiety, z którą się zwiążesz na stałe– Twoja sprawa. Ja tylko pokażę Ci, jak zacząć nawiązywać nowe znajomości i prowadzić je do „czegoś więcej”. Reszta jest w Twojej głowie i w Twoich rękach.

To nie jest kolejny poradnik, jak stać się creepy PUA. To jest poradnik dla mężczyzn, którzy mają problemy z nawiązywaniem nowych znajomości.

Tyle osób już kupiło poradnik od 24.02

CENA: 69 zł
FORMATY: PDF, EPUB, MOBI

KUPUJĄC PORADNIK POMAGASZ 💪
Z każdego zamówienia przekazuję 1 zł na fundację Rak’n’Roll. #DavidDurdenPomaga

Bezpieczna płatność z dotpay

Jak zadziałają rady z tego poradnika?


Uważasz, że w Twoim życiu brakuje kobiet? Radzisz sobie dobrze na wszystkich płaszczyznach życia, ale kobiet wciąż w nim nie ma? A może nie radzisz sobie za dobrze w życiu i dodatkowo nie masz za dużego powodzenia? Jeśli tak to ten poradnik jest dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy już ogarnąłeś swoją atrakcyjność czy dopiero jesteś w trakcie – w tym e-booku znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do zwiększenia swojej atrakcyjności. Przeszedłem sam przez wszystkie te etapy na przełomie ostatnich lat. Na początku byłem niezbyt atrakcyjnym przeciętnym facetem, który skupiał się tylko na poznawaniu kobiet, mimo że jego życie nie wyglądało za kolorowo. Następnie zacząłem pracować maksymalnie nad wyglądem, stylem, statusem społecznym i finansami. Moje poczucie szczęścia znacznie się poprawiło ale… zauważyłem, że nie ma w moim życiu wielu kobiet, a przecież zawsze chciałem mieć ich sporo. Chciałem żyć jak Wilk z Wall Street. Okazało się, że ciekawe życie i wysoki status nie wystarczą, aby kobiety magicznie zaczęły pojawiać się w moim życiu. Więc musiałem wrócić do tego co robiłem kiedyś – do częstego wychodzenia i nawiązywania nowych znajomości. Okazało się, że to połączenie idealne, na które pracowałem przez ostatnie kilka lat.

Tym razem szło mi o wiele łatwiej niż przedtem, ponieważ:

  • nie pragnę już kobiecej akceptacji, bo mam swoje życie, które lubię,
  • wyglądam ponadprzeciętnie dobrze (sylwetka, ubiór) – przez co moje powodzenie znacznie się zwiększa,
  • mam dużą pewność siebie, przy poznawaniu nowych kobiet jestem spokojny – a to procentuje,
  • mając na uwadze, że każdego tygodnia poznaję kilkanaście nowych dziewczyn – nie jestem zdesperowany, a to podnośni znacznie moją atrakcyjność.

Niezależnie od tego czy chcesz jak ja – korzystać z życia i mieć w nim wiele kobiet, czy może chcesz znaleźć jedną dziewczynę – ten poradnik jest dla Ciebie. Nie będę Ci mówił jak masz go wykorzystać, bo przecież to Twoja decyzja.

DLA KOGO JEST TEN PORADNIK?


Jak poderwać dziewczynę – gdziekolwiek jesteś, to poradnik dla osób które:

  • mają poukładane życie, ale nadal narzekają na brak kobiet,
  • nie mają poukładanego życia i nie są jeszcze na swoim najwyższym poziomie atrakcyjności,
  • chcą poznawać więcej kobiet niż do tej pory i żyć w dostatku z kobietami,
  • chcą poznać jedną dziewczynę do związku,
  • chcą poznawać dziewczyny z poza swojego grona znajomych – będąc w bibliotece, pubie, galerii handlowej – gdziekolwiek.

DZIĘKI TEMU PORADNIKOWI


✔️ Nauczysz się w jaki sposób ciekawie prowadzić dialog z nowo poznaną dziewczyną, zamiast wypadać jak ankieter

✔️ Jeśli zastosujesz rady – co tydzień będziesz miał w telefonie kilka nowych kontaktów do atrakcyjnych kobiet, zdobędziesz niezależność i przestaniesz być desperatem

✔️ Nauczysz się poznawać dziewczyny – niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz

✔️ Poprawisz swoją atrakcyjność – dowiesz się co definiuje twoją wartość na rynku seksualnym

CO WPŁYWA NA TWOJE POWODZENIE

powodzenie u kobiet

W PAKIETACH TANIEJ!


pakiet ebooków

W PAKIECIE TANIEJ, KUP 3 EBOOKI ZA 149 ZŁ!
OSZCZĘDZASZ 17 ZŁ!
CENA BEZ PAKIETU: 167 ZŁ

Do końca promocji zostało:


