Kategoria: GOTOWE ZESTAWY

Ładuję

DOŁĄCZ DO NASZEJ MODNEJ GRUPY NA FB!

W tej kategorii znajdziesz przykładowe stylizacje męskie, które prezentuję w postaci kolaży. Nie wiesz jak się ubrać na wesele albo wyjście do klubu? Mój męski blog jest dla ciebie. Gotowe zestawy mają jedną bardzo dużą zaletę - wszystkie produkty są podlinkowane we wpisie. Możesz zatem po kolei sprawdzić ceny, dostępne rozmiary czy materiał. Wszystkie produkty, które zamieszczam w zestawach męskich mają moją pełną rekomendację. Jeśli interesują cię konkretne porady stylistyczne dla mężczyzn, możesz napisać do mnie maila - kontakt@david-durden.pl lub dołączyć do mojej grupy na Facebooku. 

Archiwa

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!