PIEPRZYC.COM

OCENA 8.1/10

cztery gwiazdki

Darmowa rejestracja, tylko prawdziwe profile dziewczyn.

pieprzyc

  • Ocena ogólna 91% 91%
  • Bezpieczeństwo 96% 96%
  • Ilość użytkowników 89% 89%
  • Łatwość nawiązania znajomości 92% 92%

Co to jest Pieprzyc.com?

Jeśli szukasz sposobu na ciekawe spędzenie czasu, męczy cię nuda bądź poszukujesz partnera – portal randkowy pieprzyc.com to idealne miejsce dla ciebie. Znajdziesz tutaj zarówno propozycje niezobowiązujących spotkań, jak i potencjalną drugą połówkę. Pieprzyc.com to serwis randkowy, stworzony z myślą o osobach zainteresowanych wirtualnym randkowaniem. Został założony w 2007 roku, co czyni go dosyć długo działającym portalem – od 15 lat zapewnia użytkownikom przestrzeń do interakcji. Strona ta jest z kategorii Randek dla Dorosłych, nie zawiera materiałów pornograficznych, lecz materiały dla dorosłych. 

Korzystanie z Pieprzyc.com jest bardzo proste i intuicyjne; wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i cieszyć się możliwościami portalu.

Pieprzyc – rejestracja

Jeśli chodzi o rejestrację nowego użytkownika, przebiega ona w standardowy sposób; należy najpierw podać swoją płeć, preferowaną płeć szukanych osób oraz lokalizację. Następnie należy podać swój wiek – portal jest przeznaczony dla osób tylko powyżej 18. roku życia, wpisać maila, a także wybrać nick. Warto zwrócić uwagę szczególnie na ten ostatni etap, gdyż to właśnie nasz nick będzie stanowił naszą wizytówkę, wyświetlającą się innym użytkownikom, oprócz zdjęć. Nick powinien być dobrze przemyślany, gdyż aby go później zmienić, trzeba wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, co chwilę trwa.

W celu aktywacji konta należy kliknąć w link weryfikacyjny, który przyjdzie w wiadomości na podany adres e-mail. 

Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny zawierający 25 pól. Warto dokładnie wypełnić pola, ponieważ formularz jest po to, aby jak najlepiej dopasować wyświetlane nam później osoby. W ten sposób algorytm portalu dopasowuje użytkowników pod nasze preferencje. 

Pieprzyc com – Logowanie

Logowanie na naszym koncie użytkownika każdorazowo wygląda tak samo; wystarczy podać swój e-mail lub nazwę użytkownika oraz hasło. Dzięki szyfrowaniu SSL, nasze hasła i wrażliwe dane, które podajemy na stronie, są bezpieczne.

Portal pieprzyc – Jak usunąć konto?

Jeśli jednak nie odpowiada nam portal i nie chcemy już dłużej z niego korzystać, w każdej chwili możemy usunąć konto. W przypadku konta premium, anulowanie członkostwa nie oznacza usunięcia konta – portal dalej będzie pokazywał nasz profil podstawowy. Aby całkowicie usunąć konto, należy wybrać jedną z dwóch opcji – dezaktywację lub zamknięcie konta. Dezaktywacja powoduje, że profil jest niewidoczny dla innych użytkowników, ale cały czas można konto ponownie aktywować i zalogować się ponownie. W przypadku zamknięcia profilu nie będzie możliwe ponowne skorzystanie z niego. Zamknąć profil można w dowolnym momencie, bezpłatnie.

tinder czy erodate

PRAWDZIWE PROFILE
Restrykcyjna weryfikacja kont sprawia, że na Pieprzyc.com praktycznie nie spotkasz botów.

erodate użytkownicy

DUŻA BAZA UŻYTKOWNIKÓW
Pieprzyc to portal, który ma w bazie wielu aktywnych użytkowników. Znalezienie więc par jest tylko kwestią czasu.

erodate bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO
Obsługa portalu cały czas czuwa. Niestosowne treści są kasowane. Jeśli ktoś będzie wysyłał Ci niestosowane wiadomości – po prostu to zgłoś.

pary erodate

IDEALNY DO FWB I ONS
Na portalu przeważają użytkownicy, szukający seksu – jeśli więc zależy Ci na luźnych relacjach – warto się zarejestrować.