Chcesz spotykać się z takimi dziewczynami?

hot laska

gorąca laska

seksowna nastolatka snapchat

Jeśli zastosujesz rady z poradnika, uda Ci się wskoczyć na ten poziom. Jednak nic nie stanie się samo. To będzie ciężka i mozolna praca – poprawa sylwetki na siłowni, zmiana stylu ubierania, poprawa innych mankamentów wyglądu + żmudna praca nad pewnością siebie wokół atrakcyjnych dziewczyn. Paradoksalnie to właśnie jest to, co powinieneś zrobić – stać się najlepszą wersją samego siebie. Maksowanie na każdym polu.

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ – SPIS TREŚCI


Co dokładnie możesz znaleźć w poradniku? Oto krótki opis każdego rozdziału, a także sugestie – co możesz z nich wynieść. Każdy rozdział jest dodatkowo podzielony na małe podrozdziały, aby ułatwić czytelność i poruszanie się po poradniku.

ROZDZIAŁ I: PIERWSZE WRAŻENIE


W pierwszym rozdziale skupiam się na podstawach i przedstawiam problem. Dowiesz się, jak ogromne znaczenie ma pierwsze wrażenie i dlaczego nie wolno bagatelizować podstaw – a więc tego co mówisz i jak wyglądasz. Pierwsze 5 sekund Twojego podejścia do dziewczyny, jest najważniejsze. Od tych 5 sekund zależy praktycznie dalsza część znajomości. W tym rozdziale piszę też o flircie – o tym jak ważny jest to element i dlaczego jest niezbędny, aby nie wpaść do friendzone. Jeśli tylko rozmawiasz z dziewczyną o pogodzie, to na pewno nie wylądujecie w łóżku. Skupiam się także na podstawach atrakcyjności i podstawowych umiejętnościach socjalnych. W tym rozdziale dowiesz się gdzie jesteś i jaki powinien być Twój następny krok.

ROZDZIAŁ II: ZANIM WYJDZIESZ Z DOMU


W tym rozdziale poruszam tematy znane już z poradnika – jak poprawić swój wygląd i przyciągać zainteresowanie pięknych kobiet. Skupiam się na wyglądzie i tym jak bardzo istotny jest to element. Daję praktyczne rady na temat sylwetki, ubioru i mowy ciała. Poruszam również tematykę Sexual Market Value i biorę na tapetę Twoją wartość na rynku seksualnym. W tym rozdziale znajdziesz odpowiedzi na pytanie co powinieneś zrobić, zanim zaczniesz poznawać kobiety. Jeśli Twoje życie jest nieatrakcyjne i nie jesteś szczęśliwy – to ciężko będzie Ci zainteresować kobiety. Vibe to podstawa w podrywie. Twoje SMV też ma znaczenie.

ROZDZIAŁ III: DAYGAME


Kiedy już przeczołgamy się przez podstawy i fundamenty, czas wyjść na zewnątrz i zacząć grę. Tutaj dowiesz się wszystkiego o „Daygame” i o poznawaniu kobiet w dzień. Dowiesz się jak naprawdę wygląda taki podryw, jakie są przeciętne statystki i jak niewiele znaczy „numer telefonu”. Skupimy się także na podstawach związanych z odrzuceniem i jak sobie z nim radzić, a także jak samemu odrzucać dziewczyny, które jednak Ci nie pasują (mimo że na pierwszy rzut oka były okej). Dowiesz się tutaj, czego można się spodziewać, na początku drogi, poznawania dziewczyn w dzień.

ROZDZIAŁ IV: JAK ROBIĆ TO DOBRZE – KROK PO KROKU


Początkujący mężczyźni często mają problem z podrywem obcej kobiety, ponieważ bardzo się stresują i nie wiedzą co powiedzieć. Kończy się na tym, że wypadają jak ankieter – zadają nudne i nigdzie prowadzące pytania „gdzie idziesz?, a co tu robisz?, a gdzie pracujesz?” – obca dziewczyna nie chce odpowiadać na takie pytania. Najpierw trzeba wzbudzić jakąś atrakcyjność, by zacząć zadawać pytania personalne. Dlaczego obca osoba ma Ci powiedzieć gdzie idzie i gdzie pracuje, skoro rozmawiacie 10 sekund? Opowiem także o ciekawej teorii, która ma za zadanie „złapać dziewczynę na haczyk” – chodzi o rozmawianie twierdzeniami na jej temat, które specjalnie mijają się z prawdą. Dziewczyna zwykle podczas interakcji będzie Ci tłumaczyć, że nie masz racji i mylisz się co do jej osoby. Ona wcale nie chodzi na siłownię, tylko na jogę. Ona wcale nie jest wredna, to tylko jej wyraz twarzy – tak naprawdę jest bardzo miła. Reasumując – w tym rozdziale skupimy się na tym – jak robić to dobrze.

