Data publikacji: 6 października 2018
Data aktualizacji: 13 października 2023

Dziś wrzucam na ruszt dwa zestawy na jesień, a które przy odpowiednim „przerobieniu” sprawdzą się również zimą. 

Dwuwarstwowa kurtka ze sztucznego baranka

Pierwszy jak i drugi zestaw różnią się tylko kurtkami i butami. Reszta pozostaje taka sama. Oba bardzo mi się podobają, więc nawet nie potrafiłbym wskazać na jeden z nich. Drugi jest nieco ciekawszy za sprawą odcieni brązu. Pierwszy ożywiają jedynie buty i jeansy w stylu ripped, jednak również ma coś w sobie. Obie kurtki są moim zdaniem bardzo męskie, więc idealnie wpisują się w przedstawiany na blogu styl. 

Kurtki, które znalazły się w zestawach pochodzą z sieciówki Zara. Nie są to te same modele. Czarny model, to kompletnie inna kurtka, niż ta brązowa, co da się łatwo zauważyć. Kurtki są ze sztucznego baranka, a więc zapewnią ciepło w chłodniejsze dni.

Klasyczny golf

Pod kurtkę proponuję ubrać prosty klasyczny czarny golf. Ten do którego linkuję jest dosyć cienki, więc jeśli ktoś chciałby się tak nosić również w zimę, proponuję poszukać swetra z golfem, który będzie grubszy, a również świetnie się sprawdzi – mnóstwo tego w sklepach, również w Zarze.

Ripped jeans z Liquor n Poker

Spodnie to zdecydowanie wybór na chłodną jesień, jeśli nie chcecie aby zamarzły wam kolana. Stanowczo odradzam chodzenie w takich spodniach przy minusowych temperaturach, gdyż jest to podobne rozwiązanie do odkrytych kostek zimą – niepoważne. Do póki temperatury utrzymują się powyżej zera i mamy jesień, można korzystać z jeansów typu „ripped”. Gdy zima zaczyna się na poważnie, to po prostu zmieniamy spodnie do takich zestawów na zwykłe, bez żadnych dziur etc. Niżej również linkuję do tej stylizacji „na sobie”. Można zauważyć przy spodniach srebrny łańcuch, który charakteryzuje styl „rockowy” i który od kilku lat ciągle jest w modzie. Jeśli ktoś jest zainteresowany akurat tym modelem – tutaj link.

Buty

Buty w pierwszym zestawie, to proste białe tenisówki, bez żadnych udziwnień, które nadają tutaj trochę luzu i ożywiają stylizację. Jednak na pewno sprawdziłyby się również jakieś sztyblety. W drugim zestawie mamy sportowe botki w kolorze brązu.

Kurtka baranek męska

KURTKA / GOLF / JEANSY / TENISÓWKI lub TENISÓWKI / ZEGAREK

Kurtka baranek męska

KURTKA / GOLF / JEANSY / BOTKI / ZEGAREK

Kurtka baranek męska