ERODATE

OCENA 8.3/10

cztery gwiazdki

Darmowa rejestracja, ponad 450 tys. użytkowników.

erodate logo

  • Ocena ogólna 83% 83%
  • Bezpieczeństwo 95% 95%
  • Ilość użytkowników 97% 97%
  • Łatwość nawiązania znajomości 81% 81%

Co to jest Erodate?

Erodate to platforma randkowa, w której można spotkać wielu interesujących ludzi. Portal ten uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej sprawdzonych. Oznacza to, że spotkać w tym miejscu można osoby posiadające wyłącznie prawdziwe konta. Z roku na rok Erodate zyskuje coraz większą popularność, a każdego dnia rejestruje się tu setki osób. W związku z tym poszukiwanie intymnych spotkań, a nawet wielkiej miłości jeszcze nigdy nie było tak proste. Warto także dodać, że Erodate portal to miejsce, w którym nie ma tematów tabu. Znajdują się tutaj osoby o różnych upodobaniach seksualnych, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie tutaj kogoś odpowiedniego dla siebie.

 

erodate banner
Korzystanie z Erodate jest niezwykle proste. Otóż, aby móc zacząć korzystać z tej platformy randkowej w pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji.

Erodate – rejestracja

Pierwszym etapem rejestracji jest to, aby podać, jakiej płci jesteśmy. Przy czym można zaznaczyć także opcję, że jesteśmy parą. Następnie należy zaznaczyć, kogo szukamy, czy są to kobiety, mężczyźni, czy też same pary. W następnej kolejności podajemy swoją datę urodzenia, adres e-mail oraz wpisujemy hasło. W ten sposób rejestracja zostaje dokonana. Po tej czynności musi nastąpić prawidłowe zalogowanie się do swojego konta.

Erodate – Logowanie

Podczas logowania nie robimy nic innego, oprócz wpisania adresu e-mail i hasła podanego podczas rejestracji.

Erodate – Jak usunąć konto?

Może zdarzyć się tak, że korzystając z portalu Erodate zdecydujemy się w pewnym momencie usunąć nasze konto. Jest to również łatwy proces. Gdyż jedyne co wystarczy zrobić to wejść w ustawienia, a następnie w zakładkę „usuń konto”. Po wyborze tej opcji portal poprosi nas o podanie hasła uwierzytelniającego, które używaliśmy do logowania. W ten sposób nasze konto zostaje usunięte wraz ze wszystkimi informacjami oraz naszymi zdjęciami. Usunięcia konta można dokonać w dowolnej chwili.

tinder czy erodate

LEPSZY NIŻ TINDER
Według wielu użytkowników, którzy szukają tylko relacji ONS – Erodate jest lepszym rozwiązaniem niż Tinder.

erodate użytkownicy

DUŻA BAZA UŻYTKOWNIKÓW
Erodate to portal, który ma w bazie ponad 450 tysięcy użytkowników. Znalezienie więc par jest tylko kwestią czasu.

erodate bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO
Obsługa portalu cały czas czuwa. Niestosowne treści są kasowane. Jeśli ktoś będzie wysyłał Ci niestosowane wiadomości – po prostu to zgłoś.

pary erodate

NOWATORSKI ALGORYTM
Erodate dobiera Ci pary nieprzypadkowo. Wszystko wykonuje algorytm, który czuwa nad dobieraniem idealnych matchy.

erodate opinie

Plusy i minusy Erodate

PLUSY

Erodate jak każda platforma randkowa posiada zarówno swoje plusy, jak i minusy. Do plusów z całą pewnością można zaliczyć takie kwestie jak:

✅ możliwość spotkania wyłącznie realnych osób,

✅ szybka rejestracja,

✅ sposobność poznania osób z całego kraju,

✅ możliwość poznania osób o podobnych preferencjach seksualnych, jak nasze,

✅ duża doza bezpieczeństwa,

✅ satysfakcja z zawartych znajomości,

✅ weryfikacja autentyczności każdego zakładanego profilu.

Minusy

Z kolei do minusów można zaliczyć to, że:

❌ niektóre z opcji dostępnych na tym portalu mogą być dodatkowo płatne, a dodatkowo czasami wersja mobilna tej platformy ulega zawieszeniu. Choć warto dodać, że Erodate na telefon cieszy się o wiele większą popularnością, niż wersja internetowa,

❌ Trzeba także pamiętać o tym, że Erodate portal randkowy jest w pełni bezpieczny zarówno dla nas samych, jak i innych użytkowników. W związku z tym, jeżeli będą na nim umieszczane treści, które są niezgodne z regulaminem to nasz profil może zostać zawieszony, bądź trwałe usunięty.

portal randkowy

Konto darmowe vs konto premium

Na wstępie należy zaznaczyć, że samo założenie konta na portalu Erodate jest całkowicie bezpłatne. Natomiast trzeba pamiętać, że w przypadku korzystania z darmowej wersji, dostępne dla nas opcje będą w dużej mierze ograniczone. Bowiem, aby móc korzystać ze wszystkich dostępnych opcji będzie potrzebne wykupienie konta premium. Dzięki wykupieniu takiej usługi, osoby, korzystające z platformy mają sposobność między innymi oglądania wszystkich zarejestrowanych osób w tym serwisie, ale również  mają możliwość odwiedzania kont innych użytkowników bez potrzeby ujawniania swojej obecności. Konto premium jest więc rozwiązaniem, z którego coraz więcej użytkowników zaczyna korzystać, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Jeżeli chodzi o cenę konta premium to wynosi ono 39 złotych/ miesiąc. Oczywiście subskrypcję takiej usługi można w dowolnym momencie anulować. Wtedy też w kolejnym okresie rozliczeniowym nie będzie z tego tytułu pobierana żadna opłata.

