Zastanawiasz się czym jest skrót ONS Tinder? Chcesz mieć więcej relacji typu ONS / FWB, ale nie wiesz jak to zrobić? Ten tekst jest dla Ciebie. Przygotowałem w nim kilka wskazówek jak działać, jeśli nie zależy Ci na poważnych relacjach. ONS może być świetną zabawą, pod warunkiem, że obie strony tego chcą.

ONS Tinder – co to znaczy?

Na Tinderze ONS oznacza po prostu – spotkanie na jedną noc. Randka na jedną noc ma miejsce, gdy dwoje ludzi spotyka się ze sobą, aby dobrze się bawić i spędzić razem noc pod warunkiem, że nie zobaczą się ponownie, stąd termin: „jedna noc”.

Wiele dziewczyn dodaje opis na Tinderze w stylu – „nie interesują mnie ONS czy FWB” – czasami faktycznie dziewczyny nie chcą wchodzić w takie relacje. Z drugiej strony kobiety, nawet jeśli rozważają relacje ONS, nie powiedzą o tym wprost – szczególnie na Tinderze, gdzie pełno napaleńców i mężczyzn, którzy nie mają doświadczenia. Niedoświadczeni mężczyźni na Tinderze są zbyt głodni i zdesperowani. Zawodzą od samego początku, a dla kobiet jest to informacja, że nie są dobrym materiałem na przygodny seks.

Jeśli dziewczyna umieści w swoim opisie „nie dla ONS”, nie musi to oznaczać, że nigdy nie skorzysta z takiej relacji. Jeśli warunki będą sprzyjające i spotka odpowiedniego do tego tematu faceta, to być może skusi się na przygodną znajomość. Jednak taka informacja w opisie powinna być respektowana i musisz o tym pamiętać, szczególnie gdy zbliżasz się do momentu, gdzie ONS staje się możliwym rozwiązaniem podczas randki.

(Jeśli moje materiały są przydatne, kliknij powyższy przycisk – to nic nie kosztuje, a bardzo mi pomagasz)

FWB i ONS – czym się różnią?

Termin „FWB” oznacza z angielskiego „Friends with Benefits”. Relacja FWB różni się od ONS tym, że osoby nie spotykają się tylko na jedną noc, ale widują się regularnie. Nie są jednak w związku, pozostają znajomymi, którzy ze sobą sypiają i nic poza tym.

Dla mężczyzn poszukiwanie co chwilę kolejnej kobiety na ONS może być trudne i wyczerpujące. Dlatego bardzo często lepszym rozwiązaniem jest wybór relacji typu FWB – jeśli odpowiada ona obu stronom. Jeśli jesteś mężczyzną i nie szukasz stałych związków, relacje FWB mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Wyobraź sobie, że jesteś z trzema kobietami w relacji FWB w tym samym czasie. Nie musisz narzekać na brak seksu, a raczej masz go pod dostatkiem. Nie oceniam, czy takie relacje są dobre, czy nie – każdy jest inny i niech każdy żyje po swojemu.

Jak doprowadzić do ONS na Tinderze? Kilka wskazówek

ONS i relacje FWB z Tindera to nie jest łatwy kawałek chleba. Niezobowiązujący seks i przygodne relacje nie są łatwe dla mężczyzn i nigdy nie były. Wiem, że pewnie czytałeś w otchłani internetu, że takie relacje to chleb powszedni i wszyscy z nich korzystają. To nieprawda. Kobietom z reguły nie zależy na takich relacjach, bo mogą na tym bardzo dużo stracić, a niewiele zyskać. Mężczyzna po przygodnym seksie po prostu wraca do codziennego życia, jak gdyby nigdy nic. Kobieta teoretycznie też, ale po pierwsze – przygodny seks zawsze może dla kobiety skończyć się ciążą. Po drugie – kobiety seks traktują trochę inaczej niż mężczyźni, bardziej emocjonalnie.

Dlatego kobiety często decydują się na ONS z Tindera tylko z wyselekcjonowaną grupą mężczyzn, którzy mają do zaoferowania najlepsze warunki genetyczne. Im lepiej wyglądasz, im większy masz status społeczny, tym większa szansa na ONS. Kobieta musi Ci również chociaż trochę zaufać. Nie możesz sprawiać wrażenia nieobliczalnego i nieodpowiedzialnego gościa. Musisz być odpowiedzialny – i to bez względu na to, czy szukasz relacji stałych czy przelotnych.

Czytaj również:

ons tinder

Widok, który często uświadczysz w relacjach typu FWB.

Jak poznać, że dziewczyna jest chętna na ONS?

Pierwszym sygnałem, że dziewczyna może być zainteresowana FWB lub ONS, jest to, że pierwsza wysyła Ci wiadomość. Dodałbym, że jeszcze większe prawdopodobieństwo jest wtedy, gdy jesteś poza granicami kraju np. na wycieczce czy delegacji. Wtedy rośnie szansa, że dziewczyna, która pierwsza do Ciebie pisze – jest zainteresowana One Night Stand. Oczywiście nie traktuj tego, jak reguły.

Młodsze kobiety w wieku 18-25 lat częściej uczestniczą w ONS niż kobiety w wieku 26-38 lat. Kobiety z tej drugiej grupy są zwykle bardziej zainteresowane czymś poważnym lub formalną randką. Dlaczego? Pisałem o tym już w artykule na temat SMV. Kobiety z biegiem lat tracą atrakcyjność zewnętrzną, a także spada szansa na potomstwo. Dlatego w pewnym wieku duża część kobiet całkowicie rezygnuje z luźnych znajomości i szuka poważnej i stabilnej relacji.