Plusy i minusy Pieprzyc.com

PLUSY

Pieprzyc jak każda platforma randkowa posiada zarówno swoje plusy, jak i minusy. Do plusów z całą pewnością można zaliczyć takie kwestie jak:

✅ możliwość spotkania wyłącznie realnych osób,

✅ anonimowe płatności,

✅ rozpoznawalność strony,

✅ możliwość poznania osób o podobnych preferencjach seksualnych,

✅ duża doza bezpieczeństwa,

✅ czat na żywo,

✅ weryfikacja autentyczności każdego zakładanego profilu.

Zdecydowanymi plusami strony Pieprzyc.com są przede wszystkim anonimowe płatności, które zapewniają użytkownikom całkowitą dyskrecję i bezpieczeństwo. Wszystkie profile użytkowników, wraz ze zdjęciami i opisami są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników – nikt z zewnątrz nie zobaczy naszego zdjęcia po wejściu na stronę główną portalu. 

Kolejnym plusem portalu Pieprzyc.com jest rozpoznawalność strony – portal działa już od 15 lat i dzięki temu posiada dużą bazę użytkowników, co ułatwia znalezienie idealnej osoby, w zależności od naszych potrzeb i intencji.

Pieprzyc.com oferuje także opcję czatowania na żywo, co dodatkowo podkręca pikanterię wirtualnego randkowania i sprzyja bardziej osobistym kontaktom między użytkownikami. Dzięki czatowaniu na żywo możemy także zobaczyć i sprawdzić, czy osoba z którą piszemy, jest naprawdę kimś za kogo się podaje.

Wyszukiwanie regionalne użytkowników pozwoli nam znaleźć osoby zainteresowane niezobowiązującym spotkaniem bądź randką w naszej wybranej okolicy.

Portal Pieprzyc.com oferuje konto premium, w którego zakres usług wchodzi między innymi płatne wyróżnienie naszego konta tak, aby przyciągało ono większą uwagę. Maksymalizuje to szansę na znalezienie osób do randkowania.

Bezpieczeństwo użytkownika na portalu Pieprzyc.com jest zapewniane między innymi przez przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych. Wszystkie dane są wysyłane przez bezpieczne szyfrowanie SSL, więc przechwytywanie wiadomości jest technicznie niemożliwe.

Strona jest w pełni responsywna i dopasowuje się do ekranu urządzenia, z którego korzystamy – będzie jasna i klarowna zarówno na ekranie laptopa, tableta czy smartfona.

Minusy

Z kolei do minusów można zaliczyć to, że:

❌ brak mobilnej aplikacji – jeśli szukasz pieprzyc.com na telefon – to musisz korzystać z przeglądarki,

❌ brak możliwości ukrycia zdjęć – nie ma czegoś takiego jak konto „prywatne”.

Minusem portalu Pieprzyc.com jest na pewno brak mobilnej aplikacji, która znacznie usprawniłaby korzystanie z portalu. Mimo iż strona internetowa dopasowuje się do rozmiarów różnych ekranów urządzeń mobilnych, to odpalenie strony internetowej na niektórych modelach telefonów może być problematyczne.

Kolejnym, dosyć znaczącym minusem portalu Pieprzyc.com, o którym warto wiedzieć, to fakt, że strona używa profili automatycznych, które wysyłają wiadomości automatyczne i nawiązują interakcję z użytkownikiem. Spotkanie na żywo z osobą, z którą piszemy w tym przypadku będzie niemożliwe. Portal stosuje tego typu taktykę w celu przyciągnięcia i zachęcenia większej liczby użytkowników do korzystania z portalu i założenia konta premium, które zdecydowanie zwiększa możliwości strony.

