Co to jest Patronite?

audio, loud speaker, music, player, sound, speaker, voice icon

Patronite to portal na którym możesz wspierać finansowo swoich ulubionych twórców. Wystarczy, że założysz tam konto i wybierzesz jedną z opcji wsparcia. Płatności możesz dokonać przez paypal albo zwykłym przelewem bankowym. Jeśli chcesz możesz pozostać dla innych anonimowy. Gdy postanowisz mnie wesprzeć, tylko ja będę widział twoje dane osobowe (musisz zaznaczyć odpowiednią opcję). Aby ze mną współpracować kliknij przycisk „zostań patronem”. Poniżej znajdziesz informacje o korzyściach i nagrodach, które osiągniesz zostając moim patronem.

Dlaczego działam w Patronite? 

favorites, like, rating icon

Tworzenie bloga wcale nie jest takie proste i szybkie jak się niektórym wydaje. Wartościowe treści powstają czasami przez kilka dni. Nie chodzi o sam etap pisania, ale o całokształt. Trzeba znaleźć odpowiedni temat. Potem dobrze go przemyśleć, zastanowić się jak chcę go przedstawić. Pisanie tekstu zajmuje od godziny do ponad dwóch. Tekst trzeba jeszcze poddać obróbce i sprawdzić go pod względem gramatycznym. Mówiąc wprost, jest to bardzo czasochłonne zajęcie. Jeśli uwzględnić moje wszystkie inne pasje i zajęcia, to łatwo sobie wyobrazić, jak napięta jest moja doba. Na tym się jednak nie kończy ponieważ:

  • chcę rozwijać dalej bloga, mam ambitne cele co do tego miejsca i niektóre z nich chcę osiągnąć już do końca tego roku
  • sporą część mojego życia stanowi sport, dalej chcę się poświęcać tej zajawce w stu procentach. Odpowiednie przygotowanie do zawodów, trening i dieta stanowią dużą część mojego życia.
  • w najbliższym czasie chcę zakupić ostatnią część sprzętu do studia nagrań. Chciałbym jak najszybciej ruszyć z nagrywaniem, głównie chodzi mi o wokal ale i inne filmy też się pojawią.
  • poza blogiem tworzę jeszcze inny portal, to dosyć duży projekt, dlatego też pochłania mnóstwo czasu.

Co będziesz z tego miał?

awards, beverage, cup, victory icon

Pewnie zastanawiasz się jakie korzyści osiągniesz pisząc się na współpracę z moją osobą? Przygotowałem specjalne korzyści co do moich patronów, więc bez obaw. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Aby ze mną współpracować, musisz wybrać jeden z dostępnych progów wsparcia. U mnie dostępne są następujące progi: 5zł, 10zł, 20zł, 50zł i 100zł. Domyślnie wybierając próg np. 10 zł, wspierasz mnie tą kwotą przez najbliższe 3 miesiące. Poniżej w formie graficznej przedstawiam progi i korzyści dla patronów:

Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z progów i dołączysz do grona moich Patronów. Myślę, że nasza współpraca będzie owocna i razem będziemy wchodzić coraz głębiej do świata dostępnego tylko dla nielicznych. Jack Daniels na zdrowie i dzięki za poświęcony czas!

Gdybyś miał jakieś pytania co do współpracy, napisz do mnie na: david_durden@o2.pl lub na fanpage’u na Facebooku!