Data publikacji: 11 listopada 2019
Data aktualizacji: 13 października 2023

Najwyższy czas na opublikowanie albumu męskich inspiracji w sezonie jesień zima 2019/2020. Rok temu wpis publikowałem jeszcze przed Halloween, dlatego postanowiłem wreszcie dodać ten materiał. Mam nadzieję, że zdążyłem i jeszcze kogoś zainspiruję.

Męskie Stylizacje – Jesień Zima 2019 / 2020

Jeśli śledzisz mojego bloga to pewnie już przejrzałeś artykuł o trendach na sezon jesienno zimowy 2019 2020. W tym roku modny jest kolor papryczki chili, ale również stonowane kolory ziemi. W tym okresie raczej nie łatwo znaleźć na ulicach kogoś, kto chodzi w mocnych pastelowych kolorach. Raz, że niezbyt to pasuje do jesieni, a dwa że gdy pada deszcz, jest błoto lub śnieg, to bardzo łatwo o ubrudzenia. Stonowane kolory są więc najczęściej numerem jeden w tym czasie.

W albumie starałem się zawrzeć różne inspiracje, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Możesz tam nawet znaleźć kilka zdjęć powiązanych z wystrojem świątecznym, które wpadły mi w oko gdy przeglądałem sieć. Wciąż bardzo dużą popularnością cieszą się kurtki z barankiem, które prezentowałem już rok temu w Lookbooku 10 i Lookbooku 12 wpisie. W tym roku dalej będzie to moja podstawowa warstwa wierzchnia i pewnie zrobimy jakieś Lookbooki z wykorzystaniem tej kurtki. Podobnie popularne są kurtki dżinsowe z barankiem, które zresztą nigdy z mody nie wychodzą. Natomiast obserwuje się wzrost wyszukiwań w serwisie Pinterest, powiązanych właśnie z takimi kurtkami. Oznacza to, że w tym sezonie może być ich jeszcze więcej.

Zimą ubieraj się adekwatnie do temperatury

Poza tym sporo czarnego, Timberlandy, ciekawe szaliki z łatami i tradycyjne płaszcze. Polecam zimą ograniczać spodnie z dziurami, które też znalazły się w albumie. Podczas minusowych temperatur kostki powinny być zakryte – podobnie kolana. Zdrowie jest tylko jedno, a o stawy trzeba dbać. Najlepiej ubierać się adekwatnie do pogody panującej za oknem. Tutaj kolejny raz ukłon w stronę klasycznych kurtek pilotek B3, ponieważ grzeją naprawdę wyśmienicie.

Zapraszam do przeglądania albumu i udostępniania / podsyłania wpisu znajomym, czy to mailowo, czy na messengerze. Dzięki temu możecie przyczynić się do dalszego rozwoju bloga. Dajcie znać w komentarzu w jakim kierunku wy idziecie tej zimy i co najbardziej się wam podoba. Z chęcią poznam wasze pomysły.

View post on imgur.com