ROZDZIAŁ V: PRAKTYKA


Najważniejsze zasady dotyczące poznawania kobiet w dzień. Co robić, czego nie robić i na czym skupić się najbardziej. Tak naprawdę to wszystko opiera się o psychologię i odpowiednie podejście do ludzi. Zasady znane już z bestsellerów Dale’a Carniege. W tym miejscu polecam zabrać e-booka ze sobą i wyruszyć na miasto. Sam musisz się przekonać jak jest, a bez praktyki nic się nie zmieni. Musisz sprawdzić wiedzę z tego poradnika.

ROZDZIAŁ VI: TO CO ROBI RÓŻNICĘ


Podrywanie kobiet – niezależnie od miejsca, jest tak naprawdę powtarzalne. Uśredniając – pewne rzeczy działają, a inne nie. Dlatego aby poprawić skuteczność, warto wiedzieć, co robi największą różnicę. Przykładem „game changera” jest unikanie zadawania pytań. O wiele lepiej stosować twierdzenia lub założenia na temat osoby, z którą rozmawiasz. Pytania zabierają sporo wartości i zwykle prowadzą do tego, że cała interakcja staje się nudna. Spójrz na twoje interakcje ze znajomymi i ludźmi, których dobrze znasz. Rzadko kiedy padają jakiekolwiek pytania zamknięte. To dlatego, że dobrze się znacie i naturalnie prowadzicie konwersację. Celem jest sprawić, aby osoba którą zagadujesz również odczuła tę naturalność – tak jak gdyby znała cię od lat. To tworzy połączenie i przyciąganie. Dziewczyna powinna wrócić do domu z myślą „rozmawiało nam się tak, jak gdybyśmy znali się od lat”. Podobnych patentów w tym rozdziale znajdziesz wiele.

ROZDZIAŁ VII: MANTRY I PRZEKONANIA


W tym rozdziale skupiam się na najczęstszych błędnych przekonaniach i założeniach, które mają mężczyźni rozpoczynający przygodę z podrywem w dzień. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele iluzji posiadasz w swojej głowie. Przykład? „Podchodzenie do dziewczyn jest dziwne”. Nie jest dziwne. Poznawanie dziewczyn – gdziekolwiek jesteś, jest całkowicie normalne. Twój dziadek tak podrywał dziewczyny i Twój ojciec również. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, że zdrowy mężczyzna, chce poznać atrakcyjną dziewczynę. Inny przykład – „nic nie wiesz, zanim podejdziesz”. Twoje wymówki w stylu – ona ma słuchawki / pewnie ma chłopaka / ma wredny wyraz twarzy – to wszystko jest strach przed odrzuceniem. Do póki nie podejdziesz, to nie masz pojęcia, jaka jest prawda. Powinieneś podejść za każdym razem, gdy uznasz dziewczynę za „hot”.

ROZDZIAŁ VIII: PYTANIA I ODPOWIEDZI


W tym rozdziale odpowiadam na najczęściej zadawane pytania odnośnie podrywu w dzień, które zebrały się na przełomie ostatnich lat podczas prowadzenia bloga.

CENA: 69 zł

Bezpieczna płatność z dotpay

PRZYKŁADOWE STRONY PORADNIKA


 

O AUTORZE


 

david durden - dawid perz

Nazywam się Dawid Perz i od 2015 roku prowadzę bloga, na którym właśnie jesteś. Z wykształcenia jestem m.in. socjologiem, a w codziennym życiu zajmuję się także psychologią. Masz więc pewność, że moje rady są rzetelne, a także zostały przygotowane na podstawie wieloletniego doświadczenia. Do tej pory opublikowałem na blogu ponad 300 artykułów dotyczących szeroko pojętej atrakcyjności – zewnętrznej i wewnętrznej. Moim celem jest pomoc mężczyznom w stawaniu się jak najlepszą wersją siebie.

jak poderwać dziewczynę

6CENA: 69 zł
STRONY: 212
ROZDZIAŁY: 8
FORMAT: PDF, EPUB, MOBI
PŁATNOŚĆ: BEZPIECZNA Z DOTPAY / BLIK
DATA WYDANIA: LUTY 2023
AUTOR: DAVID DURDEN

Natychmiast po opłaceniu zamówienia, wyświetlony zostanie link do pobrania e-booka. W razie pytań jestem dostępny pod adresem e-mail: kontakt@david-durden.pl

CENA: 69 zł