Data publikacji: 19 marca 2018
Data aktualizacji: 26 września 2019

Dziś na ruszt wrzucamy prosty zestaw z Zary, który sprawdzi się na wczesną wiosnę, gdy temperatury będą trochę wyższe niż obecnie. 

Cały zestaw jest zamknięty w trzech kolorach. A więc działa tutaj stara sprawdzona zasada, aby nie wychodzi poza trzy kolory. Dzięki temu wszystko ze sobą gra. Mamy połączenie burgundowej bomberki, białej bluzy w stylu marynarskim, niebieskich dżinsów oraz klasycznych białych Converse za kostkę.

Bomberka pochodzi z Zary, podobnie jak bluza. Bluzę tak naprawdę równie dobrze moglibyśmy zastąpić inną w białym kolorze, albo, gdy będzie cieplej, dorzucić biały T-Shirt np. Tommy Hilfigera. Fajnie gra tutaj ze sobą kolor czerwony/burgundowy, którego elementy mamy na bluzie oraz butach – oczywiście nie wspominając o kurtce. Nigdy nie gustowałem w stylu marynarskim, ale bluza jest spoko.

Podoba mi się łączenie czerwonego, niebieskiego i bieli. Takie połączenie kojarzy mi się z wakacjami albo piciem Coca-Coli w podartych dżinsach w latach 90′.

Bomberka męska zara

KURTKA / BLUZA / SPODNIE / BUTY

Spodnie to tak naprawdę zwykłe niebieskie dżinsy, na zdjęciu poniżej znajduje się egzemplarz z H&M, spodnie zostały kupione rok temu. Według metki są to Slim Fity i prawie zawsze powijam w nich nogawki. Na stopach klasyka gatunku, a więc Chuck Tailor Converse. Świetne buty, które po roku noszenia w paru miejscach już trochę się odklejają, ale mimo wszystko trzymają się całkiem przyzwoicie. Jakoś zawsze bardziej odpowiadały mi Conversy za kostkę w porównaniu do tych niskich. Minus jest taki, że jak to z białym obuwiem – nie nadaje się do noszenia gdy za oknem mamy chlapę i pada deszcz.

Zamiast białych trampek Converse, możemy równie dobrze założyć inne białe buty, np. superstary albo zwykłe białe trampki. Efekt końcowy zestawu wygląda mniej więcej tak.

Bomberka męska zara

Cena całego zestawu to około 650 złotych. Daj znać w komentarzu co myślisz i podziel się sugestiami + gwiazdkuj wpis na górze! Nie zapomnij zaobserwować mnie na Instagramie, za jakiś czas będę regularnie dodawał nowe zdjęcia.