Data publikacji: 21 lutego 2019
Data aktualizacji: 19 kwietnia 2022

Witam w kolejnym Lookbook’u. Jeśli śledzisz mojego instagrama, to wiesz, że ostatnio nie próżnuję i często wrzucam nowe stylizacje. Jeśli nie śledzisz, to mam nadzieję, że zaczniesz. Dziś na ruszt wrzucamy bardzo prostą stylizację w trzech kolorach. 

Jeśli macie dość wymyślnych zestawów, to od czasu do czasu warto ubrać coś standardowego. Bez zbędnych pasków, nadruków, zamków czy łańcuszków. Pod warunkiem, że dbacie o siebie na co dzień i używacie dobrych perfum, będziecie nadal wyglądać bardzo dobrze. Nie zawsze trzeba się wyróżniać, minimalizm jest jak najbardziej wskazany.

Szary płaszcz z Zary

Płaszcz podchodzi z Zary i kupiłem go na pierwszym roku studiów. Tak więc ma już ponad 3 lata i wciąż świetnie się spisuje. Jest to bardziej płaszcz młodzieżowy, zapinany na zamek. Nie ma więc guzików jak w tradycyjnych płaszczach. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zapewnia ciepło. To chyba jeden z cieplejszych płaszczy, jakie mam w szafie i gdy na dworze robi się chłodno, to zawsze po niego sięgam.

Biała bluza z Pull&Bear

Pod płaszczem prosta biała bluza z Pull&Bear wykonana w 100% z bawełny. Materiał robi tutaj robotę, ponieważ bluza jest bardzo wygodna i miła w dotyku. Można nosić cały dzień i nie odczuwa się dyskomfortu. Bluzę kupiłem stosunkowo niedawno, gdzieś przed sylwestrem, a już wykorzystałem ją do wielu różnych stylizacji. Uważam, że taka biała bluza bez nadruków to must have w szafie mężczyzny, który lubi styl casualowy.

Niebieskie dżinsy z H&M

Biały świetnie gra z dżinsami, szczególnie niebieskimi, więc kolejny raz do gry wchodzą dżinsy slim fit z H&M. Pamiętam, że w jakimś Lookbooku już je prezentowałem. Świetne spodnie, bardzo wygodne, które mam w szafie od dwóch lub trzech lat. Dżins z białym kolorem wygląda bardzo dobrze, warto to zapamiętać, gdy będziesz tworzył własne fity.

Białe tenisówki z NewLook

No stopach znalazły się białe tenisówki. Buty z New Look’a za niecałe 20 zł, kupione przy okazji Black Friday. Nie są świetne jakościowo, nie wyglądają jak Superstary, ale się sprawdzają. Warto mieć takie buty w szafie – tanie, proste i o ile nie ma się co do nich wielkich oczekiwań, będą się dobrze sprawowały.

I tyle. Jeśli kogoś interesują szczegóły to włosy postawione na Reuzel Pink, woskowej pomadzie z wysokim połyskiem. Zima powoli się kończy, więc wkrótce zaczniemy ubierać ramoneski i przechodzić na nieco luźniejsze stylizacje.

Zauważ, że często wrzucam do stylizacji produkty, które posiadam od kilku lat. Nie widzę sensu, aby się ich pozbywać skoro wciąż są modne i niezużyte.

PŁASZCZ / BLUZA / DŻINSY / BUTY