Kategoria: MĘSKIE STYLIZACJE

Ładuję

DOŁĄCZ DO NASZEJ MODNEJ GRUPY NA FB!

Szukasz przykładowych męskich stylizacji? Chcesz być na czasie? Świetnie trafiłeś! W tej kategorii znajdziesz modne męskie stylizacje zarówno na sezon wiosna-lato, jak i jesień-zima. Prezentuję tutaj własne pomysły na stylizacje w postaci Lookbook'ów, a także linkuję do produktów. Ja sprawdzam, testuję i wrzucam gotowy outfit, a ty dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Sprawdź jak dobrze połączyć ramoneskę z bluzą i jak nosić klasyczną kurtkę pilotkę B3. Ten męski blog jest dla ciebie!

Archiwa

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!