Warto też dodać, że wykup usługi konta premium można dokonać na kilka różnych sposobów. Zaliczyć można tutaj: DotPay, SMS, Blik, przelew bankowy, jak również kartę kredytową.

Naucz się podrywać na portalach randkowych

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę swoich par na portalach randkowych i mieć więcej randek – powinieneś przeczytać mój Tinder Poradnik na ten temat. Znajdziesz tam tonę potrzebnych informacji, które zmienią Twoje internetowe podboje na lepsze – nawet o 50%. Jeśli chcesz, żeby Twoje rozmowy zaczęły wyglądać tak jak poniżej – musisz przede wszystkim zadbać o wygląd i zacząć stosować informacje, które zostały zawarte w poradniku.

tinder one night stand

rozmowa na tinderze

erodate

OPINIE – ERODATE

Jestem bardzo zadowolona z założenia konta na tym portalu. Miałam już profile w innych miejscach tego rodzaju, ale żadne z nich nie spełniło moich oczekiwań właśnie w tak dużym stopniu jak Erodate. Mogę z czystym sumieniem polecić tę platformę także innym osobą zastanawiającym się na założeniu konta w tym miejscu. Po około dwóch tygodniach aktywności udało mi się poznać osobę, która ma podobne upodobania do moich, zaczęliśmy spotykać się systematycznie i myślę, że będzie w tego coś więcej. Pozdrawiam serdecznie
Marcelina

Kolega podsunął mi pomysł zarejestrowania konta na Erodate. Początkowo patrzyłem na to dość sceptycznie, ale mając na uwadze to, że już przez długi okres czasu byłem sam, więc stwierdziłem, że ten kto nie próbuje, ten traci dwa razy. Tak więc założyłem konto, wstawiłem najładniejsze moje zdjęcie, a dziewczyny same do mnie pisały. Umówiłem się z trzema, ale z jedną pozostaję w bliższym kontakcie. Jestem zadowolony. Gdybym wiedział, że tak będzie to już wcześniej zdecydowałbym się na założenie tutaj konta. Polecam i pozdrawiam serdecznie

Eryk

Jak dla mnie to jest portal numer 1 w Polsce. Używałem już wielu serwisów do randkowania, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań. Tutaj mogę poznać osoby, które widzą czego chcą i mają takie same upodobania w kwestii intymnej. Nawet nie musiałem wykupywać konta premium, żeby poznać ciekawe osoby. To jest coś, czego długo szukałem. Bardzo polecam

Witek

Polecam każdemu, komu zależy na znalezieniu partnera seksualnego do niezobowiązującej relacji. Można tutaj spotkać naprawdę zdecydowanych mężczyzn, którzy nie boją się kobiet i nie boją się mówić o swoich fantazjach. Wszystkie konta, z którymi miałam okazję zawrzeć znajomość okazały się w pełni prawdziwe. To jest to, czego długo szukałam. W końcu czuję się spełniona seksualnie, i nie tylko.

Kasia

Jestem na co dzień dość zapracowaną osobą. W związku z tym postanowiłem, że poszukam swojego szczęścia na platformie randkowej. Zależało mi tylko na tym, aby znaleźć taki serwis, który będzie w pełni bezpieczny i wyłącznie z prawdziwymi profilami. Trochę poszukałam i tak trafiłem na Erodate. Ta platforma naprawdę może zdziałać cuda. Odezwało się do mnie wiele dziewczyn z całego kraju, a ja mam w czym wybierać. Polecam każdemu, kto szuka osoby do randkowania, bądź po prostu luźnej rozmowy. Warto!

Aleks

Nigdy nie sądziłam, że spotkam swoją drugą połówkę właśnie na takim portalu jak ten. Gdybym tego nie zrobiła pewnie bym nie była taka szczęśliwa, jaka jestem teraz. Poznałam mężczyznę moich marzeń, który patrzy na świat z takiej samej perspektywy, co ja. Nie mogłam trafić na nikogo lepszego, a portal ten z całą pewnością mi to umożliwił. Polecam każdemu, komu zależy na znalezieniu odpowiedniej dla siebie osoby, bo inne serwisy randkowe tego nie gwarantują. Pozdrawiam

Ania

Inne portale randkowe

SEKCJA FAQ  

Czy warto założyć konto na Erodate?

Jeśli szukasz niezobowiązujących relacji - jasne że tak. Znajdziesz tam osoby o podobnych upodobaniach, które również chcą się zabawić.

Czy na Erodate jest przewaga kobiet?

Według niektórych danych - na erodate jest o wiele więcej kobiet niż na innych portalach randkowych. Dzięki temu masz większe szanse na znalezienie pary.

Ile kosztuje rejestracja na Erodate?

Rejestracja na Erodate jest darmowa. Możesz pokusić się o konto premium jednak nie jest to konieczne.