Data publikacji: 3 grudnia 2022
Data aktualizacji: 10 marca 2023

Chcesz świetnie wyglądać, ale jednocześnie marzysz o prostych, wygodnych ubraniach? Stylizacje z bluzami męskimi będą dla Ciebie idealne! Sprawdź, jak osiągnąć ciekawe efekty bez wkładania w wybór ubrań wielkiego wysiłku!

Wpis sponsorowany

Bluzy męskie idealną bazą do modnej stylówki

Bluzy męskie od wielu sezonów stanowią solidną bazę męskich zestawów na co dzień. Dzięki dobrze dobranej bluzie możesz zbudować naprawdę wyjątkową stylizację i bez wysiłku wyglądać supermodnie! Tak naprawdę efektowna bluza może zadecydować o charakterze całej stylizacji. Jest to na tyle dominujący element garderoby, że wystarczy tylko dobrać do niego prosty T-shirt, zwykłe dżinsy albo jednobarwne spodnie i wygodne buty. BluStylistka radzi: łatwe sposoby na modną stylówką z bluzami męskimiza sprawi, że taki look stanie się atrakcyjny.

Bluzy męskie z nadrukiem

Najbardziej wyrazistym rozwiązaniem, jakie nasuwa się przy stylizacjach z bluzami, jest wybór bluzy męskiej z nadrukiem. Dobierając przykuwającą uwagę bluzę w intensywnych kolorach albo z wyrazistymi nadrukami momentalnie stworzysz odważny, wyróżniający Cię zestaw. Bluza z dużym, rzucającym się w oczy rysunkiem to śmiałe rozwiązanie. Młodzieżowy klimat takich ubrań sprawia, że pasują one młodszym mężczyznom, ale to wcale nie oznacza, że istnieje jakiś pułap wiekowy dla takich bluz męskich. Moda nie zna ograniczeń wiekowych! Jeśli czujesz się dobrze w zabawnych, przekornych i wyrazistych ubraniach, wybierz bluzę z nadrukiem!

Bluza męska z wyrazistym nadrukiem dostępna na: https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Bluzy-meskie-303.html

Długie bluzy męskie

Jeśli intensywne kolory i wyraziste rysunki niekoniecznie są dla Ciebie, to nie znaczy, że jesteś skazany na neutralną prostotę. Wiele świetnych, modnych i naprawdę wyjątkowych stylizacji stworzysz dzięki fasonowi bluzy. Możesz wybrać zwykłą, czarną, rozpinaną bluzę męską, której wyjątkowość wynika z długości. Długie bluzy męskie z kapturem – do połowy uda lub do kolana – w pierwszej chwili kojarzą się trochę z płaszczem, ale fason i tkanina nie pozostawiają wątpliwości. Dzięki nim stworzysz intrygujący, nieco mroczny i cyberpunkowy outfit. Nawet długa bluza męska w stonowanej palecie barw dzięki nietypowej długości zagwarantuje piorunujący efekt!

Bluzy męskie o nietypowym fasonie i kolorze

Kolejnym sposobem na zbudowanie interesującej stylówki, jest zabawa z formą i wybór nietypowego fasonu bluzy. Klasyczne bluzy na ogół sięgają do bioder, mają ściągacze, kaptur z sznurówkowymi tasiemkami i kangurkową kieszeń z przodu. Klasyczna bluza bez wątpienia prezentuje się doskonale – to pewny, uniwersalny męski outfit. Możesz jednak trochę zamieszać w tej klasyce, jeśli wybierzesz bluzę z krótkim, skośnym suwakiem albo kapturem na napy, albo rozpinaną na zamek, ale tylko do połowy! Możesz też poszaleć z kolorem. Neonowożółta albo bordowa bluza męska może zrobić świetną modową robotę. Ciekawie skrojona męska bluza w niebanalnym wydaniu to model, dzięki któremu łatwo zbudujesz wyjątkową, męską stylizację!

Bluza męska z ukośnym suwakiem ze strony Denley