PAKIETY

Na tej stronie znajdują się pakiety e-booków w atrakcyjnych cenach.

pakiet ebooków

PAKIET: LOOKSMAX + TIDNER + DAYGAME

Na powodzenie w relacjach damsko męskich składają się dwa rodzaje atrakcyjności – zewnętrzna i wewnętrzna. Jeśli maksymalnie poprawisz swój wygląd i jednocześnie nauczysz się obchodzić z kobietami, to na pewno znacznie poprawisz swoje wyniki. Wielu mężczyzn ma braki w tych obu aspektach. Nawet jeśli wypracują już wygląd, to nadal mają problem z podchodzeniem do dziewczyn i nie wiedzą jak się za to zabrać. Dlatego kupno tych trzech uzupełniających się ebooków, to świetny wybór, jeśli masz problemy w relacjach z kobietami. Poprawisz wygląd + nauczysz się poznawać kobiety w realu i w internecie. W skład pakietu wchodzi:

OSZCZĘDZASZ 17 ZŁ!
CENA BEZ PAKIETU: 167 ZŁ

Do końca promocji zostało:


pakiety tinder daygame

PAKIET: DAYGAME + TINDER

Jeśli uważasz, że wyglądasz całkiem przyzwoicie – ale nadal nie ma w Twoim życiu kobiet, to ten pakiet jest dla Ciebie. Dzięki niemu nauczysz się kompleksowo poznawać kobiety na ulicy, na siłowni – gdziekolwiek jesteś. Ponadto nauczysz się także podrywu w Internecie – na przykładzie Tindera – jednak zasady będziesz mógł zastosować w każdym podobnym serwisie. W skład pakietu wchodzi:

OSZCZĘDZASZ 20 ZŁ!
CENA BEZ PAKIETU: 118 ZŁ

PAKIET: TINDER + LOOKSMAX

Na powodzenie w relacjach damsko męskich składają się dwa rodzaje atrakcyjności – zewnętrzna i wewnętrzna. Jeśli maksymalnie poprawisz swój wygląd i jednocześnie nauczysz się podrywać kobiety, to na pewno znacznie poprawisz swoje wyniki. Wielu mężczyzn marnuje okazje nawet gdy początkowo relacja idzie w dobrym kierunku. Robią podstawowe błędy i kobieta traci zainteresowanie. Dlatego kupno tych dwóch uzupełniających się ebooków, to świetny wybór, jeśli masz problemy w relacjach z kobietami. W skład pakietu wchodzi:

OSZCZĘDZASZ 20 ZŁ!
CENA BEZ PAKIETU: 98 ZŁ