Czas wysyłania wiadomości również może być jakąś małą wskazówką. Jeśli dziewczyna wysyła Ci wiadomość późno w nocy, wcześnie rano lub w godzinach pracy – być może jest bardziej nastawiona na luźne znajomości. Dziewczyny, które nie szukają przygód, zazwyczaj wysyłają Ci wiadomość po zakończeniu pracy, podczas przerw na lunch lub wieczorem przed północą.

Szansa na ONS z TIndera rośnie również wtedy, gdy dziewczyna jest w danym mieście tylko na chwilę. Przykładowo ma wpisane w opisie – „jestem w Krakowie tylko do piątku, ktoś chętny na oprowadzenie mnie po mieście? :)”. Kolejny raz przypomnę – to nie jest reguła, ale szansa na ONS rośnie zdecydowanie.

Jak stworzyć profil do relacji ONS i FWB?

Dobry profil na Tinderze do relacji ONS wymaga wprawy i czasu w tworzeniu. Nie wystarczy wrzucić kilka zdjęć typu selfie i opis zawierający tylko twój wzrost. Szukając kobiet do ONS powinieneś zaprezentować maksimum swojej męskości. Jeśli masz dobrą muskulaturę – wrzuć zdjęcie z plaży. Jeśli masz tatuaże – pokaż je w dyskretny sposób. Twój opis powinien zawierać podstawowe informacje, takie jak Twój wzrost oraz krótki opis tego co robisz na co dzień. Ponadto warto umieścić w opisie coś w stylu – „just for fun” – nadaje to charakteru Twojej osobie, a tego przecież nie widać na Tinderze.

Zdjęcia kierunkowane na „niegrzecznego chłopaka” + opis lekko w podobnym stylu daje jasny komunikat płci przeciwnej, że nie szukasz żony. Pozwala to szybko odsiać niezainteresowane przygodnymi relacjami dziewczyny. I faktycznie nie łudź się, że Tinder będzie Cię parował z dobrymi i ułożonymi dziewczynami, szukającymi związku. Więcej na ten temat napisałem w moim e-booku – poradniku Tindera.

Jeśli masz dość Tindera, możesz wypróbować lepiej konwertujące portale, gdzie jest więcej kobiet:

FWB z Tindera – jak pisać z dziewczyną na Tinderze?

W przypadku relacji typu ONS / FWB najważniejsze to nie tracić czasu na pisanie. Twoim celem jest jak najszybsze doprowadzenie do spotkania. Jeśli dziewczyna polubiła Twój profil i również jest chętna na niezobowiązującą znajomość, to nie będzie Ci tego aż nadto utrudniać. Bądź zdecydowany i po krótkiej rozmowie w aplikacji, poproś o numer telefonu. Potem posługując się SMS-ami, po prostu skieruj rozmowę na spotkanie. To wszystko powinno zawierać się w niewielkiej ilości wiadomości. Nie chodzi o pisanie z kimś cały czas przez kilka dni. Krótko i na temat. Jeśli masz z tym problem, kolejny raz odsyłam Cię do mojego e-booka o Tinderze. Tam jest wszystko wytłumaczone na konkretnych przykładach.

Niektórzy uważają, że najlepszą metodą jest proponowanie spotkania w pierwszej wiadomości. Robią tak, aby zaoszczędzić czas. Zapraszają więc masowo każdą dziewczynę na piwo i liczą, że po prostu gdzieś „zaskoczy”, a reszta po prostu odmówi lub nie odpisze. Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.

Po pierwsze – narażasz się na Shadow Bana. Tinder obserwuje osoby, które wysyłają wszystkim „to samo” i traktuje je jak spam. Możesz więc po czasie otrzymać blokadę wysyłania kolejnych wiadomości. Po drugie – bezpośrednim warto być, ale bez przesady. To bardziej sprawdza się w życiu realnym, gdy idziesz ulicą i mówisz kobiecie, że Ci się spodobała. To robi wrażenie i jest moim zdaniem bardzo odważne. Jednak na portalu randkowym to już żaden wyczyn.

Przykłady rozmów ONS

Krótko i na temat. Dziewczyna sama proponuje spotkanie i wiadomo w jakim celu. Akurat ta kobieta była wielką zwolenniczką 50 Twarzy Greya.

tinder one night stand

Takich sytuacji się nie marnuje.

Przykład rozmowy przeniesionej z Tindera na SMS-y. Tutaj również widać zainteresowanie głównie niezobowiązującą relacją. Tak też ta znajomość się potoczyła. W takich sytuacjach nie ma się za bardzo nad czym zastanawiać. Obie strony tego chcą, więc warto być zdecydowanym i się spotkać. Więcej przykładów znajdziesz w moim e-booku.

ons tinder

FWB / ONS Tinder – podsumowanie

Aby odnieść sukces na Tinderze w relacjach niezobowiązujących, potrzeba odpowiednio spersonalizowanego profilu. Pomoże Ci również dobry wygląd zewnętrzny, opis nadający lekkiego charakteru i wszystkie elementy, które zwiększą obraz męskości w oczach kobiet. Tinder to trochę gra testów. Spróbuj z jednym pakietem zdjęć, potem usuń konto i spróbuj z innymi. Sprawdzaj co najlepiej działa w Twoim przypadku.

✅ Dodaj odpowiednie zdjęcia. Pokaż muskulaturę, tatuaże, stwórz bardziej „bad boyowski” obraz.
✅ Dodaj opis – pokaż, że jesteś człowiekiem godnym zaufania.
✅ Nie przeciągaj rozmów SMS. Jeśli dziewczyna sama coś proponuje i jest chętna na ONS, po prostu działaj.

Powodzenia!


Postaw mi kawę na buycoffee.to