Dziś na ruszt wrzucamy prosty zestaw z Zary, który sprawdzi się na wczesną wiosnę, gdy temperatury będą trochę wyższe niż obecnie. 

Cały zestaw jest zamknięty w trzech kolorach. A więc działa tutaj stara sprawdzona zasada, aby nie wychodzi poza trzy kolory. Dzięki temu wszystko ze sobą gra. Mamy połączenie burgundowej bomberki, białej bluzy w stylu marynarskim, niebieskich dżinsów oraz klasycznych białych Converse za kostkę.

Bomberka pochodzi z Zary, podobnie jak bluza. Bluzę tak naprawdę równie dobrze moglibyśmy zastąpić inną w białym kolorze, albo, gdy będzie cieplej, dorzucić biały T-Shirt np. Tommy Hilfigera. Fajnie gra tutaj ze sobą kolor czerwony/burgundowy, którego elementy mamy na bluzie oraz butach – oczywiście nie wspominając o kurtce. Nigdy nie gustowałem w stylu marynarskim, ale bluza jest spoko.

Podoba mi się łączenie czerwonego, niebieskiego i bieli. Takie połączenie kojarzy mi się z wakacjami albo piciem Coca-Coli w podartych dżinsach w latach 90′.

Bomberka męska zara

KURTKA / BLUZA / SPODNIE / BUTY

Spodnie to tak naprawdę zwykłe niebieskie dżinsy, na zdjęciu poniżej znajduje się egzemplarz z H&M, spodnie zostały kupione rok temu. Według metki są to Slim Fity i prawie zawsze powijam w nich nogawki. Na stopach klasyka gatunku, a więc Chuck Tailor Converse. Świetne buty, które po roku noszenia w paru miejscach już trochę się odklejają, ale mimo wszystko trzymają się całkiem przyzwoicie. Jakoś zawsze bardziej odpowiadały mi Conversy za kostkę w porównaniu do tych niskich. Minus jest taki, że jak to z białym obuwiem – nie nadaje się do noszenia gdy za oknem mamy chlapę i pada deszcz.

Zamiast białych trampek Converse, możemy równie dobrze założyć inne białe buty, np. superstary albo zwykłe białe trampki. Efekt końcowy zestawu wygląda mniej więcej tak.

PRZECZYTAJ TEŻ:  Jak dobrać spodnie męskie - obszerny poradnik

Bomberka męska zara

Cena całego zestawu to około 650 złotych. Daj znać w komentarzu co myślisz i podziel się sugestiami + gwiazdkuj wpis na górze! Nie zapomnij zaobserwować mnie na Instagramie, za jakiś czas będę regularnie dodawał nowe zdjęcia.


Tinder Poradnik