Profile automatyczne mogą wydawać się rodzajem spamu, oszustwa, lecz tak naprawdę są nieszkodliwe i służą jedynie celom zachęcenia potencjalnych użytkowników do efektywniejszego korzystania z portalu. Nie wpływają one na ilość bądź jakość wyświetlanych kont prawdziwych użytkowników.

Do wad portalu Pieprzyc.com możemy zaliczyć także brak możliwości zgłaszania spamu i brak weryfikacji autentyczności dokumentów. 

Należy pamiętać, że na portalu Pieprzyc.com nie ma możliwości ukrycia bądź zblurowania naszych zdjęć – każdy, kto będzie posiadał aktywne konto na portalu, będzie mógł swobodnie wyświetlić i przejrzeć wszystkie nasze zdjęcia. Nie ma możliwości ukrycia poszczególnych zdjęć lub ograniczenia dostępu do nich.

INNE PORTALE RANDKOWE

Konto darmowe vs konto premium

Czym różni się konto darmowe od konta premium na portalu Pieprzyc.com? Przede wszystkim możliwościami. Jeśli bardzo zależy nam na jak największej liczbie wyświetleń naszego profilu w wyszukiwarce, opcja premium oferuje płatne wyróżnienie naszego profilu, co nie jest możliwe w przypadku konta darmowego. Dzięki temu nasz profil wyświetla się wyżej w wyszukiwarce. Dodatkowo użytkownicy premium mają na profilu specjalną odznakę zwiększającą widoczność. Użytkownicy premium otrzymują także 5 darmowych ,,lodołamaczy” dziennie. Lodołamacze na portalu Pieprzyc to, jak sama nazwa wskazuje, emotikony z gotowym tekstem, które można używać do rozpoczęcia rozmowy lub w odpowiedzi na inny lodołamacz. 

Naucz się podrywać na portalach randkowych

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę swoich par na portalach randkowych i mieć więcej randek – powinieneś przeczytać mojego e-booka na ten temat. Znajdziesz tam tonę potrzebnych informacji, które zmienią Twoje internetowe podboje na lepsze – nawet o 50%. Jeśli chcesz, żeby Twoje rozmowy zaczęły wyglądać tak jak poniżej – musisz przede wszystkim zadbać o wygląd i zacząć stosować informacje, które zostały zawarte w poradniku.

 

tinder one night stand

rozmowa na tinderze

OPINIE – ERODATE

Moim zdaniem wszystko ok. Spotkałem się raz i to tyle, więcej kobiet nie szukam. Fajny portal, daję max gwiazdek.

Marcelina

Bardzo uderzył we mnie ostatni stan rzeczy na świecie – myślę tu o Koronawirusie i tym całym lockdownie. Skutecznie uniemożliwiło mi to poznawanie nowych osób. Dzięki Bogu mój najlepszy przyjaciel polecił mi spróbować przerzucić się randkowanie online i polecił mi do tego stronę pieprzyc.com z przyczyn oczywistych. Wiele zawdzięczam tej radzie!

Eryk

To decydowanie najlepsza strona na mojej personalnej liście portalów randkowych w 2021!

Witek

Jeśli szukasz niezobowiązujących relacji i szybkiego seksu – to jak najbardziej polecam. Jest trochę wkurzających napalonych Panów, ale da się znaleźć też normalne osoby.

Kasia

Jednakże moja sytuacja zdecydowanie się polepszyła od momentu założenia konta na tym portalu. Teraz, mimo tego że spędzam w Polsce niewiele czasu, to mogę bez problemowo poznawać nowe, fascynujące panie.

Aleks

Poznałam na niej partnera, z którym obecnie się spotykam – nie jesteśmy razem, ale dobrze się bawimy. Jestem sceptycznie nastawiona do takich aplikacji, ale portal pieprzyc.com jest naprawdę okej 🙂

Ania