Gdzie poznać dziewczynę? To pytanie od dekad lata po tym świecie, niczym święty Mikołaj, szukający zgubionego prezentu dla małego Jasia, który i tak już jest za stary na lokomotywę, ale wciąż na nią czeka. Mimo to cała kompania młodych samców siedzi teraz przy swoich urządzeniach z dostępem do internetu i z uporem maniaka wpisuje w Googlach frazę: „gdzie poznać dziewczynę?”, „gdzie poznawać kobiety?”. Wujek Google nawet się nie uśmiecha, tylko znudzony odpowiada: wszędzie baranie, daj mi spać. A z tymi miejscami to oczywiście jaja sobie robię, nikt niczego nie odkrył, bo tu nie ma czego odkrywać. 

Ludzi z reguły nie satysfakcjonują takie proste odpowiedzi i banalne rozwiązania, więc dalej drążą temat. Trafiają wreszcie na konkrety, które standardowo brzmią: zatłoczona ulica, bar, klub, supermarket lub park. Zepnijcie sobie więc te „konkrety” w klamrę i zapiszcie obok – wszędzie.

Warunki jakie muszą zostać spełnione, żeby poznać jakąś dziewczynę, to żeby ta dziewczyna istniała i akurat była w zasięgu waszego wzroku. A czy jesteście w parku, klubie, na Wieży Eiffla, albo szukacie grzybów w lesie – nie ma to żadnego znaczenia. Oczywiście istnieją faceci, którzy wynotują sobie na kartce miejsca, podane przez jakiegoś PUA guru internetów i potem stwierdzają, że będą poznawać dziewczyny tylko w tych miejscach.

Za dwa dni idą po bułki do Biedronki, widzą piękną kobietę z klasą i stwierdzają: „oho, mój guru o nicku Alpha123 nic nie wspominał o podchodzeniu w supermarketach marki Biedronka, więc nawet nie próbuję”. Tyle są warte te wasze kalkulacje i poszukiwania miejsca idealnego, które po porostu nie istnieje – podobnie jak wszystko co idealne.

Gdzie poznać dziewczynę?

Jedyny sensowny podział może dotyczyć miejsc, w których dobrze się czujesz albo chcesz poznawać konkretny rodzaj kobiet. Jeśli jesteś introwertykiem i nie lubisz hałasu i przepychania się łokciami na każdym kroku, to kluby nie będą dla ciebie najlepszym miejscem. Jeśli jesteś duszą towarzystwa, to możesz spokojnie udać się do klubu i pewnie będziesz się dobrze bawił. Jeśli celujesz w ułożone kobiety z klasą, to klub będzie raczej średni. Jeśli szukasz przelotnych znajomości i poszukujesz królowej loda, klub będzie całkiem niezłym wyborem. Ale czy trzeba o tym pisać? Przecież to jasne jak słońce.

Gdzie poznać dziewczynę

„DD pisał o Wieży Eiffla, ale nic nie mówił o hotelu przy Wieży. No trudno, odpuszczam.”

Nie będę się powtarzał w kwestii tego co powiedzieć, jak już zdobywamy się na podejście, bo o tym już pisałem.

Ty masz jedynie pamiętać, że nie ma jednego miejsca, które jest przeznaczone do poznawania kobiet, bo wszystkie miejsca są do tego przeznaczone. 

Jak kupujesz kieliszki do wina, to nalewasz do nich każdy rodzaj wina jaki kupujesz, czy wino półsłodkie sobie darujesz, bo to nie wypada… pić w kieliszku do wina.

Olej to czego nie możesz kontrolować

Zawsze skupiaj się na tym, nad czym masz kontrolę. To czego nie możesz kontrolować nie ma znaczenia, bo nie masz na to wpływu. Przy podejściu do kobiety na ulicy nie masz zielonego pojęcia co się stanie. Dzieje się tak dlatego, że w interakcji udział biorą dwie osoby. To jak będzie ta interakcja przebiegała zależy od dwóch osób. Gdy napiszesz sobie scenariusz podejścia do kobiety na kartce, to i tak chuj bombki strzeli. Życie, które jest reżyserem ma już swój własny i średnio je obchodzą twoje założenia.

Ty masz być profesjonalnym aktorem, który się dostosuje. Masz improwizować i radzić sobie w zależności od tego co zastaniesz. Więcej danych do tego nie potrzebujesz. Więc zamknij już ten internet, przestań pytać gdzie poznać dziewczynę, wyjdź wreszcie na dwór i zacznij robić. Robić bije myśleć tak samo, jak w talii kart Król bije Damę.

I to tyle, teraz już wiesz gdzie poznać dziewczynę. Możesz lecieć na miasto.


Postaw mi kawę na buycoffee.to